poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2005 o 15:39, tse_tse napisał:

przyjmujac zasade - punkty za kazdego posta napisanego co najmniej godzine po poprzednim,
w powyzszym przykladzie beda punktowane jedynie dwa posty. skad Ci sie wziely trzy ?


Bo system z pewnością z dużą dokładnością analizuje czas dodania posta. Czyli wystarczy kilka sekund i 60 min i już jest ponad godzine. No można napisac 12.00 i tam 13.01. Ale po co mam ujawniac system szybkiego awansu ( niewiadomo czy to tak działa, to tylko moje domysły ) Ale skoro będziesz pisał to i tak kiedyś awansujesz więc nie ma się już o to dyskutowac :)


>jestem niewyspamy, ale chyba az tak zle ze mna nie jest. jesli cos zle licze to prosze o wyjasnienia.

Dnia 21.11.2005 o 15:39, tse_tse napisał:

dzieki


O 15.39 jestes niewyspany ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych statusów podoba mi sie koncepcja antropologiczna - australopitek, homo etc
ja bylbym za np. ewolucja ameba, pierwotniak, czy cos w tym stylu
a bardzo podobały mi sie stare statusy, ale fajnie np bylyby tez takie szkolne: przedszkolak, uczen, student, magister
czy tez z roznych kultur np. japonia
samuraj, ronin, szogun etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 15:52, Modest-Vermin napisał:

O 15.39 jestes niewyspany ? :P



jest 15.54 i ja też jestem niewyspany. niewyspanym można być ciągle :| jak jesteś niewyspany to znaczy tyle co zmęczony a to dlatego że np. źle ci się spało, albo późno się poszło spać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 17:14, Modest-Vermin napisał:

Ja to nie wiem :) Ja nawet jak nie śpie całą noc to nie jestem niewyspany w dzień i za nic nie mogę usnąc.


Ja nawet jak śpię całą noc bez problemu to i tak zawsze jestem niewyspany :) ale chyba trochę zbaczmy z tematu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 17:45, Sarafan_Knight napisał:

Mam takie małe pytanko. Kto to jest ten "Pracownik CD-Projektu" Gremlin na czeskim forum CDP? :D

a skąd mam wiedziec??;] podaj mi adres tej strony bo nboie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 17:16, Sarafan_Knight napisał:

Ja nawet jak śpię całą noc bez problemu to i tak zawsze jestem niewyspany :)

Z tego co sie orientuje to ciagle niewyspanie jest charakterystyczne dla (tfu tfu) cukrzycy. Moze warto przeprowadzic jakies badanie krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 14:20, marudaXL napisał:

Ale tak naprawdę, jestem przeciwny jakimkolwiek statusom.

Chyba żartujesz! Gdyby zlikwidowano statusy, to z tego forum zniknęło by 90 % użytkowników ;)
A na pewno większość.
CDP nie jest tym zainteresowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 18:15, A-cis napisał:

> Ale tak naprawdę, jestem przeciwny jakimkolwiek statusom.
Chyba żartujesz! Gdyby zlikwidowano statusy, to z tego forum
zniknęło by 90 % użytkowników ;)
A na pewno większość.
CDP nie jest tym zainteresowany :)

Nalepszym dowodem jest popularność tego tematu ;D Tutaj są sami "niezainteresowani" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak statusy uzupełnią awatary i "wizy" albo podstrony bo mi się wydaje że to będą podstrony. W naszym koncie: ja.gram.pl, czyli będą np. modest-vermin.gram.pl chyba :P a jeśli trafiłem to przepraszam CDP że tajemnica została przez przypadek przełamana i możecie ten post usunąc by za dużo osób się nie dowiedziało :P
to wtedy dopiero będzie gitez. Skoro do tej pory nikt z tego powodu nie płacze to wątpie żeby aż 90% znikło, ja bym nie zniknął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chcielibyście żeby na gram.pl było można załorzyć skrzynke pocztową ? Ja bym chciał. I fajnie by było gdyby był chat, albo załóżmy własny kanał na mIRCu !!! A z kontem pocztowym to fajnie by wyglądało grizzly@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 18:37, Grizzly. napisał:

A chcielibyście żeby na gram.pl było można załorzyć skrzynke pocztową ? Ja bym chciał. I fajnie by było gdyby był chat,
albo załóżmy własny kanał na mIRCu !!! A z kontem pocztowym to fajnie by wyglądało grizzly@gram.pl

taa albo bart3k@gram.pl ale to nie do tego tematu-.- ;] takie poropozycje zgłaszaj raczej mailem do cdp badz w odpowiednim temacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 18:40, BaRt3k. napisał:

takie poropozycje zgłaszaj raczej mailem do cdp badz w odpowiednim temacie:D


Nie ma jeszcze takich tematów, a ja nie lubie stwarzać nowych topiców tylko dla 1 posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 18:37, Grizzly. napisał:

A chcielibyście żeby na gram.pl było można załorzyć skrzynke pocztową ? Ja bym chciał. I fajnie by było gdyby był chat,
albo załóżmy własny kanał na mIRCu !!! A z kontem pocztowym to fajnie by wyglądało grizzly@gram.pl


Chat był, więc pewnie i będzie i jeszcze mogę Ci powiedzieć, że jak chciałeś to mogłeś sobie wieczór na czacie zamówić np pt "Moje urodziny" albo "Mój ślub" i wtedy kto wchodził i gadał na taki temat, fajnie nie ?
A z tym mailem to po co Ci to ? :| Tylko po to, aby ładnie wyglądało, owszem chciałbym tego maila jakby był dobry, a nie jakieś ***** tylko po to aby był

---> Modest-Vermin
Niezły pomysł, ale dlaczego poprostu nie będzie jak dawniej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 18:37, Grizzly. napisał:

A chcielibyście żeby na gram.pl było można załorzyć skrzynke pocztową ? Ja bym chciał. I fajnie by było gdyby był chat,
albo załóżmy własny kanał na mIRCu !!! A z kontem pocztowym to fajnie by wyglądało grizzly@gram.pl

No, ja rozumiem, że kochasz Wielkiego Brata, ale nie musisz zaraz ułatwiać mu pracy! Niech się chociaż trochę postara! Bo taki co "nie ma nic do ukrycia" jest zawsze podejrzany... Kryminałów nie czytasz, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.. Odezwali się Brygadziści ! CZemu od razu mail ma być ******. Klikam na poczta a tu się otwiera GMAIL :P (żart) Jak będzie już chat to forum nieźle schudnie !

---> KrzysztofMarek

...eee... yo yo yo, a co masz na myśli ? :D A tu zachwile zapewne odpowiedź : nevermind...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 18:05, Piotrek K. napisał:

Z tego co sie orientuje
to ciagle niewyspanie jest charakterystyczne dla (tfu tfu) cukrzycy. Moze warto przeprowadzic jakies badanie krwi?


Nawet mnie nie strasz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się