Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III: Reaper of Souls na oficjalnych screenach i artworkach

17 postów w tym temacie

A będzie jeszcze druga klasa? Bo jedna to trochę słabo jak na dodatek, powinna być równowaga - jedna fizyczna i jedna magiczna (marzy mi się nekro, a biorąc pod uwagę że posłuchali fanów odnośnie pala i mroku to tam nekro jak znalazł pasuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Design lokacji bardzo w moim klimacie.
Takie mroczne stylizowane na średniowieczne fantasy mieściny, pełne plagi "nieumarłych" - zdecydowanie trafia to w mój gust [chyba dlatego tak cholernie lubię akt 1szy podstawki D3].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A będzie jeszcze druga klasa? Bo jedna to trochę słabo jak na dodatek, powinna być równowaga
> - jedna fizyczna i jedna magiczna (marzy mi się nekro, a biorąc pod uwagę że posłuchali
> fanów odnośnie pala i mroku to tam nekro jak znalazł pasuje).

Druga klasa, nekro czy co tam będzie pewnie w kolejnym dodatku ;) $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej bedzie tylko jedna klasa :) Podejrzewam że chca by każdy main stat miał dwóch bohaterów. Siła ma teraz tylko barba więc to raczej logiczny dodatek do puli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co komu nekro? Przecież już na początku w wywiadach Blizz mówił, że Nekromanta w porównaniu do takiego Barbarzyńcy stał się ofiarą własnego sukcesu i nie bardzo wiedzieli jak go usprawnić w porównaniu do tego drugiego.
Dlatego zrobili Witch Doctora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Biorę jak będzie po BARDZO dużej promocji. Wcześniej nie ma opcji abym to brał.

No tak, lepiej wydać 150zł na grę trwającą 10h niż na porządny dodatek, który da ci 300h+ grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No tak, lepiej wydać 150zł na grę trwającą 10h niż na porządny dodatek, który da ci 300h+
> grania.

Nie da. Podstawka mi tyle nie dała, dodatek nie da tym bardziej. Jestem wyjątkowo zawiedziony Diablo 3. Dlatego też nie kupię zaraz po premierze dodatku, nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślałem się, że fabularnie zakręcą to wokół Maltaela ;)
No cóż... pozostaje jedynie czekać i liczyć na to, że to co tu przeczytałem to nie jedyne usprawnienia rozgrywki. Ale znająć poziom dodatków Blizza, myślę że mogę liczyć na znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimatycznie prezentuje to się bardzo dobrze. Ogólnie stylistykę tego dodatku można zaliczyć na plus, sądząc po screenach. Trochę tylko to wszystko niektórym może się kojarzyć z LK, ale ja tam nie mam nic przeciwko, bo takie klimaty zwyczajnie pasują.

Dnia 21.08.2013 o 19:56, Berkel napisał:

Na co komu nekro? Przecież już na początku w wywiadach Blizz mówił, że Nekromanta w porównaniu
do takiego Barbarzyńcy stał się ofiarą własnego sukcesu i nie bardzo wiedzieli jak go
usprawnić w porównaniu do tego drugiego.
Dlatego zrobili Witch Doctora

W sumie dałoby się nekromantę odpowiednio zróżnicować. WD ma bardzo mało minionów, które przywołuje na stałe. Większość jest tymczasowo. Dla odróżnienia, taki nekromanta mógłby mieć np. nieodłączną grupę 3-4 szkieletów lub zombie, które towarzyszyłyby mu w każdym buildzie, stanowiąc nieodłączną część stylu prowadzenia walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaram sie i czekam na tak postac czekalem, chco mi sie kazzda z podstawki podoba i kazda ukonczylem inferno, kolejne setki godzin gry sie zblizaja:)
dla mnie to mogli by caly czas dodatki robic do D3 i nowe postacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 dodatek Krzyżowiec :P
2 dodatek Nekromanta :) chociaż to postać zła dlaczego miała by walczyć ze swoimi
3 dodatek Druid ?
4 dodatek będą elfy,krasnoludy do wyboru :),
Do 100 levelu brakuje 4 już właściwie 3 dodatków :P Chyba że będzie tak jak w wowie co 5 lvli :P niektóre

Postacie i tak mnie nie interesują gram Barbem więc będę grać nim dalej, ponieważ troche mało czasu mam , wolał bym aby Blizz postawił na fabułę w większym stopniu i rozbudowane lokacje i jakieś mega questy, bo 3 i 4 akt był niestety marny w podstawce :P
dodatek ala Lord of Destruction do D2 był by całkiem spoko


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować