poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 19:37, cedricek napisał:

Och, ja pamiętam czasy, kiedy na forum nie było w ogóle żadnego delegata :D
Masz rację, ze się ludzie przyzwyczajają, ale...Przewodniczący to też częsty status jest.

Tak, mam takie samo zdanie, tylko ja dorzuciłbym jeszcze własnotytułowca, trzeba się liczyć z tym, że to też całkiem liczna grupa, a przecież to najwyższa ranga gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnotytułowcy liczną grupą na gramie ? To chcesz powiedzieć ? WuTeków jest 34 a wszystkich userów ( właściwie to kont bo nie zawsze 1 user = 1 konto ) jest blisko 35 tysięcy. Naprawdę liczna ta grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 19:50, KŁEJK napisał:

Własnotytułowcy liczną grupą na gramie ? To chcesz powiedzieć ? WuTeków jest 34 a wszystkich
userów ( właściwie to kont bo nie zawsze 1 user = 1 konto ) jest blisko 35 tysięcy. Naprawdę
liczna ta grupa.

Nie chciałem powiedzieć właśnie tego, mam na myśli to, że własnotytułowców mnóstwo przybywa i szykują się kolejni. A z resztą trzeba dodać że to najlepszy z możliwych tytuł. Jak na gram to duża liczba, jeśli wiesz ile musieli się napisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu podpiętego posta dostajesz +1 do Forum LevelMaster Skill i awansujesz znacząco szybciej w porównaniu do reszty, która danego posta nie raczyła przeczytać. W momencie gdy to jednak pominiesz, masz -50 Forum Leveling Penalty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:41, 666Nergal666 napisał:

A po ilu postach dostaje się "levele"?? xD


Tutaj ilośc postów nie ma znaczenia tylko czas tzn. odstępy czasu między postami.

Widzisz PolishWerewolf Ci wszystko wyjaśnił... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim własnym przykładzie mimo, że jestem robolem zauważyłem, że na początku bardzo zależało mi na awansie a kiedy przyszedł cieszyłem się jak dziecko. Lecz zaraz... bycie na gram.pl dla rangi nie ma sensu. Ranga to tylko jakieś tam wynagrodzenie za pisanie postów, które jest dla mnie przyjemnością a ranga jest rangą.Uważam, że każdy nowy gramowicz/ka powinien podejść do tego w ten sposób, do którego ja dopiero doszedłem po czasie ale mimo wszystko cieszę się z tego. Może jeżelibym tego nie zrozumiał zostałbym spamerem.
Ale nie ma co gdybać jest jak jest i z tego się cieszę.
Pozdro dla Magi, która pomogła mi to wszystko pojąć jeśli chodzi o rangi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 18:00, garrick napisał:

Wiesz co do warna ;P to ja bym się nie zdziwił, że mógłbyś dostać, bo ostatnio jak czytam
twoje posty to coraz bardziej mi się wydaje, że piszesz post dla samego nabicia niż tak
jak kiedyś (przynajmniej mi się tak wydawało) dla pisania z sensem :P. Men! :P

Wiem, ale przeprosiłem i żałuję, że takie debilstwo napisałem w tamtym poście. Serio, kiedy zmęczony jestem, to czasami nie wiem, co się dzieje wokół mnie. :P
Co do pisania z sensem, to cóż - piszę jak pisałem. :]

Dnia 10.10.2008 o 18:00, garrick napisał:

Aby nie było, że pouczam albo spamię tutaj ;P to ktoś ostatnio dostał jakiś awans? ^^

Hehe, ja nie dostałem awansu na przewo niestety. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2008 o 22:23, Kalejdoskop86 napisał:

Hehe, ja nie dostałem awansu na przewo niestety. :/


Dobrze Ciebie rozumiem... dzisiaj minął rok odkąd awansowałem na delegata i szlak mnie czasem trafia jak myślę, że jeszcze nie awansowałem, no ale nie posty są najważniejsze ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:25, garrick napisał:

Dobrze Ciebie rozumiem... dzisiaj minął rok odkąd awansowałem na delegata i szlak mnie
czasem trafia jak myślę, że jeszcze nie awansowałem, no ale nie posty są najważniejsze
;P.

