poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2009 o 15:45, PRINCE_JANEK napisał:

Hmm... 14 miesięcy czekałem, i w końcu awansowałem z wroga ludu na wywrotowca. Nie głupia
sprawa.

No właśnie i to jest dowód o którym wspominałem kilka stron w tył. Ktoś miał Wroga Ludu i nie dostał bana ;d ;p mówiłem ,że znajdę tą osobę ;] No ok to ona sama się ujawniła xD

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=53294

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 15:45, PRINCE_JANEK napisał:

Hmm... 14 miesięcy czekałem, i w końcu awansowałem z wroga ludu na wywrotowca. Nie głupia
sprawa.

Kiedy cię odbanowali? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie dlaczego mam Przodownika? Na gramie jestem już 1085 dni, a niektórzy mają mniej dni ode mnie tylko postów 100-200 więcej i mają Delegata, czyli 2 stopnie wyżej ode mnie? Dlaczego? Jakaś Dyskryminacja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 11:39, Xjumpaytech napisał:

A mam pytanie dlaczego mam Przodownika? Na gramie jestem już 1085 dni, a niektórzy mają
mniej dni ode mnie tylko postów 100-200 więcej i mają Delegata, czyli 2 stopnie wyżej
ode mnie? Dlaczego? Jakaś Dyskryminacja? :P


Poczytaj przypięty post, to nie dyskryminacja, trzeba czytac, potem oskarżać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej to zależy od obecności na forum niż samym gramie i liczby pisanych postów. Ja na gramie byłem od 4 lat, na forum zacząłem pisać pod koniec marca, robola dostałem po 3 dniach, za tydzień przodownika, po miesiącu brygadzistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 11:53, Kakarotto napisał:

> A mam pytanie dlaczego mam Przodownika? Na gramie jestem już 1085 dni, a niektórzy
mają
> mniej dni ode mnie tylko postów 100-200 więcej i mają Delegata, czyli 2 stopnie
wyżej
> ode mnie? Dlaczego? Jakaś Dyskryminacja? :P

Poczytaj przypięty post, to nie dyskryminacja, trzeba czytac, potem oskarżać ;)


Właśnie czytałem tylko, że ja przecież nie spamuje, żeby mi ich nie zaliczało, na forum jestem 540 coś dni i z tego już rok jestem Przodownikiem. :/ Niby do niczego nie potrzebna jest mi ta ranga, no, ale jak ktoś nie może znaleźć argumentu to jedzie po mnie, że mam tylko przodownika to na czym mogę się znać? Po za tym jak inni mają to mi chyba też się należy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 11:57, Xjumpaytech napisał:

/ciach/


Proste nie zwracaj uwagi na rangę i nie przejmuj się jak ktoś mówi, że masz przodownika a jesteś już na forum dość długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 11:57, Xjumpaytech napisał:

Właśnie czytałem tylko, że ja przecież nie spamuje, żeby mi ich nie zaliczało, na forum
jestem 540 coś dni i z tego już rok jestem Przodownikiem. :/ Niby do niczego nie potrzebna
jest mi ta ranga, no, ale jak ktoś nie może znaleźć argumentu to jedzie po mnie, że mam
tylko przodownika to na czym mogę się znać? Po za tym jak inni mają to mi chyba też się
należy :).

Popatrz na to z drugiej strony - jako jeden z nielicznych jesteś już tak długo na forum i masz przodownika - to też w jakimś stopniu Cię wyróżnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 12:00, Isildur napisał:

> /ciach/

Proste nie zwracaj uwagi na rangę i nie przejmuj się jak ktoś mówi, że masz przodownika
a jesteś już na forum dość długo...


Przejmować się nie przejmuje przecież nie jestem dzieckiem, żeby to jakieś ważne dla mnie było, ale tak z ciekawości pytam. :)

@Jarys
Bardzo mi się spodobała Twoja wypowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 15:03, Czarek188 napisał:

Ciekawe co by było jak by sobie czerwoną czcionką we własnym tytule napisać Moderator?
:):):):)


Po pierwsze nie można zmieniać kolorów czcionki, a po drugie istniejące już tytuły są zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 15:11, Budo napisał:

Po pierwsze nie można zmieniać kolorów czcionki, a po drugie istniejące już tytuły są
zablokowane.


A jak już zdobyłeś WT to możesz sobie w tytule ustawić np: Delegat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 15:21, Sarturias napisał:

A jak już zdobyłeś WT to możesz sobie w tytule ustawić np: Delegat?

Technicznie rzecz biorąc chyba możesz, ale takie występki są karane przez moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 15:23, Lfdracon napisał:

> A jak już zdobyłeś WT to możesz sobie w tytule ustawić np: Delegat?
Technicznie rzecz biorąc chyba możesz, ale takie występki są karane przez moderatorów.


Szkoda, bo to trochę tak jakby do prezydenta nie można było mówić tato (jeśli jest się synem/córką), tylko panie prezydencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 17:32, mlynar911 napisał:

No właśnie i to jest dowód o którym wspominałem kilka stron w tył.

Ja również już gdzieś pisałem, że Wróg Ludu nie mógł, nie może i prawdopodobnie nigdy nie będzie mógł wypowiadać się na forum (chyba, że Ktoś ustawi sobie to jako WT)
>miał Wroga Ludu i nie dostał bana ;d ;p
Dostał Wroga Ludu=dostał bana...

Dnia 15.06.2009 o 17:32, mlynar911 napisał:

mówiłem ,że znajdę tą osobę ;]

No to czekamy, aż Ci się to uda...
>No ok to ona sama się ujawniła xD
Czyżbym coś przegapił?

Aha... jeśli się mylę, pokaż mi jakiegokolwiek posta napisanego przez PRINCE_JANEK (twierdzisz, że to on), którego napisał mając rangę "Wróg Ludu". Jeśli nie wiesz jak przeszukać wszystkie posty w/w forumowicza, wejdź na jego GS i kliknij na ilość "Napisanych postów i komentarzy" w rubryce "Moje statystyki".

@PRINCE_JANEK
Nie wiem za co miałeś bana, ale witam wśród "żywych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 17:39, mlynar911 napisał:

Ta Twoja gadka jest zupełnie niepotrzebna ...

A bez twojej forum nie mogło by istnieć pewnie....

Dnia 16.06.2009 o 17:39, mlynar911 napisał:

Powiem tylko tyle
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=53346

To jest dowód. Czarno na białym.

Tak... to jest dowód czarno na białym, że próbujesz za wszelką cenę postawić na swoim, mimo tego, że jesteś w błędzie. Prince napisał, że awansował, bo dostał unban (jak kto woli awans z Wroga Ludu na Wywrotowca).

Dnia 16.06.2009 o 17:39, mlynar911 napisał:

Dziękuje i Pozdrawiam ...

Ja również pozdrawiam.

Ps. Tym razem odpisz, jak będziesz miał coś sensownego do napisania.

[+1]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To działa w obie strony bo Ty próbujesz mnie jakoś w chamski sposób poniżyć ... I wyjaśnij mi coś bo nie kumam. Po co dawać komuś bana na konto i potem go "unbanowywać" ?!

I teraz będziemy bawić się kto pisze lepiej i kto jest lepszy ... pfff niski poziom reprezentujesz kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się