Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One - lista tytułów startowych ujawniona

26 postów w tym temacie

Albo jestem jakiś dziwny albo nie widzę ani jednej gry wartej kupna xboxa nowego ;/ (nie mówie o tych multiplatformowych) więc biorąc pod uwagę exclusivy jak zawsze wygrywa sony ;)

Ps. od biedy Dead rising 3 ale nadal nie wiem jaki ma byc system zapisu i czy nas bedzie znów gonił czas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Albo jestem jakiś dziwny albo nie widzę ani jednej gry wartej kupna xboxa nowego ;/ (nie
> mówie o tych multiplatformowych) więc biorąc pod uwagę exclusivy jak zawsze wygrywa sony
> ;)
>
> Ps. od biedy Dead rising 3 ale nadal nie wiem jaki ma byc system zapisu i czy nas bedzie
> znów gonił czas ;/

akurat w obecnej generacji jesli chodzi o gry multiplayer zdecydowana przewaga moze szczycic sie microsoft wiec skad te jak zawsze ? plus biorąc pod uwage gry ktory zaproponowało nam sony i te od microsoftu nie moge stwierdzic ktore sa lepsze a ty juz mowisz o wygranej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Albo jestem jakiś dziwny albo nie widzę ani jednej gry wartej kupna xboxa nowego ;/ (nie
> mówie o tych multiplatformowych) więc biorąc pod uwagę exclusivy jak zawsze wygrywa sony
> ;)

nie, nie jesteś dziwny, taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Albo jestem jakiś dziwny albo nie widzę ani jednej gry wartej kupna xboxa nowego ;/ (nie
> mówie o tych multiplatformowych) więc biorąc pod uwagę exclusivy jak zawsze wygrywa sony
> ;)
>
> Ps. od biedy Dead rising 3 ale nadal nie wiem jaki ma byc system zapisu i czy nas bedzie
> znów gonił czas ;/

No niby tak, ale trochę szkoda Dead Rising 3, bo nieźle się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> sie microsoft wiec skad te jak zawsze ? plus biorąc pod uwage gry ktory zaproponowało
> nam sony i te od microsoftu nie moge stwierdzic ktore sa lepsze a ty juz mowisz o > wygranej

Otóż można mówić spokojnie o wygranej, po

1) sony zaprezentował więcej exclusiwów, po
2) jak widać po historii sony długo wspiera własnie tytułami ekskluzywnymi konsole nawet po wyjściu następcy
3) Sony posiada więcej studiów developerskich
4) jak widać po ich exach z każdej generacji są one najlepsze (ja osobiście uważam że studia sony posiadają najlepszych programistów każdej generacji konsol po prostu mistrzowie kodu i projektowania).

A dodatkowo patrząc na to jak od paru miesięcy jest traktowany xbox 360 a PS3 to sorry ale nawet ślepiec zauważy że M$ i jego studia nie mają pomysłów na exy a każdy który wychodził to lipne odcinanie kuponów z naciskiem na lipne (Fable podróż?:D albo nowe Gearsy)

(ps dodam że gry które ukazują się też na xbox one ukazuje się też na PC więc to nie są tytuły exclusivy).

a i po 5) Sony dzieki swoim exom tworzy więcej nowego IP ;/ Czy Microsoft w ostatnich latach stworzyło jakiś dobry badz chociaż głośny exclusive jako nowy IP bo ja nie kojarzę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Microsoft pozamiatał. Na start Forza5, Deadrising oraz Killer instinct z excusive games do tego 2 wielkie gry od ubi soft, dwie mocne strzelanki i 3 mocne gry sportowe.
Samochodówka, bijatyka, strzelanka, sportowa, snadbox, zombie survivor, taneczna, Latające smoki...gatunkowo wymiata. Dobry start. Gdybym kupował to na pewno wziąłbym z trzema wymienionymi tytułami. No i do tego TitanFall i World of Tanks na poczciwą 360tkę. Brawo Microsoft. Czekamy na kolejne Killery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2013 o 12:08, Moooras napisał:

No niby tak, ale trochę szkoda Dead Rising 3, bo nieźle się zapowiada.


Być może, ale zauważ że all time exclusive w tych czasach to są gry robione przez studia należące do M$. A jako że konstrukcja konsol jest taka sama wręcz a Capcom nie należy do M$ więc kto wie jak to się skończy. A patrząc po konferencjach jak Microsoft rzuca słowami excluzywnie na xbox one a potem gra ląduje na PC albo i też na PS3 to podchodzę do tego ostrożnie.

Chyba że M$ sponsorował całą produkcję gry ;) ale raczej wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 12:52, Damianuss1 napisał:

Dobrze, że są tytuły na rozkręcenie się. Taki Battlefield4 wystarczyć będzie na dłłuuugoooo.