Nie są ważne statystyki, ale przyznaj: ładnie wygląda coraz to wyższy tytuł, a Własny Tytuł to już szpan na maxa. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:31, Kalejdoskop86 napisał:

> Dobrze Ciebie rozumiem... dzisiaj minął rok odkąd awansowałem na delegata i szlak
mnie
> czasem trafia jak myślę, że jeszcze nie awansowałem, no ale nie posty są najważniejsze

> ;P.
Nie są ważne statystyki, ale przyznaj: ładnie wygląda coraz to wyższy tytuł, a Własny
Tytuł to już szpan na maxa. :]


Im dłużej piszę już tak na serio tym mniej mnie obchodzi co mam pod nickiem... zapracowałem ciągłym pisaniem na delegata, a to i tak wysoko więc jeśli awansuję to fajnie ;P, ale wolę tutaj pogadać na ulubione tematy ^^ i widzieć, że ktoś mi odpisuje ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:31, Kalejdoskop86 napisał:

Nie są ważne statystyki, ale przyznaj: ładnie wygląda coraz to wyższy tytuł, a Własny
Tytuł to już szpan na maxa. :]


Jaki szpan? Powiedz mi czy będąc WT czy sekretarzem lub Przewodniczącym masz jakieś przywileje?
Nie nie masz jedynie możesz na gramIRC założyć własny temat czy jak to się zwie a tak nic poza tym nie jesteś ani lepszy ani gorszy od innych :) Po prostu to inny napis pod nickiem jedynie WT możesz samodzielnie kiedy chcesz zmieniać a tak to nic szczególnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:35, wdowiakm napisał:

> Nie są ważne statystyki, ale przyznaj: ładnie wygląda coraz to wyższy tytuł, a Własny

> Tytuł to już szpan na maxa. :]

Jaki szpan? Powiedz mi czy będąc WT czy sekretarzem lub Przewodniczącym masz jakieś przywileje?
Nie nie masz jedynie możesz na gramIRC założyć własny temat czy jak to się zwie a tak
nic poza tym nie jesteś ani lepszy ani gorszy od innych :) Po prostu to inny napis pod
nickiem jedynie WT możesz samodzielnie kiedy chcesz zmieniać a tak to nic szczególnego.
:)

Javy nie mam zainstalowanej, a na gramIRC nie byłem nigdy. :P

Co do WT to jednak szpanersko wygląda własna ranga, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:35, wdowiakm napisał:

Jaki szpan? Powiedz mi czy będąc WT czy sekretarzem lub Przewodniczącym masz jakieś przywileje?

No wiesz, każdy jest inny i ma inny system wartości. Co do reszty Twojej wypowiedzi, to zgadzam się całkowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziom ja jest obywatelem no i chciałbym być trochę wyżej bo co to za rangi obywatel robotnik ludzie nie maja pewno do mnie szacunku jak tak mnie widzą sam zauważ nikt nie pod sumował twego zdania lecz gdy cię polubią zaczną wchodzić na gs''a itp. Ja gdy będę robolem pewno będę się cieszył tak jak każdy chociaż nie ma po co pisać dla rang chociaż tylko z tych dwóch rang trzeba się wybić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam cię, że jeżeli do wszystkich będziesz zwracać się per "ziom" i będziesz olewać interpunkcję oraz ortografię, z zyskaniem szacunku możesz mieć naprawdę duże problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ni wafelka nie zrozumiałem. Jak już Laska-z-Polski wspomniał, poproś rodziców o dodatkowe lekcje gramatyki.
Kiedy już przeanalizowałem twój post to muszę stwierdzić, że masz trochę racji ale o większości nadal nie masz pojęcia. Choć mówi się, że
status nie ma znaczenia to i tak większość się nim kieruje w ocenie człowieka na forum co jest oczywistym błędem. Ale podyskutuj trochę z forumowiczami, wypowiadaj się w ciekawych tematach gdzie możesz popisać się swoją wiedzą, czytaj przypięte posty i odwiedzaj geesy a ludzie zwrócą na Ciebie uwagę i całkiem możliwe, że możesz się z kimś zaprzyjaźnić.
Śmieszy mnie troszeczkę jak przychodzi taki robotnik czy przodownik do tego tematu i się cieszy jak małe dziecko w Wigilię, że dostał awans. Ludzie naprawdę jeśli status jest dla was taki ważny to powody do radości będziecie mieć mogli jak awansujecie na przewodniczącego lub sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się