Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon błyszczy na nowych screenach. Pobierz muzykę ze zwiastuna

40 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

|AKTUALIZACJA| Nowego RPG-a CD Projekt RED po prostu nie mogło zabraknąć na targach gamescom 2013. Koniecznie rzućcie okiem na soczyste screeny, a potem za darmo ściągnijcie kawałek z ostatniego zwiastuna Zabójcy Potworów.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 3: Dziki Gon błyszczy na nowych screenach. Pobierz muzykę ze zwiastuna" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, jakby, go ktoś końmi rozciągał :D CDPred dopracujcie to troszkę :) Aktualnie jego postawa przybliża go bardziej do kaleki niż nadczłowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To zapewne wina mocno opiętego gorsetu bojowego. Nie da się ukryć, że chyba intensywnie
> chodził na fitness.
Eh, gorsety bojowe, a co ze skórzanym kaftanem i lnianą koszulą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli chodzi o grafikę to szału nie ma na tych screenach, a podobno na gameplayu pokazywanym
> na otwarciu studia w Krakokowie przynajmniej z punktu widzenia Rocka Roja I Seto gra
> wyglądała świetnie.

To pokaż mi rpg co ma lepszą grafikę ? Albo masz słaby monitor... różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm, trójka zapowiada się fajnie, ale po świetnej pierwszej części, nie przebrnąłem jeszcze przez dwójkę, w której sterowanie kompletnie mi nie siedzi i odbiera chęć do dalszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To ma być wojownik a nie chuderlak, a co do screnow ładnie podrasowane

Tak się składa, że Geralt i ogólnie wiedźmini byli szczupłej budowy ciała. Nie byli napakowanymi górami mięśni. Nie potrzebowali tego, a wręcz by im to przeszkadzało w zwinności i swobodzie ruchów dodatkowo podrasowanej przez mutację jakiej zostali poddani. Zresztą ich siła również była większa przez wcześniej wspomniane zmiany w organizmie, więc to dodatkowo wyklucza koksa. Letho z W2 to dla mnie pomyłka :(

Co i tak nie zmienia faktu, że Wiesiek na tych fotkach ma talię kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo TO wygląda? Ktoś się na oczy z psem pozamieniał chyba. Grafika jest fantastyczna, czuć ten klimat, genialnie się to prezentuje, tym bardziej w perspektywie całego otwartego świata, rewelacja. Dla mnie urywa żuchwę. A sam Geralt podoba mi się cholernie, o wiele bardziej niż wcześniej, dodatkowo jego umięśniona klata i wąska talia podkreślają i to w doskonały sposób, że nie jest do końca normalnym człowiekiem i jest nadnaturalnie umięśniony. Ma specjalny gorset bojowy, ok, ale wygląda przy tym REWELACYJNIE. Niektórzy czepiają się chyba dla samej zasady. To będzie RPG roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+Flora
+Lokacje
+Klimat

-Talia ? Ale jak zrobią za grubego też będzie źle xD

Były gdziekolwiek informacje czy Geralt będzie mógł skakać (tak normalnie, jak w Elder Scrollsach czy Gothicach, a nie jak w Wiedźminie 2, trzy razy na grę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować