poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2011 o 12:10, knopfler napisał:

To o niczym nie świadczy. Forum jest tak rozbudowane że ktoś może mieć WT pisząc tylko
w tematach do których nigdy nie wchodzisz i dlatego nie kojarzysz. 116 użytkowników przy
tej ilości osob na forum jaka jest to wciąż jest elita mimo wszystko.


Świadczy- kiedy byłem modem, to przeglądałem całe forum bez wyjątków i jeśli ktoś teraz ma wt i go nie kojarzę, to znaczy, że żadną miarą nie może być zaliczany do elity, skoro jest na forum mniej niż te 2-3 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha spoko, ty go nie kojarzysz więc nie może być on elitą forumową, spoko ... A jak ktoś zakopał się w paru, parunastu tematach [ a są tacy ] i tam dorobił się WT a nie trafiliście na siebie to co? Też nie może być "elitą"? Nie żeby mnie przynależność do owej grupy jakoś mocno ruszała czy tam rajcowała ale twoje argumenty są coraz bardziej ... kuriozalne. Z ciekawości przejrzałem sobie listę wszystkich własnotytułowców - zajęło mi raptem minutę, może dwie - kojarzę mniej lub bardziej ale wszystkich. Czego to dowodzi? Absolutnie niczego tak samo jak w twoim przypadku.

Już o takich oczywistościach jak to że ktoś może być elitą a nie mieć WT nie chciało mi się pisać ale mam wrażenie że trzeba to napisać czarno na białym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 13:22, Tyler_D napisał:

Acha spoko, ty go nie kojarzysz więc nie może być on elitą forumową, spoko ... A jak
ktoś zakopał się w paru, parunastu tematach [ a są tacy ] i tam dorobił się WT a nie
trafiliście na siebie to co?


Pisałem już, chodzi o staż. Nie ma opcji, żeby ktoś się ukrywał przede mną przez lata jak byłem modem, bo zaglądałem do wszystkich tematów :)
W ogóle słowo "elita" brzmi śmiesznie w odniesieniu do tytułów na forum, bo to tylko kilka literek pod nickiem, ale posługuję się nim z braku lepszego określenia. Także moje zdanie jest takie, że na miano elity to zasługują człowieki z minimum kilkuletnim stażem tutaj... eot z mojej strony, bo żal mi czasu na pisanie do ciebie większej ilości postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro JEDNAK niektóre osoby ci umknęły i zdobyły WT "bez twojej wiedzy" to taka opcja istnieje...Zresztą może najpierw trzeba ustalić kogo tak naprawdę można nazywać "elitą" forum. Bo mi się wydaje, że ani tytuł, ani też ilość postów (nie zrozum mnie źle:P) nie są takimi dobrymi wyznacznikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 13:40, Budo napisał:

Pisałem już, chodzi o staż.

No to czym niby różni się ktoś kogo kojarzysz od kogoś kogo nie kojarzysz? W mniej więcej takim samym czasie musieli się dorobić wt zakładając że pisali w regularnie i bez większych przerw czyż nie? Staż stażem ale dla mnie ktoś może być bardziej ''elitarny'' [ trzymając się twojego określenia ] mając np: Delegata niż tego zakichanego wt. Proste? Cholernie proste. Byli już nudni spamerzy z Sekretarzem, z odpowiednim samozaparciem dorobiliby się i wt ...
>Nie ma opcji, żeby ktoś się ukrywał przede mną przez lata

Dnia 27.07.2011 o 13:40, Budo napisał:

jak byłem modem, bo zaglądałem do wszystkich tematów :)

Taa ... powiedz mi jeszcze że kojarzysz wszystkich Przodowników ... ;-) Już nie wspomnę o tym że swego czasu była ogólnoforumowa zmiana nicków ...
>Także moje

Dnia 27.07.2011 o 13:40, Budo napisał:

zdanie jest takie, że na miano elity to zasługują człowieki z minimum kilkuletnim stażem
tutaj...

Patrz wyżej - teoretycznie każdy kto tu siedzi długo i/lub pisze dorobi się "elitarności" czy takiej czy przez wt, simple as that.
>eot z mojej strony, bo żal mi czasu na pisanie do ciebie większej ilości postów.
Jakiż to dla ciebie typowy tekst, zniżasz się poniżej pewnego poziomu i to od dawna ale jakoś mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 13:45, Piterixos napisał:

No to skoro JEDNAK niektóre osoby ci umknęły i zdobyły WT "bez twojej wiedzy" to taka
opcja istnieje...


