poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2012 o 18:12, Hartus napisał:

Statystki nie działają od miesięcy i z tego co widać jeszcze długo sytuacja się
nie zmieni. Nie wiem czy ktoś się tym zajmuje czy kompletnie to olali.

Powinni zadbać o statystyki. W końcu te forum to doskonałe miejsce werbunku potencjalnych przyszłych dziennikarzy i/lub pracowników Gram.pl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 18:07, Henrar napisał:

Długo. Od 2007 roku chyba. Napisałbym dokładnie od kiedy, ale statystyki leżą :)

Od 5 listopada 2006 jeśli liczyć moment założenia konta i od 9 czerwca 2011 jeśli liczyć od momentu dołączenia do grona Sekretarzy ;)
Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 17:39, Henrar napisał:

No i stało się - po latach dołączyłem do szlachetnego grona WT :)

Gratuluję:) Chociaż w obecnych czasach to już nie jest takie wow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 04:48, Ponury666 napisał:

> No i stało się - po latach dołączyłem do szlachetnego grona WT :)
Gratuluję:) Chociaż w obecnych czasach to już nie jest takie wow:P

I jest i nie ma :D
Jest bo to droga jednak długa ale nie ma bo pamiętam kiedyś w moich pierwszych dniach tutaj na forum. To rzadko kiedy widziałem kogoś w temacie co miał WT. Zawsze pamiętam to był KrzysztofMarek Jego chyba jako pierwszego widziałem. A teraz?? no cóż. Nie ma tematu w który to nie zajrzysz gdzie się wypowie jakiś gramowicz z WT statusem ^^. Zawsze się ktoś znajdzie. To już nie ten sam prestiż co kiedyś :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 07:02, Braveheart napisał:

To już nie ten sam prestiż co kiedyś :P


no juz niestety nie :< sam pamietam jak sekretarzy bylo tylu coby ich policzyc na palcach. jednej reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na gram.pl jestem już: 2120 dni"
I dalej siedzę z "Przewodniczący", także dla mnie uzyskanie WT dalej jest dość istotnym osiągnięciem ^^''.

Statystyki możecie sobie sprawdzać na swoich gramsajtach, jak dodacie odpowiednią belkę. Ale nie są niestety tak dokładne jak te na statystyki.gram.pl ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 19:00, KrzysztofT napisał:

Miałem już "wyrobiony" stopień Brygadzisty, a jakiś zły człowiek mnie zdegradował do Robola. Brr..... :)

Powinieneś owemu "złemu człowiekowi" być wdzięczny za to że się nad Tobą ulitował i nie dał Ci przewidzianego regulaminem bana. Jak Ci się polityka jakiegoś producenta/wydawcy/dystrybutora gier nie podoba to masz pełne prawo nic od niego nie kupić, nie masz natomiast prawa jego produktu ukraść.
Przy okazji - jeśli już musisz swój żal opisać innym to odpowiedni do tego temat znajduje się tutaj ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&u=7604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 19:17, Karharot napisał:


>
Nie wylewam żadnych żali - wiedziałem co piszę i ponoszę tego konsekwencje. A całe zdanie, które przytoczyłeś jest napisane nieco ironicznie, o czym świadczy dodatkowo umieszczona za nim ikonka :) .
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytanie... Od czasu uzyskania WT siedziałem sobie z tytułem "Owybatel". Dziś trochę popisałem na forum, patrzę, status - Stachanowiec. WTF? Sam na pewno tytułu nie zmieniałem, patrzę po rangach (może jakiegoś degrada gdzieś dostałem), ale nie, nic takiego w oficjalnym spisie nie ma. Mógłby mnie ktoś uświadomić, o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 11:01, Ring5 napisał:

Mógłby mnie ktoś uświadomić, o co kaman?


Forum skacze jak karp bez głowy, wydaje się, że zdechły, ale co chwile ma podrygi - a to cie wyloguje, a to nie da się dodać posta. Pewnie i statusy resetuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czerwonych się spytaj, może któryś przeczytał jako Obywatel i zresetował Ci status?
Bo wstawianie normalnych, istniejących tytułów chyba się władzy nie podoba za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne zdanie jak cinus2, ktoś kiedyś wstawił sobie coś w stylu ''m0d3r4t0r'' lub ''modelator'', nie pamiętam dokładnie i też zwrócono mu na to uwagę by się nie podszywał pod pracowników gram.pl. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 12:19, cinus2 napisał:

Czerwonych się spytaj, może któryś przeczytał jako Obywatel i zresetował Ci status?


Ale na Stachanowca? Nawet nie ma takiej rangi! Jest Własnotytułowiec i tyle. A przynajmniej tak mi się wydaje, choć naturalnie mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 16:30, Ring5 napisał:

Ale na Stachanowca? Nawet nie ma takiej rangi! Jest Własnotytułowiec i tyle. A przynajmniej
tak mi się wydaje, choć naturalnie mogę się mylić :)


Z tego co wiem, to "domyślne" WT, to Stachanowiec właśnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 15:32, Tyler_D napisał:

Ja mam podobne zdanie jak cinus2, ktoś kiedyś wstawił sobie coś w stylu ''m0d3r4t0r''
lub ''modelator'', nie pamiętam dokładnie i też zwrócono mu na to uwagę by się nie podszywał
pod pracowników gram.pl. ;-D


Ja sobie kiedyś ustawiłem "Modelator" i z tego co pamiętam nikt mnie nie upominał i nikt mi nie zresetował statusu. Jeśli się czegoś nie pamięta dokładnie lepiej o tym nie pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 16:30, Ring5 napisał:

Ale na Stachanowca? Nawet nie ma takiej rangi! Jest Własnotytułowiec i tyle. A przynajmniej
tak mi się wydaje, choć naturalnie mogę się mylić :)

Bo Stachanowiec to domyślna nazwa jaką się utrzymuje gdy wskakujemy na "Własny Tytuł".
Jak ktoś z historii wie kim byli stachanowcy to łatwo można się domyślić dlaczego jako domyślny WT jest właśnie Stachanowiec. Eleganckie rozwiązanie dla "Przodowników spamu" XD

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłeś że napisałem po pierwsze ''lub'' a po drugie że nie pamiętam dokładnie? Jeżeli tak to po co się silisz na takie mądrości? Ani to potrzebne ani też wiele [ żeby nie powiedzieć nic ] do tematu dyskusji nie wnosi. Zresztą to o czym tu piszesz to swego czasu była norma [ a może i tak jest do tej pory, nie śledzę już gramu tak aktywnie jak kiedyś ] - że to co u jednego było powodem do warna / degrada / zwrócenia uwagi u drugiego przechodziło bez echa ale to taka dygresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się