poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2009 o 23:09, polskavaenk napisał:

Czy można się dowiedzieć ile ma się ostrzeżeń? Ile ostrzeżeń jest potrzebnych do degrada?


Nie ma reguły, przeważnie 1-2 i potem degrad, ale zależy to też od wagi przewinienia. Wyślij formularz do modów z zapytaniem o stan Twojego konta, ile masz warnow- link do formularza masz na dole na stronie głównej forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam pytanie. Czy rangi i statusy jakoś uległy zmianie w ostatnim czasie ? Chodzi mi konkretnie o to, że byłem nieaktywny na forum przez ostatnie 3-4 miesiące i gdy spojrzałem teraz w swoje statystyki, mam coś takiego:
03.05.2008 - 17.01.2009: Przewodniczący
21.01.2009 - 20.02.2009: Przewodniczący
Z tym że "drugi" przewodniczący jest na czarno, a pierwszy na zielono. Chodzi o to że byłem inactive ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd statystyk. Był taki dzień, że wszyscy przewodniczący dostali "awans" na WT a potem "degrad" z powrotem do normalnej rangi. Teraz te "degrady" wytarto, żeby statsy wyglądały porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 miesięcy Przewodniczącym, 987 postów napisane, a Sekretarza nie ma :/ No cóż, ale rangi nie są najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:15, Zagul napisał:

11 miesięcy Przewodniczącym, 987 postów napisane, a Sekretarza nie ma :/ No cóż, ale
rangi nie są najważniejsze :)


Heh to podobnie jest i u mnie. 7 miesięcy na Przewodniczącym 1225 postów napisane i też nic... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do panów powyżej :d

"Proszę nie przepisywać statystyk na forum albo liczyć się z degradem." za przypiętym postem ofkorz :-D.

Ale +1 jest ... a co tam. :P

"Ale pszeciesz rangi nie som najfaszniejsze!!!111"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojejku,co tak płaczesz?Zadaj sobie pytanie czy byłeś regularny[tak nawiasem to od niedawna cie na forum znowu widze,wcześniej miałeś chyba jakaś forumową przerwe] Sekretarz to baaaaardzo wysoki status więc tu nie liczba postów gra kluczową rolę a czas....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:20, rafekx 12 napisał:

Ojejku,co tak płaczesz?Zadaj sobie pytanie czy byłeś regularny[tak nawiasem to od niedawna
cie na forum znowu widze,wcześniej miałeś chyba jakaś forumową przerwe] Sekretarz to
baaaaardzo wysoki status więc tu nie liczba postów gra kluczową rolę a czas....:)


Racja miałem dłuższą przerwę od gramu, i racja wysoki status i trzeba czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:20, rafekx 12 napisał:

Ojejku,co tak płaczesz?Zadaj sobie pytanie czy byłeś regularny[tak nawiasem to od niedawna
cie na forum znowu widze,wcześniej miałeś chyba jakaś forumową przerwe] Sekretarz to
baaaaardzo wysoki status więc tu nie liczba postów gra kluczową rolę a czas....:)

Masz racje, Przewodniczący to już wysoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przewodniczacym bylem dosc dlugo, a postow tez troche mialem (cos kolo 1100) ale pisalem dosc nieregularnie, pomimo, iz na gramie siedze wiekszosc dnia :) (wolnego) eeh, pamietam te czasy jak sekretarzy bylo 5... o WT kazdy tylko marzyl, a srednia 20 postow na dzien byla ogromna... mamy poludnie, a taki jeden uzytkownik ma juz nabite 42 posty... alez noł lajf :P to wszystko przez te glupie zabawy ! (sam sobie czasem w nich posy nabijam ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 22:07, KŁEJK napisał:

Za piractwo. Szukać mi się nie chce ... gdzieś mi to mignęło ;-D. Tyle.


Tak to wiem,ale on powiedział ten zwrot o tym nieszczęsnym "kraku" w ironii,możliwe że Wojman źlę to zinterpretował,ale cóż ban jest ban i raczej Crew''a juz tu nie zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może odwiedzi może nie ..... w każdym bądź razie
Gratuluję awansu Sir Lee ...
Kurdę on to chyba chcę w parę miesięcy WT uzyskać (mówiąc parę mam na myśli bardzo nie wiele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sir lee to taki typowy statsiarz :P czasem tez troche sobie postow ponabijam, ale bez przesady...
z reszta od delegata juz tak szybko sie nie awansuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri pierwsze słysze taką rzecz wielkie dzięki że mnie oświeciłeś bo nie wiedziałem że czym większa ranga tym szybciej no bravo. Atena by na to nie wpadła. Nightfwaler czy jakoś tak na WT się czeka LATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 01:17, Młody miro napisał:

Zauri pierwsze słysze taką rzecz wielkie dzięki że mnie oświeciłeś bo nie wiedziałem
że czym większa ranga tym szybciej no bravo. Atena by na to nie wpadła. Nightfwaler czy
jakoś tak na WT się czeka LATA.


Młody zdziro czy jak ci tam jak już do kogoś piszesz to spróbuj się wysilić, i też bardzo ci dziękuję, że mnie oświeciłeś. Jest, takie coś jak : sarkazm... polecam wikipedie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się