No tak, to już wiemy. Ale jak pisałem, dla mnie liczy się staż... jeśli ktoś ma wt, a ja go nie kojarzę, to najprawdopodobniej jest na forum za krótko, żeby być określanym elitą ;]

Dnia 27.07.2011 o 13:45, Piterixos napisał:

Zresztą może najpierw trzeba ustalić kogo tak naprawdę można nazywać
"elitą" forum. Bo mi się wydaje, że ani tytuł, ani też ilość postów (nie zrozum mnie
źle:P) nie są takimi dobrymi wyznacznikami.


Dobrym wyznacznikiem będzie, czy ktoś był już za czasów kNOTa hehe. Do tego wt, określony poziom postów i voila ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 16:38, Budo napisał:

> No to skoro JEDNAK niektóre osoby ci umknęły i zdobyły WT "bez twojej wiedzy" to
taka
> opcja istnieje...

No tak, to już wiemy. Ale jak pisałem, dla mnie liczy się staż... jeśli ktoś ma wt, a
ja go nie kojarzę, to najprawdopodobniej jest na forum za krótko, żeby być określanym
elitą ;]

No to proponuję założyć temat, w którym każdy użytkownik będzie się ciebie pytał czy zasłużył na WT (już nie pisze "czy zasłużył na nazwanie go elitą" bo takie określenie wydaje mi się trochę kuriozalne) i czy jest na forum wystarczająco długo.

Dnia 27.07.2011 o 16:38, Budo napisał:

> Zresztą może najpierw trzeba ustalić kogo tak naprawdę można nazywać
> "elitą" forum. Bo mi się wydaje, że ani tytuł, ani też ilość postów (nie zrozum
mnie
> źle:P) nie są takimi dobrymi wyznacznikami.

Dobrym wyznacznikiem będzie, czy ktoś był już za czasów kNOTa hehe. Do tego wt, określony
poziom postów i voila ;]

Co do pierwszego zdania, to powiem tylko, że przepraszam że dowiedziałem się o tym forum na tyle późno by nie pisać za czasów tego moda (ale wiem o kogo chodzi). Drugie jest już sensowne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 16:38, Budo napisał:

Dobrym wyznacznikiem będzie, czy ktoś był już za czasów kNOTa hehe. Do tego wt, określony
poziom postów i voila ;]

Niezapomniany mistrz ciętej riposty. Szczerze powiedziawszy, zawsze trzeba było się zastanawiać w jaki sposób do niego pisać, czy można przy nim zażartować :) Trzeba przyznać, że być dość...bezkompromisowy, ale fajny chłop był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, dopiero zaczynałem na forum i byłem obywatelem jak kNOT tu grasował :P. Wtedy głównie czytałem forum, nie pisałem dużo, poznawałem teren można powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 13:03, Piterixos napisał:

No to proponuję założyć temat, w którym każdy użytkownik będzie się ciebie pytał czy
zasłużył na WT (już nie pisze "czy zasłużył na nazwanie go elitą" bo takie określenie
wydaje mi się trochę kuriozalne) i czy jest na forum wystarczająco długo.


Jeśli poczujesz się przez to spełniony to możesz założyć, mi to wisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 13:49, Tyler_D napisał:

Staż stażem ale dla mnie ktoś może być bardziej ''elitarny''
[ trzymając się twojego określenia ] mając np: Delegata niż tego zakichanego wt. Proste?

HA HA dobre i mówi to ktoś kto został zdegradowany 4 razy i to aż o trzy stopnie w dół:D
ale z drugiej strony naturalne jak się nie ma rangi to trzeba się bronić "elitarnością"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 00:38, benq20 napisał:

HA HA dobre i mówi to ktoś kto został zdegradowany 4 razy i to aż o trzy stopnie w dół:D

No i co w związku z tym? Powiedz mi o czym według ciebie to świadczy, na serio mnie to interesuje.

