Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CryEngine - możliwości nowej wersji silnika na wideo

14 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

CryEngine 4? Nie, po prostu CryEngine. Crytek rezygnuje z numerków w nazwie, przekonując, że „od kiedy zadebiutowała trzecia wersja silnika, tak wiele razy wprowadzono znaczące zmiany, że to już nigdy nie będzie to samo narzędzie”.

Przeczytaj cały tekst "CryEngine - możliwości nowej wersji silnika na wideo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie ujęcie w mieście robi gigantyczne wrażenie, szczęka mi opadła. Ale skoro silnik jest dedykowany przestarzałym ps3 i xbox 360 to nie jestem pewien czy taką jakość ujrzymy w grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 20:52, Nortic napisał:

Ostatnie ujęcie w mieście robi gigantyczne wrażenie, szczęka mi opadła. Ale skoro silnik
jest dedykowany przestarzałym ps3 i xbox 360 to nie jestem pewien czy taką jakość ujrzymy
w grach

Dlatego liczy się wykorzystanie możliwości silnika, a nie pod co jest dedykowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA postawiło na Frosbite - pewnie jest dużo bardziej elastyczny, ale imo to właśnie CryEngine jest królem jeśli chodzi o wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Eurogamarze przeczytałem, że 3 titany się lekko dławiły w crysisie 3, przy wszystkich bajerach to strach pomyśleć, jak to będzie z nowszą wersją silnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na Eurogamarze przeczytałem, że 3 titany się lekko dławiły w crysisie 3, przy wszystkich
> bajerach to strach pomyśleć, jak to będzie z nowszą wersją silnika...
dziwne, u mnie nie było żadnych problemów z płynnością na hd 7970...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Na Eurogamarze przeczytałem, że 3 titany się lekko dławiły w crysisie 3, przy wszystkich
>
> > bajerach to strach pomyśleć, jak to będzie z nowszą wersją silnika...
> dziwne, u mnie nie było żadnych problemów z płynnością na hd 7970...

3 GTX titan ? jeden by na maksymalnych wszystko pociągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować