poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Yyy tak się właśnie zastanawiam jaki sobie dać WT i mam kilka pomysłów ale wszystkie zawierają w sobie wyrazy które niekoniecznie mogą się spodobać czyt bluzgi stąd moje pytanie żeby później nie było zgrzytów- mogę coś takiego wstawić w tytuł?
Aha i czemu na gsie pisze STACHANOWIEC a na forum SEKRETARZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 10:30, Witcher1990 napisał:

Yyy tak się właśnie zastanawiam jaki sobie dać WT i mam kilka pomysłów ale wszystkie
zawierają w sobie wyrazy które niekoniecznie mogą się spodobać czyt bluzgi stąd moje
pytanie żeby później nie było zgrzytów- mogę coś takiego wstawić w tytuł?

Bluzgi? Nie, to nie przejdzie.

Dnia 05.06.2011 o 10:30, Witcher1990 napisał:

Aha i czemu na gsie pisze STACHANOWIEC a na forum SEKRETARZ?

Jeden z wielu errorków forumowych. W każdym razie na 99% możesz już zmienić tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy wszystkiego, czego kultura i dobre wychowanie nie dopuszczają do używania publicznie.

Trochę szkoda, że muszę tłumaczyć rzeczy fundamentalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 11:56, moonman napisał:

od 26.07.2008 mam przewodniczącego :)
to norma? :D


Chyba tak, ja mam od 10.12.2008 ;D. Jednakże wolałbym już stopień Sekretarza. Ale co tam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak oto wraz z dzisiejszym dniem dołączyłem do Szanownego Grona Przewodniczących :) Jak się spodziewam, pozostanę jeszcze w nim przez dość długi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 01:12, Szynkars napisał:

Jak się spodziewam, pozostanę jeszcze w nim przez dość długi czas :)

Spokojnie, zaraz znajdziemy na Ciebie jakieś haki i to się zmieni. ; >

A tak na poważnie to gratulacje. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 11:56, moonman napisał:

od 26.07.2008 mam przewodniczącego :)
to norma? :D

Różnie bywa ja byłem 10 miesięcy ,za to prawie 2 lata sekretarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 11:56, moonman napisał:

od 26.07.2008 mam przewodniczącego :)
to norma? :D

Tutaj nie ma raczej czegoś takiego ,że po pewnym określonym czasie wbijasz na lvl wyżej. To zależy od indywidualnego użytkowania forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 11:56, moonman napisał:

od 26.07.2008 mam przewodniczącego :)
to norma? :D

Wszystko masz opisane w pierwszym poście. Ja ze 2 lata nie pisałem więc siedzę na przewodniczącym. Wszystko na tym forum jest indywidualne. Każdy awansuje inaczej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 11:29, Ostrowiak napisał:

A ja po stosunkowo szybko wbitej Sekretarce oczekuję co najmniej trzech lat mozolnego
tłuczenia postów na WT.

Zależy ile postów dziennie. Chyba nie powiesz teraz. że na WT trzeba pisać jakieś50 postów/day przez 3 lata? Zresztą WT już nie jest taki elitarny. Kiedyś jak go miało 10 osób to było coś. Niedługo pół forum będzie go miało. Z resztą to tylko tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jeszcze jak nikt nie miał WT i w tym temacie były gdybania kto będzie pierwszy. Co by nie mówić i tak jest najbardziej elitarny bo najmniej osób ma ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

116 użytkowników przez tyle lat to pół forum? hahah. WT wciąż jest elitą i bardzo dobrze, że tak trudno zyskać ten tytuł. Nie wyobrażam sobie,żeby co druga napotkana w jakimś temacie osoba miała własny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 11:31, Gromo napisał:

Z resztą to tylko tytuł.


Tym jednym krótkim zdaniem można streścić cały post, szkoda marnowac klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wt dawno przestał być elitarny, widuję ludzi z wt, których w ogóle z forum nie kojarzę, a to już o czymś świadczy ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To o niczym nie świadczy. Forum jest tak rozbudowane że ktoś może mieć WT pisząc tylko w tematach do których nigdy nie wchodzisz i dlatego nie kojarzysz. 116 użytkowników przy tej ilości osob na forum jaka jest to wciąż jest elita mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć takie "problemy" jak wy, bez kitu. ;-) WT zawsze był, jest i będzie [?] na swój sposób elitarny choć fakt, już nie jara jak kiedyś. Poza tym marzy mi się pomysł z innych forów gdzie własny tytuł jest nadawany przez moderatorów / czy swoistych "opiekunów" forum gdzie bierze się pod uwagę między innymi wartość merytoryczną postów [ choć nie tylko oczywiście ] ale że to są raczej małe i tematyczne fora to mogę tutaj o tym pomarzyć. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się