Wow, dostałeś minusika i masz inny napis pod nickem wienc jezdeź gupiii, ooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 16:38, Budo napisał:

No tak, to już wiemy. Ale jak pisałem, dla mnie liczy się staż... jeśli ktoś ma wt, a
ja go nie kojarzę, to najprawdopodobniej jest na forum za krótko, żeby być określanym
elitą ;]

Coś może i w tym jest. Ja może nie egzystowałem tutaj jeszcze jak kNOT tu urzędował, ale parę zmian jeśli chodzi o czerwonych już widziałem. Np; Twoje odejście [pamiętam to pierwsze na podpuchę dla jaj ;] ], potem jednak zdziwił mnie fakt że jednak rezygnujesz. Zarówno odejście cunus''ia nie wiem czy dobrze napisałem. Piszę z pamięci] jak i walgierza też mnie lekko zdziwiło. Ciekaw byłem, kto zajmie ich miejsce. Swego czasu S1G no i odejście TYHE...
Z tymi statusami to jest jakaś dziwna sprawa :D. Jedni awansują szybciej. Inni potrzebują większą ilość czasu na to. I to chyba nawet nie rozchodzi się o ilość postów.

PS: A propos modów. Jeszcze całkiem niedawno w ocenie moderatorów był Wodzasty. Teraz widzę go już nie ma. Co zdegradowali go?? :-p Za brak praktycznie jakiejkolwiek aktywności. Bo nie pamiętam kiedy go na forum ostatni raz widziałem...

@Piterixos
>Zresztą może najpierw trzeba ustalić kogo tak naprawdę można nazywać "elitą" forum.
To chyba nie jest takie trudne jak się wydaje. Do elity zaliczają się praktycznie Ci, [jeśli chodzi o czas egzystencji] co są tutaj od początku. 2000 dni + no i co najmniej 1700 , 1800 dni +. No i takie osoby, które się już zna z xywki. Mimo iż mogło się z nimi nie wymienić ani jednym postem. Wiesz... to jest jak z ludźmi u siebie na mieście. Nie znasz kogoś bezpośrednio, ale znasz go i kojarzysz z twarzy [z mordy]. Tak samo jest z pewnymi userami tego forum. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Do elity zaliczają się praktycznie Ci, [jeśli chodzi o czas egzystencji] co są tutaj od początku. 2000 dni + no i co najmniej 1700 , 1800 dni +.
Yeah 1917 dni ! <like a boss>

Ja tam się czuję elitarnie, bo chyba drugiego trolla z WT, takiego jak ja, to forum nie miało. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 01:46, Albii napisał:

Yeah 1917 dni ! <like a boss>

A czuj się :D

Dnia 29.07.2011 o 01:46, Albii napisał:


Ja tam się czuję elitarnie, bo chyba drugiego trolla z WT, takiego jak ja, to forum nie
miało. :3

Ta chyba nie. :E. Zwłaszcza, że chyba specjalnie na tą okazję chyba specjalnie dałeś sobie to WT jakie teraz masz. Szalejesz co... Choć wiadomo jakie imię pasuje do avatara jakiego masz. "Slash"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Choć wiadomo jakie imię pasuje do avatara jakiego masz. "Slash"
Akurat przed napisaniem tego posta taki WT miałem. :) Raczej się nie mylisz, WT ze słowem troll w roli głównej występował już kilka razy. Achh... jakie to piękne, że ktoś pamięta jeszcze takie szczegóły na mój temat. Dzięki Bro :*

Chyba modkowie wprowadzili jakieś bajery anty trollowe na forum, bo od kiedy zmieniłem WT, to przez pewien czas nie mogłem włączyć forum. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 02:00, Albii napisał:

>Choć wiadomo jakie imię pasuje do avatara jakiego masz. "Slash"
Akurat przed napisaniem tego posta taki WT miałem. :) Raczej się nie mylisz, WT ze słowem
troll w roli głównej występował już kilka razy. Achh... jakie to piękne, że ktoś pamięta
jeszcze takie szczegóły na mój temat. Dzięki Bro :*

Ehhh to standej jest. Pamiętam wiele rzeczy u wielu userów co by się nieźle zdziwili.. Nie wiem czy pamiętasz ale kiedyś miałeś mnie w znajomych. Ksywkę przed zmianą miałeś bodaj ''Albińska'' [Piszę z pamięci więc wiesz. Mogłem jakieś literki pozjadać]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się