poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2011 o 17:42, DanFox napisał:

No... fajnie :b rangi :D

Eeee :D
Pierwszy raz na gramie ?
Nie musisz w każdym temacie odpowiadać na przypięte posty, które zostały przypięte x temu...
Pomyśl teraz co sobie pomyśli Sarafan_Knight jak się zaloguje i zobaczy, że ktoś mu odpowiedział :D a np nie postował tu od x czasu. W temacie ze zdjęciami forumowiczów podobnie zrobiłeś =)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto zepsuł statystyki forumowe?
Link przenosi do Kolektyw. A jakiejś innej, okrężnej drogi nie widzę.

A chciałem sprawdzić swój profil. Coś mi się wydaje, że ostatni spędzam za dużo czasu na tym forum i chciałem zobaczyć, czy przekroczyłem swoją miesięczną normę postów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś długo trwa to "niedługo", ale ja w innej sprawie. :)
Czy jest jakiś sposób na sprawdzenie liczby posiadanych ostrzeżeń? A jeśli nie to czy może mi jakiś moderator (wy posiadacie tę wiedzę przed przyznaniem nagrody) tę informację podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 05:14, Hartus napisał:

Czy jest jakiś sposób na sprawdzenie liczby posiadanych ostrzeżeń?

Jedyny sposób to zapytać się moderatora.

Dnia 01.01.2012 o 05:14, Hartus napisał:

A jeśli nie to czy może mi jakiś moderator (wy posiadacie tę wiedzę przed przyznaniem nagrody) tę informację podać?

Oczywiście :) Najlepiej o takie rzeczy pytać się przez formularz ale w Twoim przypadku odpowiedź można dać na forum bo... ostatni wpis w Twojej kartotece jest sprzed 4 lat więc już się przedawnił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie wiedziałem, że jestem taki grzeczny. :) Dobrze pamiętam, że przed degradem za jakieś mniejsze wykroczenia (spam, reklamy, obrażanie) dostaje się dwa ostrzeżenia? Czy może tylko jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 13:08, Hartus napisał:

Dobrze pamiętam, że przed degradem za jakieś mniejsze wykroczenia (spam, reklamy, obrażanie) dostaje się dwa ostrzeżenia? Czy może tylko jedno?

Nie ma tu żadnej reguły i każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie. Jeśli przewinienie jest lekkie (i nie jest recydywą) to ostrzeżeń może być nawet kilka zanim zostanie przyznany degrad, jeśli natomiast ktoś zrobi coś naprawdę złego (piractwo, bezczelne trollowanie) to może załapać się nawet na bana bez żadnego uprzedniego osta (choć takie sytuacje na szczęście są rzadkością).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 04:10, Ponury666 napisał:

Widze że statystyki i inne funkcjonalności dalej nie działają:( A szkoda z chęcia bym
sprawidzł ile tam postów mam etc;P


Otóż to. Nigdy nie sądziłem, że tak będę za nimi tęsknił. Co jak co, ale wyłączone są już prawie od miesiąca, a tu wciąż nie ma konkretów ze strony gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 09:20, sirufok napisał:

Otóż to. Nigdy nie sądziłem, że tak będę za nimi tęsknił. Co jak co, ale wyłączone są
już prawie od miesiąca, a tu wciąż nie ma konkretów ze strony gram.pl.


Myślę, że je przerabiają na nową modłę żeby wyglądały tak jak "moje zamówienia" czy "czas gry". Ale jak wiadomo jest to dość skomplikowany system więc muszą się upewnić, że wszystko działa jak należy.
Tak przypuszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 22:44, Sephirath napisał:

Siemka siemka.

Nadal wszyscy nie ogarniają, ile im jeszcze zostało do kolejnej rangi, czy coś drgnęło?
:)

Chyba raczej nic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 22:44, Sephirath napisał:

Siemka siemka.

Nadal wszyscy nie ogarniają, ile im jeszcze zostało do kolejnej rangi, czy coś drgnęło?
:)


Zapomniałeś wpisowego więc...
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 23:25, DarkWolf_PL napisał:

link/button do statystyk przenosi nas do kolektywu gramu WTF


Są wyłączone, dlatego link przenosi na stronę kolektywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 23:25, DarkWolf_PL napisał:

link/button do statystyk przenosi nas do kolektywu gramu WTF


Pracują nad tym i testują chyba ostatnio działanie statystyk. Wczoraj były i dzisiaj też ponoć. Więc po 1,5 miesiąca może je odzyskamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się