Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zapowiada dodatek do Diablo III - Reaper of Souls, zobacz film wprowadzający i zwiastun rozgrywki

81 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Podczas konferencji prasowej Blizzarda na gamescomie zapowiedziano dodatek do Diablo III zatytułowany Reaper of Souls. Wprowadzi on nową klasę, dodatkowy akt oraz nowe możliwości związane z końcowym etapem gry.

Przeczytaj cały tekst "Blizzard zapowiada dodatek do Diablo III - Reaper of Souls, zobacz film wprowadzający i zwiastun rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Blizzard w dodatku naprawił wszystko to, co kompletnie olał w "podstawce". Normalny system generowania przedmiotów, zawartość na end-game... już te dwa elementy sprawią, że gra będzie lepsza. Mam nadzieję, że zrobią jeszcze laddera bez tego cholernego domu aukcyjnego, który totalnie zniszczył jakąkolwiek zabawę związaną ze zdobywaniem przedmiotów (bo i po co, skoro można kupić). Mam nadzieję, że "normalny" system generowania przedmiotów zawita do podstawki w formie aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 14:49, Malevyn napisał:

czyli the dark below jednak zwiazany z wowem, ciekawe


To zawsze było związane z WarCraftem.

Intro bardzo ładne, nie spodziewałem się, że Blizzard mnie czymś jeszcze zaskoczy, ale postacie już można spokojnie pomylić z żywymi aktorami na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Diablo i Diablo II były w swoim czasie grami wybitnymi. Ale trójka to odgrzewany do pożygu kotlet.

Blizz schodzi na psy. Nie potrafią nawet do premiery dopracować gry. Nawet PVP nie dali w dniu premiery. A jak za parę miechów wrzucili to tak gówniany, że żal się rozwodzić. Nędzny modzik do Starcrafta (ta cała żałosna dota) zapowiadali z nieprawdopodobnym hypem, jakby to miała być jakaś rewolucja, lata mijają, a go dalej nie ma. Kolejne epizody do Starcrafta miały wychodzić co półtora roku, HotS wyszedł prawie po 3. Moja ostatnia nadzieja na rewolucję gatunku MMO - Titan, nagle odłożony o kolejne LATA, podobno robiony praktycznie od nowa... O takich rzeczach jak RMAH, albo pedalskie pandy już nawet nie wspominam. Blizz zrobił się trochę jak Microsoft. Zamiast robić wybitne gry jak kiedyś, skupiają się na jakiś "funkcjach społecznościowych". Do diabła z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 14:42, aope napisał:

Mam nadzieję, że "normalny" system generowania przedmiotów
zawita do podstawki w formie aktualizacji.


Loot 2.0 ma być w patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2013 o 14:54, Brambor napisał:

Titan, nagle odłożony o kolejne LATA, podobno robiony praktycznie
od nowa...


Ze co? To byl jakis termin wydania ze niby odlozony? I skad info ze robiony praktycznie od nowa? Mniemam ze masz w blizzie szpiega ktory takie informacje Ci przekazuje?

>O takich rzeczach jak RMAH, albo pedalskie pandy już nawet nie wspominam.

To nie wspominaj bo tylko sie osmieszasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co zrobią z poziomami doświadczenia: dodadzą Paragon Levels, czy dadzą trochę "normalnych" poziomów (np do 80), z nowymi skillami. Wolałbym to drugie, ale to pierwsze jest łatwiejsze w wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwal się od pand, choć pomysł to karkołomny, to przyznam, że wykonany jest bardzo dobrze, a nawet przesłuchałem sobie ostatnio soundtracka z MoP i jest znacznie lepszy niż te starsze jako całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować