poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2009 o 10:42, Budo napisał:

/.../

Wróg ludu to ban, zbanowani nie mogą pisać na forum.

To jeszcze nie jest ban ... Bo ktoś może mieć Obywatela i dostać -3 do statusu i co? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:56, mlynar911 napisał:

To jeszcze nie jest ban ... Bo ktoś może mieć Obywatela i dostać -3 do statusu i co?
;]

Jak to co? Ban... Jeśli obywatel dostanie -3 do statusu to oznacza to, że dostał bana (modek nigdy nie napisze dla obywatela "-3" tylko "ban").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:57, Idz_sobie_pograc napisał:

Muszę Cię rozczarować, ale to jednak jest już ban.

Mogę przysiąc ,że kiedyś widziałem kogoś kto miał status "Wróg Ludu" Tylko nie mogę skojarzyć kiedy to było i w jakim temacie ... To bym znalazł i zrobił screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:21, mlynar911 napisał:

Mogę przysiąc ,że kiedyś widziałem kogoś kto miał status "Wróg Ludu"


Pamiętam coś takiego, ale nie zmienia to faktu, że ten użytkownik dostał bana. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:24, Merovingian napisał:

> Mogę przysiąc ,że kiedyś widziałem kogoś kto miał status "Wróg Ludu"

Pamiętam coś takiego, ale nie zmienia to faktu, że ten użytkownik dostał bana. Amen.

Ale sęk w tym ,że właśnie on trochę popisał na tym sts ale dostał bana jak mówisz potem. Więc Amen po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:06, Budo napisał:

Myślałem, że sekretarze to mają już mniej więcej ogarnięte forum... no nic, nabijajcie
posty dalej.

Ha ha ha i mówi to ten który ma ich największą liczbę ... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:40, mlynar911 napisał:

Ha ha ha i mówi to ten który ma ich największą liczbę ... ;>


To może sprawdź wątki w jakich się wypowiadam. Bo widzę, że Ty gustujesz w zabawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:44, Budo napisał:

To może sprawdź wątki w jakich się wypowiadam. Bo widzę, że Ty gustujesz w zabawach...

Heh dobra spoko zacznij wypominać i pokazywać jaki to jesteś świetny i w jakich to wartościowych wątkach się wypowiadasz. Ja się wypowiadam w takich w jakich mi się podoba. Tak samo Ty więc 1 czym problem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam uważnie przypięty post i nie widzę żadnej informacji, że nie można się już podniecać nowym tytułem, więc pozwólcie, że dam upust swojej niedojrzałości i powiem: Wreszcie! Długo to trwało, ale nareszcie doszedłem do końca drabiny statusów i osiągnąłem WT. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 09:44, Rick napisał:

Czytam uważnie przypięty post i nie widzę żadnej informacji, że nie można się już podniecać
nowym tytułem, więc pozwólcie, że dam upust swojej niedojrzałości i powiem: Wreszcie!
Długo to trwało, ale nareszcie doszedłem do końca drabiny statusów i osiągnąłem WT. ;)


Gratuluję :) Zawsze do przodu o jednego WT xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 09:44, Rick napisał:

Czytam uważnie przypięty post i nie widzę żadnej informacji, że nie można się już podniecać
nowym tytułem, więc pozwólcie, że dam upust swojej niedojrzałości i powiem: Wreszcie!
Długo to trwało, ale nareszcie doszedłem do końca drabiny statusów i osiągnąłem WT. ;)


Haha gratki... Wychodzę z założenia, że niespodziewane awanse są najlepsze ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 09:44, Rick napisał:

Czytam uważnie przypięty post i nie widzę żadnej informacji, że nie można się już podniecać
nowym tytułem, więc pozwólcie, że dam upust swojej niedojrzałości i powiem: Wreszcie!
Długo to trwało, ale nareszcie doszedłem do końca drabiny statusów i osiągnąłem WT. ;)

Kolejny WT do ;p heh gratulacje.

Spoiler

Ambitny ten post co?! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 15:51, mlynar911 napisał:

Spoiler

Ambitny ten post co?! ;p


Jaki temat takie posty. ;-P

Spoiler

+1



;-D

Swoją drogą czy mi się wydaje czy od czasu come backu forum cdp to tu jest jakby "mniejszy ruch i podnieta" nt awansów? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2009 o 16:06, Tyler_D napisał:

Swoją drogą czy mi się wydaje czy od czasu come backu forum cdp to tu jest jakby "mniejszy
ruch i podnieta" nt awansów? ;-)

>

Nie bój bidy tam też nie jest to również bardzo "podniecającą" sprawą... zwłaszcza, że dopiero 1 osoba ma rycerza ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 16:06, Tyler_D napisał:

Swoją drogą czy mi się wydaje czy od czasu come backu forum cdp to tu jest jakby "mniejszy
ruch i podnieta" nt awansów? ;-)

Co raz mniej trolli - w końcu wykształciło się zrozumienie w narodzie i olewa się niechcianych typów.
A i przez tłok na tronie WT już nikomu się nie chce awansować, bo to żadna odznaka... No, chyba, że będzie się WT numer 100 - przy 95 zacznie się wyścig ponownie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się