Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zapowiada dodatek do Diablo III - Reaper of Souls, zobacz film wprowadzający i zwiastun rozgrywki

81 postów w tym temacie

No jasne, że grałem. I więcej nie zagram. W wowa też grałem i mam dość robienia w kółko tego samego. Co dodatek gameplay dokładnie taki sam. Dobijasz do capa questami, jedziesz dungeony, potem te same ale heroici, potem LFR, potem Normala itp. Potem wychodzi nowy patch i bęc. Zdobywasz graty od nowa. I zabijasz, zabijasz, zabijasz wiecznie zabijasz !! Błędne koło, zero oryginalności. Wiadomo, jest też pvp, ale tam tak samo masz grind co sezon.

Dlatego wiązałem duże nadzieje z Titanem, który rzekomo miał być czymś nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 16:34, Brambor napisał:

Dlatego wiązałem duże nadzieje z Titanem, który rzekomo miał być czymś nowym.


Już nie wiążesz? ;D

O samej grze nic nie wiadomo, szczególnie teraz. Pewnie trafi na półki w 2017 o ile dobrze pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 15:29, Ring5 napisał:

Ciekawe, co zrobią z poziomami doświadczenia: dodadzą Paragon Levels, czy dadzą trochę
"normalnych" poziomów (np do 80), z nowymi skillami. Wolałbym to drugie, ale to pierwsze
jest łatwiejsze w wykonaniu.


Mają dać + 10 leveli maks, czyli teraz dojdziesz do 70 normalnego no i dalej Paragon. Licze, że te +10 leveli oznacza też kilka nowych skilli dla każdego zamiast samego wzrostu statów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Blizzard All-Stars to też "coś nowego". Na ten tytuł akurat czekam, choć o nim cicho od dawna. Jedyny, który mnie jeszcze do siebie nie zraził (gwoli ścisłości - w WoW-a ani Diablo nie gram, a HotS-em się rozczarowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa, dajcie mi angielską wersję. : /

*po znalezieniu takowej i ochłonięciu*

Kiedyś w gry Blizzarda grało się dla filmików, dziś na szczęście jest Youtube. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dla pani Małgosi

1. Malthael to nie anioł śmierci tylko mądrości,
2. Kamień zawiera dusze wszystkich siedmiu władców piekła nie tlko diablo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 17:53, Aludra napisał:

Tak tylko dla pani Małgosi

1. Malthael to nie anioł śmierci tylko mądrości,
2. Kamień zawiera dusze wszystkich siedmiu władców piekła nie tlko diablo :)


Malthael był Aniołem mądrości ale teraz jest znany jako Anioł śmierci.
Co do drugiego to masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2013 o 15:59, Brambor napisał:

Nie wiem jak Ty, ale ja mam w dupie bycie jakimś "hardcorem". Wolę żyć jak człowiek,
a nie jak szczur.


Żałośni są ludzie którzy muszą sobie wbijać w głowę, zem jak ktoś ma end-gameowa postać w jakimś mmo/innej grze online to albo siedzi i farmi 24/7, albo ma boty, albo wszystko kupił za p2w.
Wszyscy znajomi z którymi gram i którzy dobili "umowny" end game w d3 to ludzie mający prace, dom, niektórzy zony i dzieci i grywają głównie w weekendy w czasie wolnym.

Aczkolwiek zakładam, ze każdy kto chce być nieudacznikiem i nie chce włożyć w coś nawet minimum wysiłku będzie dalej krzewił pierdoły o p2winach i no-lifeach. Biedni i smutni ludzie widać muszą jakoś wydłużać sobie e-pena.

P.S.
Jeszcze minimum matematyki dla nieuków.
D3 to gra która ma dwa lata, przez te dwa lata osoba która zrobiła 1200h wystarczy, ze grała w sobotę i niedziele po 3h 15min [czyli 6.5h w weekend lub jak kto woli 6.5h tygodniowo]
Normalnie "no-life" granie.. nie mam uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz o jakimś e-pena, nawet nie wiem o co Ci chodzi.

Ja wolę se szybciej dobić do max levela i wtedy skupić się na endgame, którego nie ma. Np. na pvp.

Bo co oprócz farmingu i fabuły, którą szybciutko poznajemy przy pierwszym przejściu oferuje Diablo oprócz grindu ? Nic. I zamiast się ogarnąć z tymi arenami i wrzucić je do gry czym prędzej, to oni dają kolejne 100 leveli do nabicia. To ma być endgame ? Wypas.

