Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiada film Watch Dogs

12 postów w tym temacie

> Jeszcze nie było premiery gry, a już planują film. Nawet nie wiedzą, czy gracze polubią
> tą markę i jak się ona sprzeda.

ale film z taka tematyka moze byc ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@CepNaPysk (BTW świetny nick :D)

Obejrzyj sobie serial ''Person Of Interest'' (polski tytuł to bodajże ''Wybrani''). Jak to oglądałem, to czułem, że Watch_Dogs będzie chyba nieoficjalną egranizacją. Polecam bardzo bo jest genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @CepNaPysk (BTW świetny nick :D)
>
> Obejrzyj sobie serial ''Person Of Interest'' (polski tytuł to bodajże ''Wybrani''). Jak
> to oglądałem, to czułem, że Watch_Dogs będzie chyba nieoficjalną egranizacją. Polecam
> bardzo bo jest genialny.

dzięki :) chetnie sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze nie było premiery gry, a już planują film. Nawet nie wiedzą, czy gracze polubią
> tą markę i jak się ona sprzeda.
Właśnie, dobrze to ująłeś, "Planują". A, że filmu się nie planuje z dnia na dzień to jeszcze taka zapowiedź nie jest wiążąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @CepNaPysk (BTW świetny nick :D)
>
> Obejrzyj sobie serial ''Person Of Interest'' (polski tytuł to bodajże ''Wybrani''). Jak
> to oglądałem, to czułem, że Watch_Dogs będzie chyba nieoficjalną egranizacją. Polecam
> bardzo bo jest genialny.

Dokładnie jak raz przez przypadek na to trafiłem na Fox to myślałem że to serial na podstawie WD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko jeden aktor mi tu pasuje...Tom Cruise, jak sie patrzy na tego boahtera watch dogs to chyba tworcy mieli przed soba zdjecia Toma z MI i innych jego filmow, heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować