poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2013 o 01:54, Renzov napisał:

Chyba sobie ze mnie żartujecie.

Żeby tak w Nowy Rok? :D


Tak na dobry początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 13:40, Bambadil napisał:

Wszyscy widzę na nowy rok WT tylko ja gdzieś w tyle ;< A to już 4 (!!!) rok się zaczął
:( Trzeba więcej spamować ;p


hehe ja już ponad 6 lat jak mam delegata i da się z tym żyć :P trzeba lubieć siedzieć/pisać na forum itd. a ja do tego zapał straciłem już dawno temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 22:59, Graszcz napisał:

Na kolana, baranki!


Nie popuszczaj tak cugli fantazji. To publiczne forum, raczej w większościowi składające się z dzieci i młodzieży, więc... ;)

P.S. Gratuluję awansu w środowisku forumowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to się zastanawiam dlaczego ludzie wszyscy piszą tutaj w większości dla WT. Ja powiem nawet szczerze, że Przewodniczący to mi się podoba. Co do spamu już nie raz było mówione: ilość pisanych postów ma się nijak do tego jak szybko dostaniesz awans (dosyć niedawno było o tym pisane dokładnie jak to działa, nawet dużo osób dowiedziało się kto ile może mieć orientacyjnie do kolejnego awansu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 17:14, Muradin_07 napisał:

A ja to się zastanawiam dlaczego ludzie wszyscy piszą tutaj w większości dla WT. Ja powiem
nawet szczerze, że Przewodniczący to mi się podoba. Co do spamu już nie raz było mówione:
ilość pisanych postów ma się nijak do tego jak szybko dostaniesz awans (dosyć niedawno
było o tym pisane dokładnie jak to działa, nawet dużo osób dowiedziało się kto ile może
mieć orientacyjnie do kolejnego awansu).


Możesz mi znaleźć post o tym jak działa naliczanie punktów na statusy. Bo sam się kiedyś tym interesowałem a nie wiedziałem gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było w temacie o moderatorach albo tutaj, gdzieś na pewno ale to zniknęło. Tak czy inaczej: uwierz mi- pisanie dużej ilości postów nie pomaga ani trochę :)

Swoją drogą- pisanie dużej ilości postów nie zawsze równa się przecież spamowi. Jeżeli lubi się przebywać na forum to po prostu to się robi, pisze sporo i rozmawia z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 17:35, Muradin_07 napisał:

To było w temacie o moderatorach albo tutaj, gdzieś na pewno ale to zniknęło. Tak czy
inaczej: uwierz mi- pisanie dużej ilości postów nie pomaga ani trochę :)

Swoją drogą- pisanie dużej ilości postów nie zawsze równa się przecież spamowi. Jeżeli
lubi się przebywać na forum to po prostu to się robi, pisze sporo i rozmawia z ludźmi.


Akurat kiedyś było gdzie pisać i o czym pisać oraz z kim pisać. Dziś forum dla mnie jest cieniem tego co było dawniej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 17:11, Bambadil napisał:

Ale po drodze 2 degrady były. A u mnie zero przewinień :p


a były jeden za cytat przekleństwa ;D i drugi jak dla nie za nic ;) na dzisiejsze standardy jak widzę nawet pewnie upomnienia bym nie dostał :P

Ale i tak pewnie te 2 degrady dużo by nie zmieniły i dalej by był ten delegat ;) najprościej w świecie dla mnie forum gram.pl straciło to co co kiedyś miało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 17:14, Muradin_07 napisał:

Ja powiem nawet szczerze, że Przewodniczący to mi się podoba.

Ja już za Obywatela marzyłem o Sekretarzu :) Niestety gdzieś tak w okolicach Brygadzisty odkryłem jak mniej więcej działa system i awanse zaczęły mi się sypać relatywnie szybko. Ależ był dramat kiedy dostałem WT i nie mogłem sobie już paradować z ulubionym statusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syndrom postsylwestrowy i już człowiek się gubi :/

@Sandro: Ja chyba zostanę na Przewodniczącym cały czas, albo zejdę jeszcze niżej jak już ten WT będzie. Bo pomysły na swoją nazwę nie mam do dziś od momentu wejścia na forum dawno temu i dowiedzenia się, że jest coś takiego jak WT XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 03:58, Sandro napisał:

> Ja powiem nawet szczerze, że Przewodniczący to mi się podoba.
Ja już za Obywatela marzyłem o Sekretarzu :) Niestety gdzieś tak w okolicach Brygadzisty
odkryłem jak mniej więcej działa system i awanse zaczęły mi się sypać relatywnie szybko.
Ależ był dramat kiedy dostałem WT i nie mogłem sobie już paradować z ulubionym statusem
:)

na rangi jest metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się