poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2009 o 03:02, Furrbacca napisał:

/Pączuś/

Ciekawe. Nie podchodziłem od tej strony do tego procederu. Ew. może to również być pragnienie zwrócenia na siebie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 22:43, Adamkowy napisał:

to ja msuze cos porobic zeby nie meic tego obywatel ''pf'' xD


Pisz posty to będziesz miał Robotnika ;)) Później Przodownika i tak dalej...
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to powiedziałeś. Z tym, że wiele jest osób, które nabijają posty w normalnych tematach i żerują na rangi... Dobrze, że nie wiadomo jak blisko nowej rangi się jest, bo wtedy to dopiero sajgon by był oO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze że nie ma żadnego licznika który by pokazywał, np. brakuje 52 pkt do następnej rangi i taki nabijacz postów by tylko siedział i spamował, pod tym względem gram.pl bardzo dobrze zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:41, Kraju92 napisał:

Bardzo dobrze że nie ma żadnego licznika który by pokazywał, np. brakuje 52 pkt do następnej
rangi i taki nabijacz postów by tylko siedział i spamował, pod tym względem gram.pl bardzo
dobrze zrobiło.

Tak, ale zauważ, że w tym temacie wiele osób lamentuje "kieeedyyy awansss o0 omg lol !!11" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem punkty nie powinny być utajnione .Powinno pod ranga być jeszcze napisane ile się ma punktów, i ile dostało się już ostrzeżeń/degradów .Bo za dużo osób się pyta o te punkty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:47, mouhhg napisał:

Moim zdaniem punkty nie powinny być utajnione .Powinno pod ranga być jeszcze napisane
ile się ma punktów, i ile dostało się już ostrzeżeń/degradów.

Wtedy byłoby jeszcze większe spamerstwo i nabijanie postów niż obecnie. A to byłaby już katastrofa ;-D. Warny masz sam pamiętać ;p, a degrady masz w statystykach.

Kalejdoskop86 - przecież ten temat jest o wszystkim i o niczym :P. Służy między innymi do narzekania na to że nie dostało się +1 albo że nie można się doczekać tego upragnionego awansu [ ale przecież awans się dla mnie nie liczy!!! ]

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:47, mouhhg napisał:

Moim zdaniem punkty nie powinny być utajnione .Powinno pod ranga być jeszcze napisane
ile się ma punktów, i ile dostało się już ostrzeżeń/degradów .Bo za dużo osób się pyta
o te punkty itp.

"You can´t always get what you want" ... zło, spam, głupota, duze liczby, spamerzy, licznikowcy, dzieci. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:51, KŁEJK napisał:

Kalejdoskop86 - przecież ten temat jest o wszystkim i o niczym :P. Służy między innymi
do narzekania na to że nie dostało się +1 albo że nie można się doczekać tego upragnionego
awansu [ ale przecież awans się dla mnie nie liczy!!! ]

Prawda, prawda. Ten temat i jeszcze "nocne marki" to istne fabryki spamu. :P
O Loży nie wspomnę, bo nie wiem, o co tam chodzi, ale słyszałem, że tam "spam jest szlachetnie pokazany" ... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:43, Kalejdoskop86 napisał:

Tak, ale zauważ, że w tym temacie wiele osób lamentuje "kieeedyyy awansss o0 omg lol
!!11" :P

Tak było, jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:43, Kalejdoskop86 napisał:

Tak, ale zauważ, że w tym temacie wiele osób lamentuje "kieeedyyy awansss o0 omg lol
!!11" :P

W tym temacie większość ma tyle do powiedzenia, nie ma to jak spam ;] Wiadome, że ten temat też trochę do nabijania postów służy ;p

edit:

Dnia 08.02.2009 o 12:43, Kalejdoskop86 napisał:

Moim zdaniem punkty nie powinny być utajnione .Powinno pod ranga być jeszcze napisane
ile się ma punktów, i ile dostało się już ostrzeżeń/degradów .Bo za dużo osób się pyta
o te punkty itp.

Co do ostrzeżeń zgadzam się, ale degrady są w statystykach. A et wszystkie pytania o punkty to przecież też sposób na nabicie posta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:55, maciek999 napisał:

> Tak, ale zauważ, że w tym temacie wiele osób lamentuje "kieeedyyy awansss o0 omg
lol
> !!11" :P
Wiadome, że ten
temat też trochę do nabijania postów służy ;p

Wszystkie tematy do nabijania postów służą, nie tylko ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:00, DarkMarian napisał:

Wszystkie tematy do nabijania postów służą, nie tylko ten.

W sumie to też prawda, ale zauważ, że tak jak to powiedziały osoby wyżej, kiedy ktoś piszę: "Noo kiedy ten awans(...)" itd to niej est to zbyt sensowna wypowiedź ;]
Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:04, maciek999 napisał:

"Noo kiedy ten awans(...)" itd to niej est to zbyt sensowna wypowiedź ;]

No w sumie tak. A tak właściwie to co ten awans by im dał? Sławę? Bogactwo? A może nowy komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:06, DarkMarian napisał:

No w sumie tak. A tak właściwie to co ten awans by im dał? Sławę? Bogactwo? A może nowy
komputer?

Ja pamiętam, że na początku też dążyłem do awansu, odwiedzałem różne spamerskie tematy itd. No, ale opamiętałem się, i po 3(!) latach jestem dopiero na delegacie ;] Przyznam, że ostatnio moja aktywność zanika, no ale cóż.
Tak więc bądźmy dobrej myśli, że wszyscy się nawrócą, ale zawsze przychodzą nowi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:06, DarkMarian napisał:

> "Noo kiedy ten awans(...)" itd to niej est to zbyt sensowna wypowiedź ;]
No w sumie tak. A tak właściwie to co ten awans by im dał? Sławę? Bogactwo? A może nowy
komputer?

zastęp nałożnic, przy awansie na WT dodatkowo otrzymujesz +2 do szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:15, kordzio1 napisał:

zastęp nałożnic, przy awansie na WT dodatkowo otrzymujesz +2 do szczęścia ;)

Ekhm, zapomniałeś jeszcze o cotygodniowej dostawie konserw z tesco.

edit: trochę mnie poniosło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:30, DarkMarian napisał:

I niby co to da?

Szczęście?
Jak ktoś nie ma ważniejszych priorytetów w życiu niż zdobyć jak największą range na forum, to zapewne będzie płakał z radości za każdym razem gdy awansuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:30, DarkMarian napisał:

> otrzymujesz +2 do szczęścia ;)
I niby co to da?

Jak to co?! lepsze statystyki gdy będziesz np. grał w karty, a stąd niedaleko do bogactwa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się