poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

O Matko! Takiego spamu co w temacie o kangurku kao to ja juz dawno nie widziałem, przodownicy a piszą takie głupoty i pytaja sie jaki numer ma kangurek kao, ludzie naprawde macie problemy, to juz jest straszne przegiecie, powinno sie im wszystkim do bumelanta status obnizyc chociaz wiem ze to nic nie da, naprawde bałagan straszny widac ze ludzie sie nudzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 21:29, KrzysztofMarek napisał:

Też wolę majstra, z tych samych względów. Do mistrzostwa nie aspiruję, na tym forum, to byłbym jedynie
mistrzem w zbieraniu nalepek po napojach %. Nie spotkałem innego kolekcjonera takowych:)


Ja zbieram butelki po napojach:) Ale kogoś kto zbiera nalepki to jeszcze nie miałem okazji poznać;) (prucz ciebie teraz:P)

Patryk R <------- Tak do brygadzisty trzeba sporo czekać więc kolejne stopnie będą jeszcze wolniej:) Ale to dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 22:16, michal19 napisał:

No i mamy nowy tytuł - brygadzista :)
Gratuluje :D
Choćjestem trochę rozczarowany... Liczyłem na coś bardziej "czerwonego"...


Żeby mieć coś bardziej " czerwonego " to normalnie do tego się nie dojdzie, trzeba się wyróżnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>takie głupoty i pytaja

Dnia 15.11.2005 o 22:11, Widek napisał:

sie jaki numer ma kangurek kao,


A jakbyś zareagował na post typu " wszystko wiem- pytajcie"? - toż to istna głupota...
No więc żeby gościowi to pokazać nie obrażając go to pytają o takie rzeczy - niech pokaże że wie... skoro taki mądry... To jest post - kalsyka, prawie jak :

OMFG STEAM ROXXXORS THE BIG ONE1111!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ci którzy dopisali się w temacie o Kangurku Kao naprawdę dostali degrady ? ten temat widać musiał naprawdę wkurzyć adminów. Ale jakby ktoś napisał coś związanego z tą grą i nie było by to głupie to chyba on by nie dostał degrada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 22:28, Patryk R napisał:

Czy ci którzy dopisali się w temacie o Kangurku Kao naprawdę dostali degrady ? ten temat widać musiał naprawdę wkurzyć adminów.
Ale jakby ktoś napisał coś związanego z tą grą i nie było by to głupie to chyba on by nie dostał degrada ?

Jak narazie w nic nie widać żeby ktoś był zdegradowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nie dostał tylko moim zdaniem taki temat powinno sie olewac, jest tyle rzeczy na ktory temat mozna dyskutowac, a nie o takich pierdołach:/ Swoja droga juz chyba jest 7 tematów o grach;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 22:16, michal19 napisał:

No i mamy nowy tytuł - brygadzista :)
Gratuluje :D
Choćjestem trochę rozczarowany... Liczyłem na coś bardziej "czerwonego"...


Mozesz mi powiedziec co to ma do mnie?;) Przeciez jestem przodownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 01:15, buras napisał:

O nie bylo mnie jakis czas na forum, a tu zmiany nastaly :D
Gratuluje nowego statusu.

Dziękuję. Oblewanie było wczoraj w Loży. Zobacz też czy w browarze czegoś nie zostało...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 18:54, Vel Grozny napisał:

> A czemu akurat komunistycznego ?
To chyba oczywiste. Wszyscy mamy tu skojarzenia z "komuną".
Natomiast moja wypowiedź
nie oznaczała, że w innych ustrojach rolnicy i robotnicy nie są istotni. Tylko za komunizmu te grupy społeczne były wręcz
na piedestale. Co prawda znam to tylko z opowieści...

No widzisz a ja to pamiętam i myślę że rolnicy dziś nie mają gorzej.Wyobraź sobie że zwykły obywatel dostaje od państwa dopłaty,nie płaci podatku dochodowego i ma mniejsze składki do ZUS bo rolnicy mają KRUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 23:29, upiordliwy napisał:

Zastanawiam sie jaki status będzie następny - może Przyjaciel ludu , Wódz albo Pułkownik - zaczyna trochęzalatywać GOLem
przy tym Brygadziście.


skrycie liczę że to taki żart miał być.

brygadzista to taki przełożony robotników kierujący swoją dzielną brygadą :PP. a na forum gola są statusy charakterystyczne dla starożytnego Rzymu (legionista, konsul i co oni jeszcze tam mają...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się to wszystko kojarzy z serialem "40latek". Tylko następna ranga "inżynier" trochę mi nie leży w kontekście :) ale taki inżynier na budowie to kim on był tak naprawdę?? Bo nie mam pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 14:01, Yamamoto napisał:

A o czym jest ten temat (Loża jakaś tam)?


Oooo o wszystkim. Ale generalnie o szyderczyniach, szydercach i ich loży ;]
Dawno temu miał to być temat typowo szowinistycznych utarczek (a nawet krwawych bitew), między szydercami płci obojga, a ostatnio to taka pijalnia trochę się zrobiła. Zapraszamy na kieliszeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się