poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2011 o 01:06, Citkowsky napisał:

Jak mówiłem, przyjdzie koniec września i wrócę do poziomu góra 10 postów miesięcznie:P

Heh, jak spora część z nas. Kiedyś prześledziłem swój status i co roku mam wyraźną w zwyżkę
w miesiącach lipiec- wrzesień. Od października zdarzają się nawet miesiące, w których nie napiszę
ani jednego posta.
Poza tym gratuluję najfajniejszej rangi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 01:06, Citkowsky napisał:

/ciach/


Gratuluję Panie Sekretarzu :)

U mnie co ciekawe jest odwrotnie. W okresie wakacyjnym zwykle jest obniżka formy (nie licząc tego roku, ale to z przyczyn niezależnych).
Pewnie dlatego, że sporo na forum siedzę gdy jestem w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tej całej hecy z rangami. Dlaczego ludziom na nich zależy?
Ja tu jestem rok z kawałkiem i mam przewodniczącego. To dobrze?
Z resztą, co za różnica, jaki tekst mam napisany nad avkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 10:56, SongoX napisał:

No to chyba, źle coś policzyłeś, bo z tego co widziałem w statystykach jesteś na gram.pl
już dwa lata z kawałkiem.

A, mój błąd. 2 lata? Nawet nie zauważyłem. :P
Ten czas za szybko leci. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 08:07, Evertsen_Dante napisał:

Takiego linku nie dostaniesz, nie było nic absurdalnego, ale ostro. Bardzo.


Oczywiście, że były absurdalne sytuacje i to wiele, na przykład ta z lożą i choinką. KNOT sobie lubił prywatne podwórko na forum zrobić ;]

Dnia 01.08.2011 o 08:07, Evertsen_Dante napisał:

W sumie z
tego co pamiętam to brać gramowa zwołała pospolite ruszenie i go usunięto z funkcji moda.


Nie wiadomo. Protesty przeciwko kNOTowi trwały od dawna, od poprzedniego forum. On sam mówił, że odszedł dobrowolnie i z własnej woli, nie wiadomo jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 23:44, SongoX napisał:

> W dwa i pół roku? Szybko. Ja już ponad pięć lat tu siedzę i dopiero do Sekretarza
się
> doczłapałem ;). W każdym razie gratulacje.

Regularny spam robi swoje ;] Choć teraz i tak mniej piszę niż kiedyś. Dzięki.

Braveheart
Też "fenks", jakby to raczył mówić Lech Roch :P


Moja kariera zaczęła się dwa dni temu.... Kiedy założyłem konto na gram pe-elu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 15:27, ProGracz200 napisał:

Moja kariera zaczęła się dwa dni temu.... Kiedy założyłem konto na gram pe-elu :D

No to w takim razie witaj w gramowej ferajnie :D.. oby Ci się powodziło
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja "zgłoś" nad postami innych użytkowników ma coś wspólnego ze zdobyciem nowej rangi, czy to po prostu nowa opcja forum? O ile dobrze pamiętam wcześniej tego nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 23:51, Hommicide napisał:

Ta opcja "zgłoś" nad postami innych użytkowników ma coś wspólnego ze zdobyciem nowej
rangi, czy to po prostu nowa opcja forum? O ile dobrze pamiętam wcześniej tego nie miałem.


Nie wiem co miałoby mieć to wspólnego z rangą. Za pomocą tego przycisku możesz po prostu zgłaszać moderatorowi nieodpowiednie treści, spam i inne rzeczy, które według Ciebie są nieodpowiednie do publikacji na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 23:57, SongoX napisał:

Nie wiem co miałoby mieć to wspólnego z rangą. Za pomocą tego przycisku możesz po prostu
zgłaszać moderatorowi nieodpowiednie treści, spam i inne rzeczy, które według Ciebie
są nieodpowiednie do publikacji na tym forum.


Nie zrozumiałeś kolegi, on po prostu chciał zapytać czy jeżeli będzie donosił i właził moderatorom w cztery litery to przyspieszy prędkość wdrapywania się po szczebelkach gramowych statusów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 00:22, Shudo napisał:

Nie zrozumiałeś kolegi, on po prostu chciał zapytać czy jeżeli będzie donosił i właził moderatorom w cztery litery to przyspieszy prędkość wdrapywania się po szczebelkach gramowych statusów. :)


Nie zrozumiałeś kolegi czy to po prostu słaby żart? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2011 o 00:22, Shudo napisał:

Nie zrozumiałeś kolegi, on po prostu chciał zapytać czy jeżeli będzie donosił i właził
moderatorom w cztery litery to przyspieszy prędkość wdrapywania się po szczebelkach gramowych
statusów. :)



Słaba prowokacja imho.
Sam korzystam z tej opcji kiedy uważam za stosowne i bardzo mi z tym dobrze, jeśli ktoś nie umie się dostosować do norm to trzeba go wykluczać.
A zasłanianie się słówkami typu "donoszenie/kapowanie" można porównać do filozofii piratów którzy twierdzą, że się "dzielą" [co i tak nie zmienia faktu, że złodziej jest złodziejem a odnosząc to do forum troll trollem], równie dziecinne co usprawiedliwianie codziennej społecznej znieczulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 23:51, Hommicide napisał:

Ta opcja "zgłoś" nad postami innych użytkowników ma coś wspólnego ze zdobyciem nowej
rangi, czy to po prostu nowa opcja forum? O ile dobrze pamiętam wcześniej tego nie miałem.

Ona nie ma nic wspólnego z rangą. Tak dobrze myślisz, to nowa opcja na forum :D. Gram.pl baaardzo szybko idzie z duchem czasu i wprowadza zmiany/poprawki raz na rok czasem na 6 miesięcy ^^ XD
Pozdrawiam.

@Pietro87
Zwolennik eugeniki XD... joke of kors.
>A zasłanianie się słówkami typu "donoszenie/kapowanie"
Ormowce też tak mówili... :P. Opcja zgłoś to taka elegantsza nazwa "Donieś" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Opcja zgłoś to taka elegantsza nazwa "Donieś" ;)
Ale bardziej by pasowała w sumie do tych wszystkich Robotników, Przodowników i innych Przewodniczących. Komuna jak się patrzy. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie się spytać, więc zadam pytanie tutaj. Jak to jest z tym pouczaniem nowych userów, przez bardziej doświadczonych użytkowników? Bo widzę, że raz użytkownicy są za to karani (prawda Pietro87 :P), a raz modowie nic sobie z tego nie robią. Czy gdybym w tym temacie : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=64957&u=7 zwrócił kolesiowi uwagę, żeby nie odkopywał starych tematów to mógłbym dostać degrada? Powinno być albo tak, że pseudomoderatorkę każe się bezwzględnie tak jak piractwo, albo nie każe się w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się