poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Witaj.
>Takim mistrzem to trzeba się chyba urodzić , coś podobnego jak ja i Forumowa Mafia :)
ŁAŁ :-). Czyżbyś miał cierpiał niczym nowy TicTac - intensywna mięta na kompleks wyższości :D ?" ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 22:10, Braveheart napisał:

Witaj.
>Takim mistrzem to trzeba się chyba urodzić , coś podobnego jak ja i Forumowa Mafia
:)
ŁAŁ :-). Czyżbyś miał cierpiał niczym nowy TicTac - intensywna mięta na kompleks wyższości
:D ?" ;>

Raczej chodziło mi o tytuł ssacza roku a w tym raczej żadnej wyższości nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 01:43, woko27 napisał:

A kNOT-a ktoś pamięta? :) To jest dopiero legenda.

Witaj.
Ja za jego kadencji nie żyłem, ale słuchy o nim to i do mnie dotarły.. Nawet swego czasu tak się ciekawiłem jego postacią, że szukałem absurdalnych banów, degradów w jego wykonaniu... ale kiepsko mi to szło.. Fajnie by było, jakby ktos mi tu jakimiś linkami URL zapodał. [Nadużywał swojej chyba władzy] ;X.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 01:53, Braveheart napisał:

Ja za jego kadencji nie żyłem, ale słuchy o nim to i do mnie dotarły.. Nawet swego czasu
tak się ciekawiłem jego postacią, że szukałem absurdalnych banów, degradów w jego wykonaniu...
ale kiepsko mi to szło.. Fajnie by było, jakby ktos mi tu jakimiś linkami URL zapodał.

Jedyny degrad jaki utkwił mi w pamięci to degrad na upiordliwym w kwasach - z delegata na obywatela za jeden link. ;p Linka Ci nie dam, bo korzystam z fona i trochę niewygodnie mi.

Dnia 01.08.2011 o 01:53, Braveheart napisał:

[Nadużywał swojej chyba władzy] ;X.

Może nie nadużywał, ale bardzo ostro karał nawet za lekkie przewinienia (cóż, przynajmniej był porządek ;>). Potem nagle zniknął z forum z funkcji moderatora i napisał dwa, trzy posty, ale nie pamiętam już o czym (coś o TYHE chyba)...

Miał też jakieś masę rosyjskich gier o ile pamiętam. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 02:06, woko27 napisał:

Jedyny degrad jaki utkwił mi w pamięci to degrad na upiordliwym w kwasach - z delegata
na obywatela za jeden link. ;p Linka

To chyba z deka przesada, :D

Dnia 01.08.2011 o 02:06, woko27 napisał:

> [Nadużywał swojej chyba władzy] ;X.
Może nie nadużywał, ale bardzo ostro karał nawet za lekkie przewinienia (cóż, przynajmniej
był porządek ;>).

Czyli podobało mu się to i karmił chyba swoje EgO. Co my w chinach jesteśmy, by tak karać ?. Czyli wariował. Pamiętam jak głośno było, że za samo napisanie hamachi sypały się degrady a nawet i bany. Czyli lekkie zboczenie miał.
>Potem nagle zniknął z forum z funkcji moderatora i napisał dwa,

Dnia 01.08.2011 o 02:06, woko27 napisał:

trzy posty, ale nie pamiętam już o czym (coś o TYHE chyba)...

Jak już się ma np coś w za przeproszeniem w d**ie to to i pewnie można zaszaleć mocniejszymi textami.

Dnia 01.08.2011 o 02:06, woko27 napisał:

Miał też jakieś masę rosyjskich gier o ile pamiętam. :>

No po jego avatarze widać, że chyba lubił ruskich :D. Dziwne uczucie mam. Jak patrzę na jego avek to mi się wydaje, ze to właśnie on.. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 01:43, woko27 napisał:

A kNOT-a ktoś pamięta? :) To jest dopiero legenda.


Hehe dostałem od niego degrada na poprzednim forum. Prawie na samym początku mojej obecności na forum. Już nie pamiętam za co, ale chyba słusznie dosyć. Nie doczytałem regulaminu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2011 o 01:53, Braveheart napisał:

Ja za jego kadencji nie żyłem, ale słuchy o nim to i do mnie dotarły.. Nawet swego czasu
tak się ciekawiłem jego postacią, że szukałem absurdalnych banów, degradów w jego wykonaniu...
ale kiepsko mi to szło.. Fajnie by było, jakby ktos mi tu jakimiś linkami URL zapodał.


