poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2011 o 19:59, KrzysztofMarek napisał:

No nie, jak wszyscy, to wszyscy! Można potem ogłosić nowy nabór ;-D


Ale poco wprowadzać zamieszanie? Jest tak dobrze,no chyba że czyhasz na wolne miejsce co? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat na pozór zbędny, oczywisty i bezdyskusyjny, a jednak zebrał 55k(!) postów. A jeżeli mam coś dodać, to że wszystko jest ok. Jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia, to powie to bez zbędnych bajerów. Chociaż ja zazwyczaj nie mam nic sensownego do powiedzenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł do rozważenia. Otóż, czytając niektóre posty aż boli mnie serce, łzy same napływają do oczu, a pięści zaciskają się, że aż bieleją. Wszystko to z powodu błędów ortograficznych popełnianych przez użytkowników. I wcale nie chodzi o osławioną już gżegżółkę, ale błędy typu stuł czy bąba. Czy jakieś ostrzeżenia i upomnienia są przewidziane. Wszak forum można nazwać miejscem publicznym. Jeśli przesadzam to przepraszam, ale jestem baaardzo przewrażliwiony na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 21:21, MrGregorA napisał:

I wcale nie chodzi o osławioną już gżegżółkę, ale błędy typu stuł czy bąba.
Czy jakieś ostrzeżenia i upomnienia są przewidziane.


Ehhh, narzekasz na ortografie, a sam masz problemy z interpunkcja... :-p

Ale zawsze mozesz probowac tu wbijac:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=98

ew.:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 21:56, kuba9876543210 napisał:

> I wcale nie chodzi o osławioną już gżegżółkę, ale błędy typu stuł czy bąba.
> Czy jakieś ostrzeżenia i upomnienia są przewidziane.

Ehhh, narzekasz na ortografie, a sam masz problemy z interpunkcja... :-p


gdzie popełniłem błąd? oprocz tego ze powinien byc przcienek przed "to przepraszam"
edit: zreszta, nie porównuj błedow interpunkcyjnych do niepoprawnego pisania banalnych wyrazow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 22:16, MrGregorA napisał:

gdzie popełniłem błąd?


"Czy jakieś ostrzeżenia i upomnienia są przewidziane."
Brakuje znaku zapytania na koncu.

Dnia 07.03.2011 o 22:16, MrGregorA napisał:

oprocz tego ze powinien byc przcienek przed "to przepraszam"


Akurat na to nie zwrocilem uwag :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 22:35, kamyk092 napisał:

Panowie, dajcie spokój z tym resetowaniem tytułów, dopiero co awansowałem na brygadzistę
:)


Mnie również jeszcze tyle w wirtualnym życiu gramowym czeka .. nie chcę tego wszystkiego tracić ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 22:22, kuba9876543210 napisał:

> gdzie popełniłem błąd?

"Czy jakieś ostrzeżenia i upomnienia są przewidziane."
Brakuje znaku zapytania na koncu.

> oprocz tego ze powinien byc przcienek przed "to przepraszam"

Akurat na to nie zwrocilem uwag :P


Tak, ale to miał być znak zapytania. Zniknął w wyniku przeróbek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabijanie statusu bawiło mnie do stopnia Brygadzisty, może Delegata (choć fakt, że przy kolejnych awansach złośliwy uśmieszek pojawił się na twarzy), ale resetowanie statusu w celu nabicia nowego to chyba najbardziej idiotyczny pomysł, jaki kiedykolwiek pojawił się na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resetowanie to może nie, ale ten tryb prestiżu rodem z Modern Warfare 2 bardzo mi się spodobał. Kto chce, mógłby pozostać przy WT, a kto chce się bawić dalej, mógłby nabijać statusy od nowa, z tym że były bo one jakoś inaczej zaznaczone. Powiedzmy przez inny kolor czy symbol. Przykładowo można by umieścić przy statusie złotą gwiazdę, wzorem symbolu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez ... przez ostatnie lata ten temat imo miał coraz mniejszą aktywność i łudziłem się że taka tendencja będzie się utrzymywała. Reset rang? Okej ... niech mi tylko ktoś powie po co? Nie - mnie by to zwyczajnie zwisało ale gdzie w tym logika? Narobiłby się masakryczny burdel i wonty ze strony sporej części userów. Powiem tak, jeżeli dla kogoś clue pisania na forum jest chęć nabicia +1 to niech sobie zwyczajnie daruje. Ten cały "tryb prestiżu" cokolwiek się pod tym kryje [ proponowane przez Igora gwiazdki, kolorki i inne g*wno ] to dla mnie niezbyt sensowny pomysł ...

Ja bym osobiście wprowadził na gramie coś co na innych forach z powodzeniem się sprawdza. Obok nicka, awatara i sygi dać też "użytkownik od xx-xx-xxxx", status online/offline i ilość postów a tak zwany własny tytuł dać do ustawienia od razu lub po określonej ilości postów i hajda.

Slayer_Watti => http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&u=7460. Swoją drogą z tego co wiem ROMy są nielegalne więc ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 16:11, Tyler_D napisał:

Ja bym osobiście wprowadził na gramie coś co na innych forach z powodzeniem się sprawdza.
Obok nicka, awatara i sygi dać też "użytkownik od xx-xx-xxxx", status online/offline
i ilość postów a tak zwany własny tytuł dać do ustawienia od razu lub po określonej ilości
postów i hajda.


Zgadzam się w całej rozciągłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 20:54, Isildur napisał:

> /.../> Ale poco wprowadzać zamieszanie? Jest tak dobrze,no chyba że czyhasz na wolne miejsce
co? ;-D

Miałem okazję, nie skorzystałem. I nie zamierzam - czasem reaguję zbyt emocjonalnie.
A zamieszanie? No cóż, nie ja wymyśliłem resetowanie statusów, ja tylko wskazałem logiczną konsekwencję. Jak wszyscy, to wszyscy i babcia też ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 13:42, Casprov napisał:

Wiesz, to by było trochę nie fair w stosunku do tych którzy jeszcze takiego tytułu nie
osiągnęli. Nie sądzisz?


ehehe ;) Sądzę, że nigdy nie będzie sytuacji, że wszyscy będą mieli WT :P przecież ciągle dochodzą nowi użytkownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry, chciałbym własną rangę.


przypominam, że to nie pierwsza tego typu prośba z mojej strony, czy ktoś poczynił działania w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 17:18, Cascad napisał:

dzień dobry, chciałbym własną rangę.

Dzień dobry, przeczytaj proszę przypięty post w celu zapoznania się z rangami, które jeszcze musisz osiągnąć przed zdobyciem własnego tytułu.

Dnia 11.03.2011 o 17:18, Cascad napisał:

przypominam, że to nie pierwsza tego typu prośba z mojej strony

Każda kolejna prośba zmniejsza wyrozumiałość moderatorów. Nie zdziw się, jeśli któregoś dnia zamiast awansu dostaniesz degrad.

Dnia 11.03.2011 o 17:18, Cascad napisał:

czy ktoś poczynił działania w tym kierunku?

Każdy, kto był z tym zbyt upierdliwy, skończył marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się