poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2008 o 15:44, Ryan Kam napisał:

Pewnie jak by nie było rang , większość użytkowników by tyle nie pisała .

Wtedy forumowicze przeszliby przez takie sito i zostaliby ci, którzy mają faktycznie coś do napisania. Ale myślę, że wielu użytkowników forum z czasem się rozwija i zaczyna pisać rzadziej a bardziej rzeczowo i na temat. Większość z nas na starci chce pisać jak najwięcej w jak największej liczbie tematów - pokazać się, "wyszaleć" - ale kto zabroni póki pisze się zgodnie z regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi powiedzieć czy PonuryŻniwiarz i Ponury rzniwiaż to te same osoby ? Jak chciałem wejść nna gramsajta Ponury rzniwiaża to pisze, że nie istnieje. Czyżby dostał za coś bana lub coś podobnego.
O ile pamiętam to rzniwiaż doszedł do sekretarza.

Patrzcie na piswonię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 14:31, LUIGI93 napisał:

Tak, to ta sama osoba, której wyjątkowo zmieniono nick ze względu na ww. błąd ortograficzny
:)

Chodzi o to, że pojawił się zupełnie nowy forumowicz o nicku PonuryŻniwiarz (pisane razem) i teraz nie wiadomo czy PonuryŻniwiarz i Ponury Rzniwiaż to ta sama osoba. Sam nie wiem jak to jest naprawdę, ale sądząc po stylu i częstotliwości pisania to mogą być dwie różne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 14:42, Igor FCBayern napisał:

> Tak, to ta sama osoba, której wyjątkowo zmieniono nick ze względu na ww. błąd ortograficzny

> :)
Chodzi o to, że pojawił się zupełnie nowy forumowicz o nicku PonuryŻniwiarz (pisane razem)
i teraz nie wiadomo czy PonuryŻniwiarz i Ponury Rzniwiaż to ta sama osoba. Sam nie wiem
jak to jest naprawdę, ale sądząc po stylu i częstotliwości pisania to mogą być dwie różne
osoby.

Tak, to na pewno dwie różne osoby. ;] PonuryŻniwiarz najpierw podszywał się pode mnie. :P Więc, coś o tym wiem... Natomiast szczerze wątpię by było to ten jedyny, prawdziwy Ponurak. ;)

BTW. To nie chyba temat od tego. ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie wpadł na jakże rewolucyjny pomysł zajrzenia na GSa ''prawdziwego'' Ponurego gdzie się żali, że się ktoś pod niego podszywa? Heh, życie tracicie, własnego nie znacie ;p

I zaskoczę Was uciesznym zauważeniem dotyczącym Twojego ''btw''. Jestem tutaj od kilkudziesięciu postów i zauważyłem pewną zależność. Co 2 strony ktoś zaczyna ten sam temat :) Jakim cudem po milionach tłumaczeń i treści przyklejonego posta znowu się ktoś spytał czy liczy się co godzinę i max 4 dziennie? C''mon, give me a break. Cykliczne wracanie do jednego motywu powinno być bardziej besztane niż offtopic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 16:44, Dzikq napisał:

Heh. Ja ciagle czekam na swojego brygadziste. Jutro mi stuknie 3 lata na gram.pl wiec
czekam na "jakas" mila niespodzianke :)

Zawolac Wojmana? :d

A sprawa ponurych jest przeciez oczywista. Sekterarz to ten prawdziwy, pisany razem to najprawdopodobniej jakis zbanowany troll czy inny spamer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dosyć szybko zaszedłem na robotnika, jak widze nastepny jest przodownik jak to wygląda? czy w tym przypadku także tak szybko bedzie mi się zmieniał status?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 01:29, Tethys napisał:

dosyć szybko zaszedłem na robotnika, jak widze nastepny jest przodownik jak to wygląda?
czy w tym przypadku także tak szybko bedzie mi się zmieniał status?


Do przodownika szybko, potem , coraz wolniej i wolniej i wolniej :), zaczną sie schody od Przodownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 01:31, StaryCapiur napisał:

> dosyć szybko zaszedłem na robotnika, jak widze nastepny jest przodownik jak to wygląda?

> czy w tym przypadku także tak szybko bedzie mi się zmieniał status?

Do przodownika szybko, potem , coraz wolniej i wolniej i wolniej :), zaczną sie schody
od Przodownika :)


No to tak jak w sumie mi się wydawało, świadcząc potym jaką ilośc postów mają już co niektórzy urzytkownicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:49, Ponury Żniwiarz napisał:

Masz swietą racje:P A myślisz dlaczego ja nie pisze już:P


Heh dzięki, że sie odezwałeś :) Twoja obecność wszystko wyjaśniła.( i twój wpis. Bądz co bądz pisało mi przed zapytaniem się co sie z Tobą stało, że twój gramsajt nie istnieje)

Miło jest ponownie widzieć Żniwiarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 22:01, Ryan Kam napisał:

> Masz swietą racje:P A myślisz dlaczego ja nie pisze już:P

Heh dzięki, że sie odezwałeś :) Twoja obecność wszystko wyjaśniła.( i twój wpis. Bądz
co bądz pisało mi przed zapytaniem się co sie z Tobą stało, że twój gramsajt nie istnieje)

Miło jest ponownie widzieć Żniwiarza :)


Istnieje czasem na nim pisze pamietaj o podwojonej spacji przed Żniwiarzem wpisując adres.

No jestem tu dalej zaglądam choć bez obrazy nie widzę sensu w dyskutowaniu tu:)
Fakt wiele zawdzięczam forum.Zmieniło mnie z trolla w poprawnego internautę. Było pierwszym miejscem online gdzie kogoś poznałem. I ogólnie nadało mi kierunek jeżeli chodzi o internet. Bez obrazy ale już raczej nie jest w stanie spełniać takiej roli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 19:43, Meykan napisał:

No i na mnie przyszedł czas. Awans na Sekretarza.
Tylko jeden stopień do WT. Heh :D


Na który poczekasz długi czas :)
Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 19:43, Meykan napisał:

No i na mnie przyszedł czas. Awans na Sekretarza.
Tylko jeden stopień do WT. Heh :D


Gratulacje ^^. Fajnie jest jak się ma przedostatni tytuł:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 20:22, garrick napisał:

> No i na mnie przyszedł czas. Awans na Sekretarza.
> Tylko jeden stopień do WT. Heh :D

Gratulacje ^^. Fajnie jest jak się ma przedostatni tytuł:D?


A normalnie jest:P Ja tam nie czułem jakiejś różnicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 20:52, Ponury Żniwiarz napisał:

A normalnie jest:P Ja tam nie czułem jakiejś różnicy:P


No bo nie ma żadnej różnicy to tylko status a pisze się tak samo :)
Ale zdobędą sekretarza to będą wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się