poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 19:10, Młody miro napisał:

Nie próbuj :)

Nie wiem dlaczego jesteś taki wrogi. Nie widzisz, że Bobek94 chce osiągnąć swój życiowy cel, zostać własnotytułowcem? Dlaczego chcesz go do tego zniechęcić ? Zazdrość ludzka nie zna granic, ot co.

A swoją drogą ja nie mogę doczekać się sekretarza. Z nieznanych mi przyczyn nie mam jeszcze level up''a, ale przecież nie ma leveling penalty a piszę ładnie i z godzinnymi odstępami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:27, Adamido napisał:

Nie wiem dlaczego jesteś taki wrogi. Nie widzisz, że Bobek94 chce osiągnąć swój życiowy
cel, zostać własnotytułowcem? Dlaczego chcesz go do tego zniechęcić ? Zazdrość ludzka
nie zna granic, ot co.

Stuku puku dociera tam co? W tym temacie chce tyle postów w tydzień napisać za co by dostał bana

Dnia 11.10.2008 o 19:27, Adamido napisał:

A swoją drogą ja nie mogę doczekać się sekretarza. Z nieznanych mi przyczyn nie mam jeszcze
level up''a, ale przecież nie ma leveling penalty a piszę ładnie i z godzinnymi odstępami
:/

Ja też nie mam degrada.
Co do tego wcześniej:
Kto zobaczy w lesie dzika
ten na drzewo prędko zmyka
Oj pomyliło mi się nie to miało być
teraz dobrze:
Stary niedźwiedź mocno śpi
Gdy się obudzi
nie zamarudzi
tylko zje
niedobre dziecię (ten niedźwiedź to moderator :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:27, Adamido napisał:

A swoją drogą ja nie mogę doczekać się sekretarza. Z nieznanych mi przyczyn nie mam jeszcze
level up''a, ale przecież nie ma leveling penalty a piszę ładnie i z godzinnymi odstępami
:/


Nie wiesz co tracisz... Te wszystkie laski z reklamy Axe - mówię ci, one okazały się prawdziwe! I pracują dla gram.pl! Co weekend parka przychodzi do każdego sekretarza i WT-ka i wtedy 48 godzinek spędzają z nimi na spełnianiu najdzikszych fantazji! Nie uwierzysz, stary, jaki to odlot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:52, Laska-z-Polski napisał:

Nie wiesz co tracisz... Te wszystkie laski z reklamy Axe - mówię ci, one okazały się
prawdziwe! I pracują dla gram.pl! Co weekend parka przychodzi do każdego sekretarza i
WT-ka i wtedy 48 godzinek spędzają z nimi na spełnianiu najdzikszych fantazji! Nie uwierzysz,
stary, jaki to odlot!

O kurka niby chciałeś zmobilizować Adamido ale mnie jeszcze bardziej zmobilizowałeś. Panienki nadchodzę!!!
Może za 2 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 20:17, Laska-z-Polski napisał:

No, ja raczej nic na awansie nie straciłem, za to te panny... :)

Oj luksus widzę ;]... Teraz to ja chcieć być sekretarz! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:03, Kalejdoskop86 napisał:

Hehe, niezłe zdjęcie. A oglądałeś "Latający Cyrk Monty Pythona" jak w knajpie mówili o mielonce (spam) ? ^^


A jesteś pewien, że chodziło o spam we współczesnym, internetowym znaczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:07, Luk Zombi napisał:

Spam spam SPAM SPAM SPAM!! Oczywiście.
http://www.youtube.com/watch?v=anwy2MPT5RE

Echh.... epickie to było. :)

@DJ Szlafrok
No nie chodziło o "spam" w internetowym znaczeniu, tylko o mielonce, ale kiedyś w jakimś programie oglądałem, jak oba zagadnienia porównali, że współczesny spam, czyli ten z internetu to głupie, nic nie wnoszące posty, czyli mielonka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Deko przeginacie na mój gust... jakby jeszcze miał czerwono pod nickiem to z radością bym tu sypnął z rękawa. Nie łapię przekazu ani jednego posta z tej strony i nie dlatego że mam wypite, a dlatego że po prostu go nie ma ;]
Nie róbcie z tego wątku czegoś gorszego niż jest Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(nowy avek? ;) )

