poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2008 o 15:49, wip_01 napisał:

O tyle "Laska z Polski" to nic powieważ jest to ksywka, ale jeżeli w nicku miałby imię
i nazwisko, rzeczywiste, nie fikcyjne to spokojnie można by go za podszywanie palnąć
banem.

No to tak jak nick naszego Weterana KrzysztofMarek ... też można to na wiele sposobów interpretować. Ale myślę ,że tu chodzi o podszywanie się pod znane i wszechmocne osoby ... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:04, Baluk25 napisał:

Tak sobie wchodzę do tego tematu...Patrzę, Master Matrox - status Pogromca komarów.


Heh, no ja akurat jeszcze nie mogę się przyzwyczaić do tej frazy przy postach i raczej prędko się to nie zmieni.

Dnia 22.09.2008 o 18:04, Baluk25 napisał:

Myślę- > wtf?


Myślisz sobie, kto mógł dać sobie tak głupią rangę, hehe - nie kłam ;-)

Dnia 22.09.2008 o 18:04, Baluk25 napisał:

Przecie to był Sekretarz. ;). Szczerze gratulację ;). 14 letni WT xD


Dzięki ;-) No wiesz, sam szczerze mówiąc nie spodziewałem, że awans nastąpi tak szybko. W zasadzie to nieco ponad 6 miesięcy, bo Sekretarza miałem w marcu. Co do wieku - zdaje mi się, że najmłodszy Własnotytułowiec na Gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:14, master matrox napisał:

Dzięki ;-) No wiesz, sam szczerze mówiąc nie spodziewałem, że awans nastąpi tak szybko.
W zasadzie to nieco ponad 6 miesięcy, bo Sekretarza miałem w marcu. Co do wieku - zdaje
mi się, że najmłodszy Własnotytułowiec na Gram.pl.

hehe powinni dawać za to nagrody jak za gramowicza/gramowiczkę roku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:17, gothicsheep napisał:

Bo zazdroszcze.

No nie bądź taki zazdrosny. Ty też będziesz mieć kiedyś WT pewnie, ja będę mieć, każdy będzie mieć kiedyś o ile będzie pisał na forum i postępował zgodnie z regulaminem! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:11, Dekerinho6 napisał:

No proszę mamy kolejnego WT ;)

Ot i nowość ;P. Znam czy nie znam ale nabić posta w postaci gratulacji trzeba nie ?
>Sorki że tak późno ale gratulacje !!! ;)
Sorki że tak szybko ale aż klawiatura pali mi się w rękach ... ech ... ludzie ...

Kalejdoskop86
-> takie są objawy starości i pewnego doświadczenia na forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:19, Kalejdoskop86 napisał:

> Bo zazdroszcze.
No nie bądź taki zazdrosny. Ty też będziesz mieć kiedyś WT pewnie, ja będę mieć, każdy
będzie mieć kiedyś o ile będzie pisał na forum i postępował zgodnie z regulaminem! ^^

Jednakowoz trzeba tak dlugo czekac, a mi ostatnio przeszla ochota na korzystanie z tego wysmienitego i jedynego w swoim rodzaju forum. Tak pragne tego wlasnego tytulu, a im bardziej go pragne, tym ta, wydawacby sie moglo, wedrowka ku gorze, ku samemu szczytowi, jest coraz dluzsza. Masz dla mnie jakies rady? Czuje sie taki strapiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:49, Wintesun napisał:

Nie bardzo, a co, usuwają nieużywane?


Raczej nie, ale kilkanaście miesięcy temu każdy użytkownik miał dwa tygodnie, by potwierdzić żywotność konta i uchronić się przed śmiertelną śmiercią nienaturalną. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po master matroxie widać wyraźnie, że wypowiadanie się w każdym newsie o grze "fajna gra, ale mnie nie interesuje" (w przeciwieństwie do takiego Madoka to jego wypowiedzi przynajmniej są składne) daje efekty.

