poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2008 o 20:53, Baluk25 napisał:

oO. Dziś dwóch nowych WT doszło. Wdowiakm i Hans Olo. Obydwóm wielkie gratulacje ;)


Hansowi gratulacjie, Wdowiakmowi już składałem, ale popełniłeś błąd- nie 2 a 3... jeszcze zdegradowany z konsulatu lordfett (nawiasem mówiąc: Joker)
EDIT: Serio Hans Olo dostał avans? bo w statystykach nie widzę... ale może jeszcze nie zaktualizowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 21:13, Zakrzysiunio napisał:

EDIT: Serio Hans Olo dostał avans? bo w statystykach nie widzę... ale może jeszcze nie
zaktualizowane...


Tak bo na gramsajcie ma już Stachanowca i pytał się jak zmienić status więc pewnie to zrobi jak się pojawi :)

@Laska-z-Polski

Dnia 21.11.2008 o 21:13, Zakrzysiunio napisał:

Widzę : Czarny Anioł. Sprawdzam wykaz - nie ma takiej rangi. ;P W takim razie gratuluję. ;)


No widzisz nie ma, znaczy się nie było bo teraz już jest :)
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholercia a ja własnie wczoraj przeglądałem GSa hansa olo i pomyślałem sobie "już tyle miesięcy jesteś sekretarzem, zmień se status". a tu się dowiaduję że dostał awans, na WT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 21:31, wdowiakm napisał:

> EDIT: Serio Hans Olo dostał avans? bo w statystykach nie widzę... ale może jeszcze
nie
> zaktualizowane...

Tak bo na gramsajcie ma już Stachanowca i pytał się jak zmienić status więc pewnie to
zrobi jak się pojawi :)


tak, juz widzialem, nawet mu gratulowalem, ale akurat edycję postu wcięło :/// jak to na gramie- w najbardziej potrzebnym momencie...
obstawiamy, kto będzie następnym wt? i czy może jeszcze dziś xD? nie sądzę, ale może... ten dzień już zapisał się do historii gramu, ale może dojdzie do 4? kto to wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratz partnerze :P Akurat bedziesz czym szpanować na PGA :PP

A ja sobie ciąglę czekam na Sekretarza i się nigdzie nie spieszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem teraz kim jestem, czyli przewodniczącym, ale jakoś bardziej mi się podobają stare nazwy...mówcie mi Hrabio :P

wdowiakm - mam pytanie, czy własny tytuł jest raz na zawsze czy możesz go zmieniać codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:10, Beleth napisał:

wdowiakm - mam pytanie, czy własny tytuł jest raz na zawsze czy możesz go zmieniać codziennie?


Mogę go zmieniać codziennie kiedy mam tylko ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było wałkowane miliony razy..Możesz go zmieniać ile razy chcesz, kiedy chcesz, i jak chcesz. No z tym ostatnim, to w ustawieniach ;).

Btw: Gratulacje

Wdowiakm mnie wyprzedził z odpowiedzią ;s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:16, Don Zorro napisał:

A czy o każdym użytkowniku decydują moderatorzy czy komputer?

Decyduje system. Tak długi staż masz, nawet banowany byłes (o dziwo odbanowany, ale nie o tym teraz) i jeszcze nie wiesz? Oczywiscie istnieją sytuacje że moderatorzy mogą dać awans ale to tylko w wyjątkowych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:14, Baluk25 napisał:

To było wałkowane miliony razy..


sorka, nigdy na ten temat nie wchodziłem :P ale fajnie że można zmieniać tytuł kiedy się chce :)
ciekawe ile mi zajmie dotarcie tak daleko....ostatnio w sumie corazczęściej siedzę na forum...taka praca ;-P
a przodownika mam od pewnego czasu, ale nie przyuważyłem kiedy się zmienił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba Przewodniczącego...Heh, trochę się naczekasz, ale jak będziesz pisał systematycznie, bo nawet nie zauważysz, jak będziesz miał Sekretarza, na którego ja cały czas czekam ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:58, Baluk25 napisał:

Chyba Przewodniczącego...Heh, trochę się naczekasz, ale jak będziesz pisał systematycznie,
bo nawet nie zauważysz, jak będziesz miał Sekretarza, na którego ja cały czas czekam
^^.


no tak, przewodniczącego, coś mi się merdło :P
no ja wiem że nawet nie zauważę, w sumie nie jest to dla mnie nawet takie ważne, ale... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, na co komu te rangi? Co one mi niby dadzą? Sławe? Kase? A może nowy komputer? Boże jakie to jest głupie, debilne i pospolite. A userzy mają powód do spamowania. Nie ma to jak przemyślane decyzje, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 16:04, DartiReviMaster napisał:

Boże, na co komu te rangi? Co one mi niby dadzą? Sławe? Kase? A może nowy komputer?
Boże jakie to jest głupie, debilne i pospolite. A userzy mają powód do spamowania. Nie
ma to jak przemyślane decyzje, prawda?


o jakich decyzjach piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 16:04, DartiReviMaster napisał:

Boże, na co komu te rangi? Co one mi niby dadzą? Sławe? Kase? A może nowy komputer?
Boże jakie to jest głupie, debilne i pospolite. A userzy mają powód do spamowania. Nie
ma to jak przemyślane decyzje, prawda?


Zawsze można spróbować wyrywać laski na rangi XD "Ej mała wiesz że na gram.pl jestem sekretarzem XD"

Spytaj się Buda on to coś o tym wie XD Znaczy próbował wyrywać na ilość postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 16:20, DartiReviMaster napisał:

O wprowadzeniu systemu rang, a jak inaczej.

To już proszę kierować te "żale" do twórców forum / tego/tych co te rangi wymyślili ;P. A okrutna prawda jest taka że jakby tych rang nie było spora część userów zniknęłaby jak kamfora. Może wtedy by było lepiej ? Cóż, tego akurat się nie dowiemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się