poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Nie wiem czy to dobry temat ale nie będę zakładał nowego. Wiecie może do kogo należy i ile wynosi rekord w ilości napisanych postów jednego dnia? Jak na razie nie spotkałem wyniku większego niż mój wynoszącego ponad 70 postów(fakt faktem że tą ilość nabiłem na tematach typu masz czy nie masz ale to bez znaczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 13:06, Piterixos napisał:

Nie wiem czy to dobry temat ale nie będę zakładał nowego. Wiecie może do kogo należy
i ile wynosi rekord w ilości napisanych postów jednego dnia?


Bodaj wdowiakm raz nabił ze 200 w dzień, ale chyba był ktoś "lepszy", tylko nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 13:06, Piterixos napisał:

Nie wiem czy to dobry temat ale nie będę zakładał nowego. Wiecie może do kogo należy
i ile wynosi rekord w ilości napisanych postów jednego dnia? Jak na razie nie spotkałem
wyniku większego niż mój wynoszącego ponad 70 postów(fakt faktem że tą ilość nabiłem
na tematach typu masz czy nie masz ale to bez znaczenia).


A ja kiedyś pamiętam że ktoś miał więcej napewno około 100 ale nie pamiętam nazwy użytkownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 13:11, KOREKTBG napisał:

> Nie wiem czy to dobry temat ale nie będę zakładał nowego. Wiecie może do kogo należy

> i ile wynosi rekord w ilości napisanych postów jednego dnia? Jak na razie nie spotkałem

> wyniku większego niż mój wynoszącego ponad 70 postów(fakt faktem że tą ilość nabiłem

> na tematach typu masz czy nie masz ale to bez znaczenia).

A ja kiedyś pamiętam że ktoś miał więcej napewno około 100 ale nie pamiętam nazwy użytkownika

Kiedyś pamiętam jak Darticz pisał gdzieś, że napisał na starym koncie 119 postów w ciągu jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 13:22, DarkMarian napisał:

Kiedyś pamiętam jak Darticz pisał gdzieś, że napisał na starym koncie 119 postów w ciągu
jednego dnia.


No napewno zawsze się znajdzie jakaś osoba z dużą ilością postów a tu gościu się chwali że napisał 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 13:26, KOREKTBG napisał:

> Kiedyś pamiętam jak Darticz pisał gdzieś, że napisał na starym koncie 119 postów
w ciągu
> jednego dnia.

No napewno zawsze się znajdzie jakaś osoba z dużą ilością postów a tu gościu się chwali
że napisał 70


Eee...Czy ja się chwalę? Po prostu piszę że nigdy nie widziałem żeby ktoś napisał więcej. A jestem na tym forum ok. 80 dni więc za wiele nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 13:44, Chaotizz napisał:

Kiepskie te wyniki, które podajecie...

Tu dopiero są prawdziwi rekordziści. ;)


hoho no to na prawdę ciężko jest przebić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:20, Dekerinho6 napisał:

hoho no to na prawdę ciężko jest przebić :P

Tak samo jak twój rekord 1501 postów w lutym :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:17, Piterixos napisał:

Eee...Czy ja się chwalę? Po prostu piszę że nigdy nie widziałem żeby ktoś napisał więcej.
A jestem na tym forum ok. 80 dni więc za wiele nie widziałem...


No być może nie chciałeś żeby to tak zabrzmiało ale ja tak to odebrałem więc jeśli tak nie było to sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:21, KŁEJK napisał:

> hoho no to na prawdę ciężko jest przebić :P
Tak samo jak twój rekord 1501 postów w lutym :P.


Na pewno były większe rekordy jak mój... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 13:06, Piterixos napisał:

Nie wiem czy to dobry temat ale nie będę zakładał nowego. Wiecie może do kogo należy
i ile wynosi rekord w ilości napisanych postów jednego dnia? Jak na razie nie spotkałem
wyniku większego niż mój wynoszącego ponad 70 postów(fakt faktem że tą ilość nabiłem
na tematach typu masz czy nie masz ale to bez znaczenia).

Wielu było takich co 100 przekraczało, mi najbardziej w pamięci zapadł niejaki pawlo09, gdy zajrzałem sobie któregoś dnia w statystyki ten jegomość miał już liczbę postów grubo przekraczającą 100.
Dziennych zestawień "rekordzistów" sobie chyba nie sprawdzisz, jednak jak Cię to interesuje możesz zobaczyć archiwum zestawień miesięcznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcem wakacji, bo daj że pobiłem swój dzienny rekord, ponieważ doszedłem do około 90 postów. Pogoda nie dopisywała więc stwierdziłem, że można trochę poklikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Co nas to obchodzi?
2. Spam to zuo.
3. Nie ma się czym chwalić.

Chaotizz: To było dawno, głupim był :P. Tamtego dnia 250 napisałem, w samych zabawach...Co za przypał : P.

Btw: Większość powinna po degradzie skleić. :P (Patrz przypięty post).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 13:23, franko113 napisał:

Ja widziałem jak cod1234 miał 112 postów. Ale nie jestem na 100% pewien.

Na pewno nie widziałeś. Najwięcej postów w ciągu dnia to chyba tak z 80.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 16:43, Baluk25 napisał:

1. Co nas to obchodzi?
2. Spam to zuo.
3. Nie ma się czym chwalić.

Chaotizz: To było dawno, głupim był :P. Tamtego dnia 250 napisałem, w samych zabawach...Co
za przypał : P.

Btw: Większość powinna po degradzie skleić. :P (Patrz przypięty post).


Hmm... prawie cała poprzednia strona to wymiana statystykami, ale widzę, że kolega musiał przyczepić się akurat do mnie. Dziękuje za wyróżnienie. I powiem Ci, że od tego są moderatorzy. Ostatnio poczułem na własnej skórze jak kończy się upominanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 15:52, Davw napisał:

Końcem wakacji, bo daj że pobiłem swój dzienny rekord, ponieważ doszedłem do około 90
postów. Pogoda nie dopisywała więc stwierdziłem, że można trochę poklikać.


chyba naspamowac :P ale jezeli one byly napisane w normalnych tematach (a nie zabawach, spamerzy...) to luzik, choc watpie abys wydolil tyle wypocin jednego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 20:34, Zauri napisał:

chyba naspamowac :P ale jezeli one byly napisane w normalnych tematach (a nie zabawach,
spamerzy...) to luzik, choc watpie abys wydolil tyle wypocin jednego dnia...


No w zabawach z tymi ograniczeniami też było by ciężko, ale walczyłem. Wenę miałem do bazgrania to i się ustrzeliło dobry wynik :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się