Więc jak reszta będzie radzić co robić, żeby awansować to nie rzucajcie "nie spamować". Bo to ściema jest. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:23, gothicsheep napisał:

Jednakowoz trzeba tak dlugo czekac, a mi ostatnio przeszla ochota na korzystanie z tego
wysmienitego i jedynego w swoim rodzaju forum. Tak pragne tego wlasnego tytulu, a im
bardziej go pragne, tym ta, wydawacby sie moglo, wedrowka ku gorze, ku samemu szczytowi,
jest coraz dluzsza. Masz dla mnie jakies rady? Czuje sie taki strapiony.

Pomyśl sobie, że jesteś i tak elitą forum - sekretarzy jest mało, ale bądź co bądź - WT jeszcze mniej. :)

@KŁEJK

Ale wredna uwaga do tej klawiatury... ^^

Co do twojej odpowiedzi na mój post to cóż... każdy chce awansować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:19, KŁEJK napisał:

> No proszę mamy kolejnego WT ;)
Ot i nowość ;P. Znam czy nie znam ale nabić posta w postaci gratulacji trzeba nie ?


Heh wiedziałem że odpiszesz,w końcu ty wszystko potrafisz skrytykować przecież nie byłbyś sobą ;)

Dnia 22.09.2008 o 20:19, KŁEJK napisał:

>Sorki że tak późno ale gratulacje !!! ;)
Sorki że tak szybko ale aż klawiatura pali mi się w rękach ... ech ... ludzie ...


Daruj sobie żal.pl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:31, Kalejdoskop86 napisał:

Pomyśl sobie, że jesteś i tak elitą forum - sekretarzy jest mało, ale bądź co bądź -
WT jeszcze mniej. :)

Zauważ że post gothicsheepa był jednym wielkim żartem i przy tym podpuchą. Na którą jak widać dałeś się nabrać.

Dnia 22.09.2008 o 20:31, Kalejdoskop86 napisał:

Co do twojej odpowiedzi na mój post to cóż... każdy chce awansować. :P

Niby tak ale jedni robią to hm ... normalnymi sposobami a inni ... przeginają krótko mówiąc. Wystarczy forum przeglądać i zaraz wiadomo o co biega.

Mistic - > tru ;)

EDIT:

Dekerinho6 -> muahahah.

Krytykuję jak mam co i kogo. I nie mów mi że nie mam powodów żeby tak pisać bo chyba ze śmiechu padnę. :D
>Daruj sobie żal.pl
Nie moja wina że nie rozumiesz prostego posta ... miej pretensje do swych nauczycieli.
To idealne określenie dla twych postów ... naprawdę ... masz za to u mnie plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:31, Kalejdoskop86 napisał:

Pomyśl sobie, że jesteś i tak elitą forum - sekretarzy jest mało, ale bądź co bądź - WT jeszcze mniej. :)


Dla Twojego dobra proponuję porzucić ten temat (nie mam na myśli tematu jako elementu składowego forum), bo obawiam się, że z takim zrozumieniem postów polegniesz w walce z każdym użytkownikiem klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:37, DJ Szlafrok napisał:

Dla Twojego dobra proponuję porzucić ten temat (nie mam na myśli tematu jako elementu
składowego forum), bo obawiam się, że z takim zrozumieniem postów polegniesz w walce
z każdym użytkownikiem klawiatury.

Ale dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2008 o 20:35, KŁEJK napisał:

Dekerinho6 -> muahahah.


No tak potrafisz rozśmieszyć zgadzam sie ;)

Dnia 22.09.2008 o 20:35, KŁEJK napisał:

Krytykuję jak mam co i kogo. I nie mów mi że nie mam powodów żeby tak pisać bo chyba
ze śmiechu padnę. :D


No ja chyba pierwszy

Dnia 22.09.2008 o 20:35, KŁEJK napisał:

>Daruj sobie żal.pl
Nie moja wina że nie rozumiesz prostego posta ... miej pretensje do swych nauczycieli.
To idealne określenie dla twych postów ... naprawdę ... masz za to u mnie plusa.


Twój plus to nic dla mnie nie znaczyć i nie odpisuj na tego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się