• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Gonovu

Problem ze Spellforce Złota Edycja

Pytanie

15 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.06.2006 o 08:56, miszehu napisał:

W pudełku, pod miejscem na płytę powinna być naklejona karteczka.


dzięki !! Nie zauważyłem kodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam ten sam problem, ale co nadziwniejsze - żadnej karteczki tam nie ma! A skoro była naklejona więc odpaść łatwo nie powinna. Co powinienem zrobić w tejże sytuacji?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli masz z extra klasyki next masz kod wewnątrz instrukcj jak otworzysz instrukcje na 1 stronie po prawej znajdziesz spis treści a po lewej na dole kod do gry

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.07.2006 o 14:54, YamataNoOrochi napisał:

pod koniec walki z Arynem (Oddech Zimy) gra po prostu mi się wiesza, wyłazi do Windowsa i wyskakuje
błąd :/

Zemsta Aryna :) a na poważnie filmik nie może się uruchomić, pewno jakieś ustawienia karty, sterowniki by pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2006 o 20:02, Pirlond napisał:

Mam ten sam problem, ale co nadziwniejsze - żadnej karteczki tam nie ma! A skoro była naklejona
więc odpaść łatwo nie powinna. Co powinienem zrobić w tejże sytuacji?
Pozdrawiam.

To proste CDP dało tylnej części ciała bo po patchu do wersji 1.52 wyszedł kolejnego dnia patch do wersji 1.52a związany z proszeniem o S/N w ZE (do drugiego dodatku) tylko CDP go nie spolszczyło. Patch jest już dostępny od ponad 2 lat ale CDP się nie spieszy widocznie. Więcej o tym patchu pisałem w tym poście http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10320&u=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2006 o 14:13, wooki24 napisał:

do wersji 1.52a związany

Hm... byłbym przysiągł, że moja Złota Edycja nosi numerek 1.53. i jeszcze cztery cyferki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Mam grę spellforce złota edycja i niestety po instalacji gra kompletnie się nieuruchamia. Posiadam system Win 7 64 bity, Intel core i5-2430M 2,4GHz, NVIDIA Geforce GT 540M, 6GB ramu. Próbowałam już reinstalacji i uruchamiania w trybie zgodności, jednak to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2012 o 20:27, Rudak8 napisał:

Witam.
Mam grę spellforce złota edycja i niestety po instalacji gra kompletnie się nieuruchamia.
Posiadam system Win 7 64 bity, Intel core i5-2430M 2,4GHz, NVIDIA Geforce GT 540M, 6GB
ramu. Próbowałam już reinstalacji i uruchamiania w trybie zgodności, jednak to nie działa.


Tego próbowałaś?
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=67&p=842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 08.12.2012 o 20:27, Rudak8 napisał:

Posiadam system Win 7 64 bity, Intel core i5-2430M 2,4GHz, NVIDIA Geforce GT 540M, 6GB

na procesorze serii I-3, I-5, I-7 niesety nie pograsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dostępny jest nowy patch dla gry SpellForce Złota Edycja, który usuwa problemy z działaniem gry na procesorach z rodziny Intel iCore - powinien również usuwać większość problemów z uruchamianiem gry na nowych konfiguracjach sprzętowych.

Łatka dostępna jest pod adresem http://stare.cdp.pl/files/get/899/Patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2013 o 17:05, RobeN napisał:

Dostępny jest nowy patch dla gry SpellForce Złota Edycja, który usuwa problemy z działaniem
gry na procesorach z rodziny Intel iCore - powinien również usuwać większość problemów
z uruchamianiem gry na nowych konfiguracjach sprzętowych.

Łatka dostępna jest pod adresem http://stare.cdp.pl/files/get/899/Patch


Link nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować