poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2006 o 17:00, gaax napisał:

A czy przypadkiem "partia" nie jest w domysle tego tytułu, skoro cały system statusów odnosi
sie do PRL-u? ;)


Jak obchodza Cię domysły to intepretuj każdy podpis i wszędzie szukaj ukrytych podtekstów, a jak nie pasują Ci tytuły to pracuj na własny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest... Ja chcę dalej w delegację! Z Hawajów jakiś weteran wojenny zaciągnął znów do Polski i mianował mnie chorążym! A ja nie, nie chcę! Nie chcę!

A z jakiej to okazji? Jakie to szczęście, że za tydzień wrócę się wylegiwać... Znaczy - pracować na Hawajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zdziwił status - Marszałek ;). Dla mnie dziwnie to brzmi, nie to co Moderator. Modarator kojarzy się z władzą, a Marszałek z wojskowym fotelem za biurkiem :D. I ciekawe dalczego Własny Status to Własny Tytuł, pewnie daltego, aby nikt nie ustawił statusu nie związanego z wojskiem, bądź kto woli - Company Of Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:14, fanfilmu.pl napisał:

Co jest... Ja chcę dalej w delegację! Z Hawajów jakiś weteran wojenny zaciągnął znów do Polski
i mianował mnie chorążym! A ja nie, nie chcę! Nie chcę!

A z jakiej to okazji? Jakie to szczęście, że za tydzień wrócę się wylegiwać... Znaczy - pracować
na Hawajach.


A nawet dobrze, że wrócą poprzednie statusy, te nowe owszem, są fajne, ale trochę trudno się w nich na początku połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, beznadziejne te nowe statusy :| Jakoś nie jarają mnie sprawy wojskowe itp.
Mam jednak pewien pomysł na konkurs na gram.pl.
Nagrodą może być własny status (heee nie ja tu decyduje :P), a wygrała by osoba która zrobiła by najlepsze statusy:) Może i tak zrobią, bo widać że coś kombinują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tu tylko i wyłącznie o nieszanowanie Cenegi, ale równocześnie o nieszanowanie i uprzedzenie do narodu Niemieckiego. Opinie o tym narodzie można mieć różne, ale nie sądze, że mówienie takich słów na forum gdzie każdy może to zauważyć jest na miejscu. Nie mówie tu tylko o Tobie, bo już dzisiaj w związku z nowymi rangami zostały użyte jeszcze gorsze słowa w stosunku do Niemców. Nie ważne czy jest to w formie żartu czy nie moim zdaniem jest to po prostu nie na miejscu, bo w końcu nikt nie lubi jak się obraża jego kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest Generał? Z kim CDP toczy wojnę że wszystkich wziął do woja?
Proponuję też konkurs na stopień -3. Ja proponuję Wrogi Spieg lub Kolaborant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:19, wdowiakm napisał:

Poprzednie statusy były o niebo lepsze bo sie do nich przyzwyczaiłem ;))

W 100% się z Tobą zgadzam! Ja tak samo uważam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie 2 dni mnie na fotum nie było i już zmiany statusów ;)... Domyślam się, że okazją do tego jest premiera Company of Heroes :)... Ciekawe co wymyślą przy premierze Gothic 3 ;) W każdym razie standardowe statusy bardziej mi pasują... pewnie z przyzwyczajenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche zaszaleli, bo nie mam pojecia jak to jest z tymi stopniami wojskowymi (znam sie an wojsku tyle, co Giertych na szkolnictwie) i strasznie sie pogubilem w tych stopniach... Nawet nie moge rozpoznac teraz obywateli od razu... No, ale na szczescie tylko do konca tygodnia tak bedzie. I prawde mowiac wolalbym, zeby nigdy nie powtorzono takiej zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:22, Modest-Vermin napisał:

Hmm ja myślę że ten tajny projekt do którego werbowanego niedawno ma coś z tym wspólnego :P
Jednak nowe rangi hmmm ja też wolałem stare :)


Ja tam sądzę, że to bardziej kwestia przyzwyczajenia, jakby były rok to też by się podobały.
W sumie wg mnie rangi wojskowe to lepszy pomysł od tych komunistycznych, ale ja bym to inaczej rozbił:

Szeregowy (Obywatel)
Kapral
Sierżant
Chorąży
Kapitan
Pułkownik
Generał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:24, eL Fron napisał:

Wchodzę i widzę nowe statusy :)
Dobrze jednak, że to tylko na tydzień. Brygadzista jakoś bardziej mi się podoba niż sierżant.



Tylko na tydzień skąd wiesz? Ale bardzo dobrze że na tydzień bardziej mi się podobal przodownik niż plutonowy a moderator to marszalek to jest bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się