I dlatego mówię, że to gry dla farmerów. Bo siedzisz przy monitorze i robisz w kółko to samo. Jak dla Ciebie to jest spoko to Twoja sprawa ! Ja mam inne zdanie i będę je ogłaszał.

Liczyłem na inne aktywności, niż eksterminacja w kółko tych samych potworów. Przebąkiwano coś o trybie typu dota. I tego oprócz zwykłych aren też bym spróbował, mierząc się z innymi graczami. Żywymi a nie hordami AI. A tutaj od czasu Diablo 1 jest to samo. Łażenie i klepanie i oglądanie wyskakujących cyferek.

I daruj sobie te uwagi o minumum wysiłku, bo 1200 godzin spędzonych na dojście do endgame (którego nie ma, bo paragon leveli za endgame nie uznaję) to jakiś absurd. Nieważne czy w 2 lata, czy w ilekolwiek.

Mam nadzieję, że jak wejdą areny to paragon levele nie będą tam się liczyć, chociaż już widzę awantury wszczynane przez "prawdziwych" graczy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2013 o 19:18, Brambor napisał:

I dlatego mówię, że to gry dla farmerów. Bo siedzisz przy monitorze i robisz w kółko
to samo. Jak dla Ciebie to jest spoko to Twoja sprawa ! Ja mam inne zdanie i będę je
ogłaszał.


To co ty robisz w grze h&s której to są główne założenia [takie same były w d1 i d2 czy tq]

Dnia 21.08.2013 o 19:18, Brambor napisał:

I daruj sobie te uwagi o minumum wysiłku, bo 1200 godzin spędzonych na dojście do endgame
(którego nie ma, bo paragon leveli za endgame nie uznaję) to jakiś absurd. Nieważne czy
w 2 lata, czy w ilekolwiek.


A co prawda w oczy kole ? Nie trzeba siedzieć 12h dziennie żeby w grach online do czegoś dojść, ale trzeba coś dać od siebie oprócz karty kredytowej tatusia.
Dalej wbijaj sobie w głowę bajki o no-lifeach i utwierdzaj się w przekonaniu jaki to jesteś fajny bo nic nie osiągnąłeś a ci co coś zdobyli to pewnie boty/no-lifey :)
Śmieszni ludzie głoszą śmieszne bzdury.

Dnia 21.08.2013 o 19:18, Brambor napisał:

Mam nadzieję, że jak wejdą areny to paragon levele nie będą tam się liczyć, chociaż już
widzę awantury wszczynane przez "prawdziwych" graczy.


A ja widzę narzekania leni którym wbicie 10tego pargona sprawia mega problem i płaczą jak to niesprawiedliwe, ze niektórzy już wbili 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że RoS będzie tym, czym LoD dla D2. Dokładnie tak, jak wielu się spodziewało. Zmodyfikowane poziomy paragona, które pozwolą na rozdzielanie statystyk - tutaj jestem trochę sceptyczny, jak to wyjdzie w praniu, bo i tak większość pójdzie w kopiuj/wklej najlepsze buildy ze stron. Plus, że można to będzie resetować. Crusader to klasa, której wielu się domagało, bo brakowało takiego wojownika, który biega w ciężkiej zbroi cały czas z tarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że takie założenia miało każde poprzednie Diablo. Ale czas leci, developerzy serwują nowości, a Blizzard serwuje ciągle to samo. Powtarzam, że liczyłem na nowe tryby. Na możliwość ciekawego wykorzystania swojej postaci, w pvp, czy innych ciekawych trybach. A tutaj nie ma NIC nowego.

I jaka prawda ma mnie koleć w oczy ? Że 1200 godzin to niby Twoim zdaniem mało ? Chyba na łeb upadłeś. Realizując nakreślony przez Ciebie plan, grając rozsądną liczbę godzin w tygodniu dochodzi się do teoretycznego endgame w 2 lata ? Sam pokazałeś idiotyzm tej gry.

Do tego nazywasz mnie leniem, bo drażni mnie spędzanie SETEK godzin na samym levelowaniu. Jakim leniem ogarnij się bo Ci się chyba granica między rzeczywistością, a grą rozmywa. To jest gra, ma sprawiać przyjemność, a nie ma być obowiązkiem jak praca. Dać coś od siebie ? Jasne, ale mi wystarczył stary system z 60 levelami, gdzie normalnym ludzkim tempem dobijało się maxa w jakieś 50 - 60 godzin. No, ale jeśli Tobie napierdalanie 1200 godzin daje poczucie osiągnięcia i spełnienia życiowego, to tylko pokazujesz absurd tego typu gier i zaślepienie ludzi w nią grających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować