poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2005 o 19:55, DEViANCE napisał:

mnie również jakiś dziwny. Może mi powiedzieć co to znaczy ''''dokładniej''''?:>

Używaj googli :D definicja w wikipedi
Bumelant – człowiek regularnie wymigujący się od pracy, leniwy, zaniedbujący swoje obowiązki. Często używne określenie w czasach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Rządzący komuniści za pośrednictwem tego określenia chcieli przenieść odpowiedzialność za trudności gospodarcze na anonimowe społeczeństwo (na jednym z propagandowych plakatów z tego okresu widniało hasło: Bumelant to dezerter z frontu walki o pokój i silną Polskę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co. Z początku jakoś mi te nowe statusy nie pasowały. Jak zdobyłem Robotnika to myślałem, że beznadziejne, że obywatel lepszy. A teraz z każdym dniem coraz bardziej się przekonuje do aktualnych statusów. ;]
Przydałoby się tylko podział na płcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 19:59, LifaR napisał:

> Dla mnie również jakiś dziwny. Może mi powiedzieć co to znaczy ''''''''dokładniej''''''''?:>
---> http://pl.wikipedia.org/wiki/Bumelant
;-)


Tylko że przykład Łowcy Gier nie jest najlepszy do tego określenia... nie wymigiwał się on od pracy, raczej za bardzo jej szukał...;)
No cóż wolałem starego dobrego...Splamionego - rzucało się w oczy i odrazu człowiek widział że ktoś coś przeskrobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> No w sumie... Z tym, że trzeba zaznaczyć że widać że taki bumelant jest poniżej robotnika, ale nie widać, że to status ujemny, obywatel też może być bumelantem ;-) Chociaż nie sądze by CDP miał zmieniać raz ustalone tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 20:10, LifaR napisał:

>/.../
---> No w sumie... Z tym, że trzeba zaznaczyć że widać że taki bumelant jest poniżej robotnika, ale nie widać,
że to status ujemny, obywatel też może być bumelantem ;-) Chociaż nie sądze by CDP miał zmieniać raz ustalone tytuły.


Mi chodzi głównie o to że nie każdy wie co to bumelant...wchodząc na stare forum jak ktoś widział splamionego to odrazu się domyślał że to osoba o niższym tutyle niż inni (przynajmniej tak mi się wydaje)...no ja np. nie wiedziałem co to bumelant (choc u mnie jest to związane jedynie z nie znajomością j.polskiego :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 20:10, LifaR napisał:

Chociaż nie sądze by CDP miał zmieniać raz ustalone tytuły.

Jesli dodawanie statusu do posta uzytkownika przebiega tak jak mi sie wydaje, to byloby to raczej nie mozliwe, gdyz wymagaloby zmiany stopnia przy KAZDYM poscie zawierajacym dany status (choc to mznaby zrobic automatycznie, ale byloby to dosyc czasochlonne). Na starym Forum za kazdym razem, gdy wczytywano strone, byla pobierana informacja z bazy danych usera jaki ma status - teraz taka informacja jest pobierana tylko w momencie pisania posta i zapisana jako wiadomosc, a nie zmienna ulegajaca zmianom na biezaco. Mam nadzieje, ze cos z tego rozumiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 20:16, Piotrek K. napisał:

Mam nadzieje, ze cos z tego rozumiesz :D

---> Rozumiem, już ktoś o tym pisał, może i w tym wątku ;-) Ale bumelanta mamy tylko jednego jak na razie ;-) A jeszcze niższego statusu ani jednego, więc to chyba mały problem :> A wyższych, nie ma co zmieniać bo ich prawie nie znamy, a tych obywatel wzwyż jest większość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 20:23, LifaR napisał:

Ale bumelanta mamy tylko jednego jak na razie ;-)

Wiesz zasada oby jak najmniej jest tutaj bardzo wskazana ;). No i ja mowilem o wszystkich statusach, nie tylko bumelant.

I musze sie przyznac - nie znalem tego slowa ;(. Musialem sie ratowac google.pl ;). Jesli czego nie ma na google to znaczy, ze to nie istnieje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm czyżby znowu ie requied? bo ja różnicy pod firefoxem nie widze, musze godzine modyfikacji ostatniego czytanego przezemnie tematu pamietać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi z dnia na dzien coraz bardziej podobaja sie statusy.
Ksiazeta, Baronowie, Juniorzy i Generalowie sa na co drugim forum - a robotnika, przodownika i bumelanta nie ma nigdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:12, Patryk R napisał:

Nie wiem czy to pytanie już padło, zadużo stron do sprawdzenia ale jak uzyskuje się te tytuły?


Pisząc posty i przebywając na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:01, sig. napisał:

hm czyżby znowu ie requied? bo ja różnicy pod firefoxem nie widze, musze godzine modyfikacji ostatniego czytanego przezemnie
tematu pamietać

najpewniej masz wyłączoną historię w przeglądarce - obecne oznaczanie wątków przeczytanych i reszty opiera się o rozpoznawanie przez przeglądarkę linków zwykłych i visited. jeśli masz wyłączona historię, to browser oczywiście nie wie, czy dany temat był odwiedzony czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:06, Mr. Bazuka napisał:

a mi z dnia na dzien coraz bardziej podobaja sie statusy.
Ksiazeta, Baronowie, Juniorzy i Generalowie sa na co drugim forum
- a robotnika, przodownika i bumelanta nie ma nigdzie!


Strzelmy sobie od razu Fuhrera albo Duce - tego chyba też raczej nigdzie nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 23:35, BajteK_ napisał:

Moze na jakims faszystowskim forum sa takie tytuly ;).


są ;]
tfu... nic nie mówiłem ;]

BTW będę się chwalił że jestem z forum komunistycznego :P i zamiast sfastyk będę rysował napisy "CDProjekt" z charakterystyczną gwiazdą zamiast "o" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się