Dnia 11.10.2008 o 23:29, Budo napisał:

Deko przeginacie na mój gust... jakby jeszcze miał czerwono pod nickiem to z radością
bym tu sypnął z rękawa. Nie łapię przekazu ani jednego posta z tej strony i nie dlatego
że mam wypite, a dlatego że po prostu go nie ma ;]
Nie róbcie z tego wątku czegoś gorszego niż jest Oo

No nie przesadzaj, dla mnie też to jest fabryka spamu, ale nic tego nie zmieni ani nikt. Nadal będą posty typu "kiedy ja będę mieć bryga?" albo "ha! dostałem awans!" . :P
Trzeba się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jesteś w stanie zmienić na tyle, ile wynosi Twój wkład w ten temat. Gdyby każdy tak pomyślał, możnaby zrobić tu porządek. Ale ofkors to niemożliwe. A szkoda. A kiedyś mówili, że nie zaczyna się zdania od "a". A awatar już z tydzień mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:39, Budo napisał:

Jesteś w stanie zmienić na tyle, ile wynosi Twój wkład w ten temat. Gdyby każdy tak pomyślał,
możnaby zrobić tu porządek. Ale ofkors to niemożliwe. A szkoda. A kiedyś mówili, że nie
zaczyna się zdania od "a".

Prawda, to nie możliwe, tak samo jak gry forumowe, które również są "spam machine" . :P

Dnia 11.10.2008 o 23:39, Budo napisał:

A awatar już z tydzień mam.

Achaaa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:29, Budo napisał:

Deko przeginacie na mój gust... jakby jeszcze miał czerwono pod nickiem to z radością bym tu sypnął z rękawa. Nie łapię przekazu ani jednego posta z tej strony i nie dlatego że mam wypite, a dlatego że po prostu go nie ma ;] Nie róbcie z tego wątku czegoś gorszego niż jest Oo


Krótko - trzeba było korzystać z kłódeczki, kiedy był na nią czas. ;- ) A jeśli już o sypaniu z rękawa mówimy, to mam nadzieję, iż byłbyś sprawiedliwy i sypnął 99% użytkowników wypowiadającym się w tym temacie. W końcu co spam, to spam. Chyba, że ten topic podlega innym prawom natury. ;- ) (co samo w sobie jest możliwe - ma ponad 50 tysięcy postów, a mimo to cały czas piszemy o bzdurach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2008 o 08:24, DJ Szlafrok napisał:


Krótko - trzeba było korzystać z kłódeczki, kiedy był na nią czas. ;- )

Oj byś się zdziwił, jak by Budo ponownie został moderatorem ;)

Dnia 12.10.2008 o 08:24, DJ Szlafrok napisał:

A jeśli już o
sypaniu z rękawa mówimy, to mam nadzieję, iż byłbyś sprawiedliwy i sypnął 99% użytkowników
wypowiadającym się w tym temacie. W końcu co spam, to spam. Chyba, że ten topic podlega
innym prawom natury. ;- ) (co samo w sobie jest możliwe - ma ponad 50 tysięcy postów,
a mimo to cały czas piszemy o bzdurach)


No, ogólnie to cały czas gratulację i jak ktoś zada jakieś pytanie ;). Taka mała ,,mielonka" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2008 o 09:56, Baluk25 napisał:

No, ogólnie to cały czas gratulację i jak ktoś zada jakieś pytanie ;). Taka mała ,,mielonka"
:p

Powiedzmy sobie szczerze, czy aby ten temat nie był do tego stworzony ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 08:24, DJ Szlafrok napisał:

...sypnął 99% użytkowników wypowiadającym się w tym temacie.

Wtedy forum straciło by większą część użytkowników.

Dnia 12.10.2008 o 08:24, DJ Szlafrok napisał:

...ma ponad 50 tysięcy postów, a mimo to cały czas piszemy o bzdurach)

Bo jak to mówią najłatwiej przychodzi pisanie o niczym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się