Takiego linku nie dostaniesz, nie było nic absurdalnego, ale ostro. Bardzo. W sumie z tego co pamiętam to brać gramowa zwołała pospolite ruszenie i go usunięto z funkcji moda. Ot, stare czasy. Ale nie było Cię tu wtedy więc dużo straciłeś, ale nie widzę powodu byś Ty mógł go nazywać zboczonym. Ktoś kto dostał degrad -4 może go nienawidzić do dziś, ale nie był taki straszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 02:46, Braveheart napisał:

> Jedyny degrad jaki utkwił mi w pamięci to degrad na upiordliwym w kwasach - z delegata
> na obywatela za jeden link. ;p Linka
To chyba z deka przesada, :D

Nie wydaje mi się - owy degrad był dość słuszny bo owy link prowadził do - jeśli dobrze pamiętam wideo z sekcji zwłok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale nie widzę powodu byś Ty mógł go nazywać zboczonym. Ktoś kto dostał degrad -4 może go nienawidzić do dziś,

Dnia 01.08.2011 o 08:07, Evertsen_Dante napisał:

ale nie był taki straszny :)

Nie no :D.. spokojnie. Z tym zboczeniem to mi chodziło, że chyba zbyt mocno do siebie wziął tą funkcję i tyle.. ;-),a le chyba więcej w nim było z tego niż z człowieka: :-P
M.O.D.E.R.A.T.O.R - Mechanical Organism Designed For Efficient Repair, Accurate Troubleshooting And Online Research
Może straszny i był, nie wiem, ale na pewno najstraszniejszy z najstraszniejszych XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten czas leci... a pamiętam jak pierwszy raz wszedłem na to forum, a to już minęło ponad dwa i pół roku i dorobiłem się własnego tytułu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:56, SongoX napisał:

Jak ten czas leci... a pamiętam jak pierwszy raz wszedłem na to forum, a to już minęło
ponad dwa i pół roku i dorobiłem się własnego tytułu ;]

Uuu to gratki :D kolejny WT już chyba 117 :-P, a jeszcze wczoraj Sekretarz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:56, SongoX napisał:

Jak ten czas leci... a pamiętam jak pierwszy raz wszedłem na to forum, a to już minęło
ponad dwa i pół roku i dorobiłem się własnego tytułu ;]

W dwa i pół roku? Szybko. Ja już ponad pięć lat tu siedzę i dopiero do Sekretarza się doczłapałem ;). W każdym razie gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 23:39, knopfler napisał:

W dwa i pół roku? Szybko. Ja już ponad pięć lat tu siedzę i dopiero do Sekretarza się
doczłapałem ;). W każdym razie gratulacje.


Regularny spam robi swoje ;] Choć teraz i tak mniej piszę niż kiedyś. Dzięki.

Braveheart
Też "fenks", jakby to raczył mówić Lech Roch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:56, SongoX napisał:

Jak ten czas leci... a pamiętam jak pierwszy raz wszedłem na to forum, a to już minęło
ponad dwa i pół roku i dorobiłem się własnego tytułu ;]


2,5 roku i WT ? Brawo Messer ! Ja tu siedzę od 3.02.2007 i Przewodniczącego nadal mam. W sumie się nie dziwie moja przeszłość na tym forum to dziecinne spamowanie, degrady itp. Każdy ma taki status na jaki zasłuży i już. Ty widocznie jesteś już gotowy na to no i jeszcze raz gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 23:39, knopfler napisał:

> ponad dwa i pół roku i dorobiłem się własnego tytułu ;]
W dwa i pół roku? Szybko. Ja już ponad pięć lat tu siedzę i dopiero do Sekretarza się
doczłapałem ;). W każdym razie gratulacje.

Bo w tym jest całą tajemnica :D
Jedni awansują szybciej inni wolniej a jeszcze inni jeszcze szybciej... Nie wiem czy to po prostu od szczęścia zależy, czy od czego tam... niby jakieś punkty się nabiją, ale to chyba jakaś ściema z tym jest.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry a raczej dobry wieczór:P ^ ^

Po prawie 15 miesiącach wskoczyłem na sekretarza czyli na rangę której nie udało mi się zdobyć na poprzednich kontach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 00:04, Citkowsky napisał:

Dzień dobry a raczej dobry wieczór:P ^ ^

Dzień dobry wieczór.. :)

Dnia 09.08.2011 o 00:04, Citkowsky napisał:

Po prawie 15 miesiącach wskoczyłem na sekretarza czyli na rangę której nie udało mi się
zdobyć na poprzednich kontach:)

No to gratulacje... :D. A co na poprzednich kontach bany leciały ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.............

Długo by gadać. Nie ma co już do tego wracać:) Grunt, że teraz jest jak jest:) Przy moim pisaniu takim jak przez ostatni rok to awans na WT przewiduję tak gdzieś za 4-5 lat :P

Jak mówiłem, przyjdzie koniec września i wrócę do poziomu góra 10 postów miesięcznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się