poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2009 o 22:47, Dariu1994 napisał:

> Range otrzymuje sie moze za jakąś konkretną liczbę postów ??
>

eeeeeee to nie od liczby postów
mam więcej postów na swoim koncie niż niektóre osoby co mają wyższy status czyli raczej
nie od tego :)


Liczba postów i czas jest najważniejszy, a czym wyższa ranga tym dłużej trzeba czekać i więcej postów pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:43, dominik11kot napisał:

Range otrzymuje sie moze za jakąś konkretną liczbę postów ??


Czas, Panie, czas. No i aktywność rzecz jasna! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chociaż niekiedy spamerze lepiej wychodzą na spamowaniu niż porządni użytkownicy

Dnia 12.02.2009 o 22:45, Kraju92 napisał:

na pisaniu rozbudowywanych, mądrych postów.


Ale z reguły ci, którzy piszą rozbudowane, mądre posty grzecznie czekają na awans i nie działają na forum tylko dla rangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli będę wypowiadał się regularnie i treściwie to może nawet za jakiś czas (ironia) będę wybierać tytuł?

Czy treść postów ma znaczenie? Któż mógłby to sprawdzać? Grzecznie czekać? Grzecznie czekać to można również nic nie pisząc :]

Teraz tak bardziej serio. Czy czas jaki już siedzę na forum ma znaczenie? Czy muszę to budować od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 11:34, stiffyone napisał:

Teraz tak bardziej serio. Czy czas jaki już siedzę na forum ma znaczenie? Czy muszę to
budować od początku?


Od początku to byłoby od zera, Ty jedziesz od -2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 12:01, Budo napisał:

Od początku to byłoby od zera, Ty jedziesz od -2.


To akurat zdążyłem zauważyć, ale czy ten czas jaki "nabiłem" przed banem ma znaczenie? Czy startuje w tej rozgrywce o miejsca dwie mile dalej, że tak to nazwę prosto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie, historia się nie liczy, nic się nie zmienia jeśli chodzi o awanse. Musisz tylko bardziej uważać, bo bliżej Ci do bana, niż userowi z czystym kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 12:24, Budo napisał:

Nie, historia się nie liczy, nic się nie zmienia jeśli chodzi o awanse. Musisz tylko bardziej uważać, bo bliżej Ci do bana, niż userowi z czystym kontem.


Dzięki. Poza tym muszę uważać, aby nie dać się sprowokować. Widocznie trochę osób mnie nie lubi i tyle. Sorry za zmianę tematu. Tym bardziej teraz zauważyłem, że jak masz niższy status to jesteś uważany za gorszego i nie wartego uwagi przez większość społeczeństwa. Tak jak to ma to miejsca w naszej polskiej rzeczywistości. Tzw. śmieć społeczny - trza sie z tym pogodzić. Trudno będzie, ale dzięki za uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 12:34, albinskia napisał:

Kiiedy jest ban za recydywę ? ;P


Recydywa to jak ileś tam razy łamiesz regulamin tak samo- jak ciągle popełniasz te same blędy, to masz bana za recydywę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, wszystko zależy od "wagi" przewinienia. W niektórych przypadkach najpierw poleci ostrzeżenie, potem jeden - dwa degrady a dopiero potem ban; w innych jeden degrad a potem ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 12:50, albinskia napisał:

No to ja rozumiem, ale czy są jakieś konkretne liczby ? ;P

Tak, gdy niereformowalność danego osobnika obniży cierpliwość moderatora do zera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 22:09, nightfaler napisał:

Kurde czy tylko ja nie znam/ nie kojarzę połowy kandydatów na gramowiczów roku ?

Chyba tylko ty :D Ja miałem dłuższą przerwę od "gramu", wróciłem teraz i i tak kojarzę większość kandydatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 22:10, kolektor napisał:

> Kurde czy tylko ja nie znam/ nie kojarzę połowy kandydatów na gramowiczów roku ?

Chyba tylko ty :D Ja miałem dłuższą przerwę od "gramu", wróciłem teraz i i tak kojarzę
większość kandydatów :)


Wypada na to że za mało siedzę na gramie albo mam słabą pamięć przejże jeszcze wszystkich kandydatów i to obczaję :D

No z 6 kandydatów nie kojarzę 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27.10.2008 - 14.02.2009, 395 postów i naprawdę dużo czasu spędzonego w ostatnim czasie na forum. Ale chcąc nie chcąc najlepsze się dopiero zaczyna ;).

Tak na marginesie to miałem szkoda, że nie awansowałem mając 355 postów. A to dlatego, że z Robotnika na Przodownika przechodząc miałem 133 na tym pierwszym, z Przodownika na Brygadzistę 244 i tutaj było by jeszcze ładne 355. Ale to tylko marzenia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 02:32, Davw napisał:

27.10.2008 - 14.02.2009, 395 postów i naprawdę dużo czasu spędzonego w ostatnim czasie
na forum. Ale chcąc nie chcąc najlepsze się dopiero zaczyna ;).

Przeczytaj regulamin. Nie można przepisywać statystyk na forum! Gratuluję awansu.

Dnia 15.02.2009 o 02:32, Davw napisał:

Tak na marginesie to miałem szkoda, że nie awansowałem mając 355 postów. A to dlatego,
że z Robotnika na Przodownika przechodząc miałem 133 na tym pierwszym, z Przodownika
na Brygadzistę 244 i tutaj było by jeszcze ładne 355. Ale to tylko marzenia :P.

Nie narzekaj.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 10:17, Zagul napisał:

A ja nie wiem czemu jest pokazane, ?e tak jakbym awansował z Przewodniczącego na Przewodniczącego.

Było tołkowane na forum kilkanaście razy... zwykły błąd statystyk i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się