W sumie racja, przy sony mimo iż na star biorę bf4 to chce MORE MORE MORE! :D chociaż wiem że bf4 by mi starczył na długo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny exclusiv który tak widze to forza :D z multi oczywiscie :D i chyba tą bijatykę killer coś tam.. akurat ani ścigały ani mordobicia mnie nie interesują ale to już kwestia gustu;P

wymien liczbe tytułów które maja takie duze wsparcie w przypadku M$ jeżeli chodzi o multi ;) no proszę ;) bo chyba nie rozumiem o co chodzi z tym multikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Albo jestem jakiś dziwny albo nie widzę ani jednej gry wartej kupna xboxa nowego ;/ (nie
> mówie o tych multiplatformowych) więc biorąc pod uwagę exclusivy jak zawsze wygrywa sony
> ;)
>
> Ps. od biedy Dead rising 3 ale nadal nie wiem jaki ma byc system zapisu i czy nas bedzie
> znów gonił czas ;/

Jak to "zawsze wygrywa"? w czasach ps2, sony nie miało gier wartych uwagi dla Europejczyka, same japońskie exy, natomiast na xboxa powstało o dziwo wiele naprawdę świetnych gier. A w minionej generacji praktycznie nie było exclusive''ów, chociaż na początku ms strasznie zaskakiwał "przejmując" takie marki jak np. gta. A wtedy nie przypuszczano, że nadejdzie czas, gdy gry będą wychodziły w tym samym czasie na 3 platformy równolegle. jak patrzę z perspektywy czasu to imo ms miał lepszą ofertę, ale mało kto to w ogóle pamięta, bo zmieniła się polityka dystrybucji gier i gry takie jak mass effect przeszły na inne platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich, którzy mówią, że Sony od samego początku wygrywa wyścig konsol.
Jakie to exy AAA na starcie Sony daje lepsze? Pytam poważnie, bo ja nic nie widzę takiego.
Kolejny Killzone? Zieeew. To tak samo, jakby MS dał Halo. W sumie znudziły mnie już te serie i w kolejne części żadnej z nich raczej nie zagram.
Jest jeszcze DriveClub, który może będzie dobry, ale tego nie wiadomo. Po pierwszej zapowiedzi myślałem, że będzie to świetna gierka, jednak każda kolejna sprawiała, że to wrażenie mijało, ale może się pozytywnie zaskoczę.
MS za to prezentuje Forze 5. Tak, wiem, że kolejna część, ale ta seria się nie nudzi, tak samo jak nie nudziło mi się nigdy Uncharted.
Dead Rising 3 może być bardzo dobrą grą.
Do tego nie wiadomo jak wypadnie Ryse, ale też może to być bardzo dobra gra, byle nie było za dużo QTE.
I nie liczę bijatyk, bo jednak nigdy takich gier nie lubiłem.
Pod tym względem wygrywa na razie MS, a co będzię później to się zobaczy.
Póki co od Sony strasznie interesuje mnie The Order: 1886 i to nad czym pracuje ND, od MS zostaje tylko Quantum Break, może jeszcze nowa gra od Epic Games, ale z czasem chyba będą się jeszcze kolejne serie pojawiały na obu platformach.
Sam też dlatego na razie czekam z kupnem konsoli, bo na razie exy dla mnie na remis (na starcie przewaga MS), ale jak wiadomo, z czasem wszystko może się zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Albo jestem jakiś dziwny albo nie widzę ani jednej gry wartej kupna xboxa nowego ;/ (nie
> mówie o tych multiplatformowych) więc biorąc pod uwagę exclusivy jak zawsze wygrywa sony
> ;)
>
> Ps. od biedy Dead rising 3 ale nadal nie wiem jaki ma byc system zapisu i czy nas bedzie
> znów gonił czas ;/

Haha jeśli twierdzisz, że PS4 ma lepsze tytuły startowe (większość to Indie games) to ja już nie mam pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2013 o 13:35, bambus15 napisał:

Haha jeśli twierdzisz, że PS4 ma lepsze tytuły startowe (większość to Indie games) to
ja już nie mam pytań.


Tylko że ja uwielbiam Indie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedyny exclusiv który tak widze to forza :D z multi oczywiscie :D i chyba tą bijatykę
> killer coś tam.. akurat ani ścigały ani mordobicia mnie nie interesują ale to już kwestia
> gustu;P
>
> wymien liczbe tytułów które maja takie duze wsparcie w przypadku M$ jeżeli chodzi o multi
> ;) no proszę ;) bo chyba nie rozumiem o co chodzi z tym multikiem.

gearsy i halo te da tytuly spokojnie wystarcza do wyboru xboxa 360 a na xbox one dojdzie jeszcze pare tytulow z multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować