Zaloguj się, aby obserwować  
Bartaz

Najlepsze Anime lub Manga

22 postów w tym temacie

Jakie najbardziej lubicie anime lub mange np. na Hayperze albo na innych programach.Bo ja lubie HELLSINGA i ta pierwsza seria DRAGON BALL no w sumie to do DARAGON BALL Z włącznie było fajne ale później to było naciągane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vandread i Vandread 2nd Stage - wypasione anime+mechy, uwielbiam
Bleach - super anime, szczególnie ostatni odcinek to jest to na co czekałem te pozostałe 50 odcinków :P
i takie jedno anime o fotografie (zapomniałem tytułu) - jak dla mnie klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 10:02, SHADOW-XIII napisał:

i takie jedno anime o fotografie (zapomniałem tytułu) - jak dla mnie klasyka


Czyżby "Speed Grapher"? Oglądałem 3 pierwsze odcinki i bardzo mi się spodobał. Właśnie szukam pozostałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pełnometrażowe to Princess Mononoke, Vampire Hunter D, Ghost in the Shell (tylko jedynka). O anime trochę zatacz też jeden z moich ulubionych filmów Transformers the Movie 1986. A odcinkowe to przede wszystkim Hellsing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cowboy Bebop
2. Ghost in the Shell (kinówki oraz Stand Alone Complex 1 i 2)
3. Samurai Champloo

dalej: Wolf''s Rain, Jin-Roh: The Wolf Brigade, Trigun, Akira, GTO

Pozdro 4all!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 12:25, olki77 napisał:

Dragon Ball pamietam jak do kolegi chodziłem ogladac ta bajke cudo szkoda ze juz nie ma na
TVN 7

Jakby co temat o Mandze i Anime jest tutaj --> http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=528&u=300
Poza tym nie waż mi się tego nazywać bajkami :-P To zupełnie inna kategoria, to są ANIME, a komiksy to MANGI. Have a nice day :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne anime to: Full Metal Alchemist, Dragon Ball(ale lubię tylko serię Z i dalsze), Loveless, Tsubasa Chronicles, Hellsing. I fajne bo śmieszne i wciągające było Green Green(polecam- niezła dawka humoru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej dragon ball. Pamiętam leciała cała manga przez 5 dni w tygoidniu przez 2 godziny kiedys na RTL 7 a potem na TVN 7. Szkoda że to usunęli. Ale pamiętam jeszcze jak byłem mały to na polsacie leciały CZARODZIEJKI Z KSIĘŻYCA :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Moje ulubione Anime i Mangi to: Dragon Ball ( Vegeta Rox!), Naruto, Hellsing, Cowboy Bebop, Slayers. Jestem szczęśliwym posiadaczem całej serii Anime Dragon Ball Z-------> ultimatedbz.com polecam dział download ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować