poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ja bym dodał taką możliwość, żeby nie trzeba było wpisywać całego nicka szukanego użytkownika, tylko jakąś cześć tego nicka - coś na kształt wyszukiwarki forumowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 17:28, Podpułkownik napisał:

No i mamy 100 Delegatów :).Przewodniczący strzeszcie sie bo niedługo będzie was tylu samo co
Delegatów :>.

to był moment ... 3-4 dni temu było lekko ponad 90 ... coś mi się wydaje że niedługo komuś przypadnie w udziale nowy tytuł... Chyba że, bezlitosne mechanizmy awansowania, dopuszczą do niezwykłej kumulacji Przewodniczących, jak prorokujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 18:35, buras napisał:

to był moment ... 3-4 dni temu było lekko ponad 90 ... coś mi się wydaje że niedługo komuś
przypadnie w udziale nowy tytuł... Chyba że, bezlitosne mechanizmy awansowania, dopuszczą do
niezwykłej kumulacji Przewodniczących, jak prorokujesz ...


Jeśli chodzi o mnie to ja nie prorokuje :).Wywiad doniósł mi, że szykują się zmiany personalne lecz nie koniecznie związane z moja osobą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 08:51, PolishWerewolf napisał:

Czyżbyś w tym stwierdzeniu myślał o sobie? ;)

Nie. Oczywiście wiem, że jestem w czołówce, ale nie myślałem o sobie. Myślałem o odkryciu statusu. Mam wrażenie, że autorem nowych statusów był Ten Którego Już Nie Ma. Stąd pasuje mi do tego szeregu Sekretarz. Pytana niemal wprost Tyhe, nie zaprzeczyła. To nie znaczy nic, albo coś znaczy. A co znaczy, zobaczymy jak ten status się odkryje. Wolałbym, żeby to był chociaż Senator, zresztą każdy inny, byle nie Sekretarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 19:13, KrzysztofMarek napisał:

> Czyżbyś w tym stwierdzeniu myślał o sobie? ;)
Nie. Oczywiście wiem, że jestem w czołówce, ale nie myślałem o sobie. Myślałem o odkryciu statusu.
Mam wrażenie, że autorem nowych statusów był Ten Którego Już Nie Ma. Stąd pasuje mi do tego
szeregu Sekretarz. Pytana niemal wprost Tyhe, nie zaprzeczyła. To nie znaczy nic, albo coś
znaczy. A co znaczy, zobaczymy jak ten status się odkryje. Wolałbym, żeby to był chociaż Senator,
zresztą każdy inny, byle nie Sekretarz.


To może Pierwszy Sekretarz. To by było nawet bardziej prawdopodobne, tylko trochę dziwnie by było jakby na forum było kilku Pierwszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem ja będzie za ten rok, pewnie wielu własnotytułowców, zaawansowanych forumowiczów napewno trochę młodego mięska na forum, ciekawe ile z obecnej ekipy się wykruszy itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 20:14, natanadler napisał:

ciekaw jestem ja będzie za ten rok, pewnie wielu własnotytułowców, zaawansowanych forumowiczów
napewno trochę młodego mięska na forum, ciekawe ile z obecnej ekipy się wykruszy itp??


Nie wyprzedzajmy faktów :) Jeszcze wszystko przed nami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 20:14, natanadler napisał:

ciekawe ile z obecnej ekipy się wykruszy itp??


Hehe to sie okaże. Ja postaram sie pozostać, choć patrząc na listę przedmiotów i liczbę godzin to nie będę już pisał tak często pewnie. A przynajmniej nie będę tak często zaglądał. Ale nie opuszczę Was, nie matwcie się. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 21:58, graczomaniak napisał:

Proszę o gratulacje! :D Właśnie awansowałem.:)))



Gratulacje, gratulacje, gratulacje, już idę po szampana !

Szybkiego awansu na własnotytułowca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 21:58, graczomaniak napisał:

Proszę o gratulacje! :D Właśnie awansowałem.:)))

Prosisz to masz... gratulację... :P Coś mi się widzi, że się wysyp szykuję! Tak! Już wiem czemu dzisiaj śniły mi się różnego rodzaju wysypy! Tak... Minister niedługo... Tak... Horda przewodniczących... Tak... No to tyle mojej wróżby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem dostałesz w twarz i wrózba się skończyła :D. Po godzinie okazało się, że Kukowsky pisał tylko nowy wiersz...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 21:58, graczomaniak napisał:

Proszę o gratulacje! :D Właśnie awansowałem.:)))

Gratuluję i czekam na Twój następny! (z takim awatarem nikt sie nie oprze :) Życzę rychłego awansu na Kanclerza (a co też dobre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się