poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie


Wiesz, nie znam nikogo, kto widział dla przykładu atomy, ale mimo to wierzę, że istnieją...

Wy znacie kogoś, kto ujemne stopnie widział, mimo to wierzycie, że to o czym wielu wie temu przeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 22:46, kNOT napisał:

Wy znacie kogoś, kto ujemne
stopnie widział,


kNot wiesz że nie pytałbym jakbym koś takiego znał:)

>mimo to wierzycie, że to o czym wielu wie temu przeczy ;-)

czyli nie potwierdzasz ale i nie zaprzeczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 22:49, Persona Non Grata napisał:

czyli nie potwierdzasz ale i nie zaprzeczysz...


zgodnie z nową polityką "dla gracza" tytułów ujemnych nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 23:11, kNOT napisał:


W górę nie pisnę ani słowa! Zresztą mam wysoką temperaturę i nie odpowiadam za swoje czyny ;-)

Heh, w góre statusy to pewnie towarzysz i sekretarz :D A niższe to Kapitalista ;). Nie Ty jedyny jesteś chory ;) Oby nie ptasia grypa i przeżyje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 23:11, kNOT napisał:


W górę nie pisnę ani słowa! Zresztą mam wysoką temperaturę i nie odpowiadam za swoje czyny ;-)


A jak ładnie poprosimy ?? Zdradzisz nam tytuły ujemne?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 08:45, Yamamoto napisał:

A jak ładnie
poprosimy ?? Zdradzisz nam tytuły ujemne?:-)


Na pewno wkrótce pojawi się ktoś, kto je ujawni. Na swoim profilu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 08:45, Yamamoto napisał:

> > > W górę nie pisnę ani słowa! Zresztą mam wysoką temperaturę i nie odpowiadam za swoje czyny ;-)

A jak ładnie
poprosimy ?? Zdradzisz nam tytuły ujemne?:-)

może zwyczajnie jescze ich nie zakodowali? będą, ale jescze sami nie wiedzą jakie. a tak wogle to tu są potrzebniejsze rzeczy do zrobienia (np przydało by sie żeby podobnie jak na forum cdprojektu tematy zmienione od ostaniej wizyty miały inny kolor, pamietanie godziny opusczenia forum już mi sie nudzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 12:33, sig. napisał:

przydało by sie żeby podobnie jak na forum cdprojektu tematy zmienione od ostaniej wizyty miały inny kolor,
pamietanie godziny opusczenia forum już mi sie nudzi)

---> A tak w zasadzie to po co to komu ? Wystarczy że tematy nieprzeczytane będą się wyraźniej odróżniały od przeczytanych, bo jak do tych dwóch kolorków, dojdą jeszcze zmienione od ostatniej wizyty... Jeśli tematu nie czytałeś jeszcze [znaczy jest nieprzeczytany], to po co Ci informacja czy ktoś się w temacie dopisał ? ;-) A to że są ważniejsze rzeczy do zrobienia - są, ale tych mniej ważnych nie można też zaniedbywać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po to żeby ten post napisany przez kogoś przeczytać. Temat nowy którego jescze nie czytałem ,a będzie mnie interesował i tak poznam (no chyba że sie znowu zacznie prawie plaga identycznych tematów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 22:46, kNOT napisał:

Wiesz, nie znam nikogo, kto widział dla przykładu atomy, ale mimo to wierzę, że istnieją...

No nie mów, że nie znasz nikogo, kto by pracował na mikroskopie elektronowym. Bo na nim już takie kulki widać (inna rzecz, że kulka to też ciut mylne wyobrażenie atomu, ale pod nim widać je właśnie pod taką postacią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> No to przecież tematy w których coś się zmieniło tzn od ostatniego przeczytania lub takie wogóle nie czytane majaą inny tyemat od tych w których byłeś i w których nic się nie zmieniło... Więc w zasadzie nie wiem o co Ci chodzi, chyba że chcesz jakieś wyraźniejsze oznaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się