Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - wrażenia z pokazu

59 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Cliff Bleszinski zapowiadając drugą odsłonę serii Gears of War powiedział, że nowy tytuł będzie "bigger, better and more badass". Zabawne, bo dokładnie te same słowa pasują do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. I do żadnego z tych określeń nie można mieć wątpliwości.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 3: Dziki Gon - wrażenia z pokazu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się podniecać pod kątem porównywania wielkości map w 2 i 3. 2 była liniowa dająca złudne obrazy próbujące nas przekonać, że tak nie jest. Świat również był malutki i mało oferował. Fabuła całkowicie nie pasowała do Geralta (Geralt mieszającą się w politykę? Geralt, który mógł zabić smoka?). Gra była liniowa i to pełną gębą. Najwyraźniej twórcy wyciągnęli lekcję i coś postanowili zmienić. Miejmy nadzieję, że na lepsze. Może wreszcie będzie to RPG.
Oby te wszystkie opisy i przechwałki od Redów okazały się prawdziwe. Dawno nie grałem w dobre rpg i nawet nie wiecie jak bardzo chciałbym w takie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany no ja nie wytrzymam ludzie tak zachwalają tą grę i zachwalają ale prawie cały świat nie widział nic oprócz screenów i zwiastuna,miałem nadzieję że Redzi na gamescom właśnie pokażą gameplay światu a tu kolejna prezentacja za zamkniętymi drzwiami :( Ale gra zapowiada się wybornie więc czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czym się podniecać pod kątem porównywania wielkości map w 2 i 3. 2 była liniowa
> dająca złudne obrazy próbujące nas przekonać, że tak nie jest. Świat również był malutki
> i mało oferował. Fabuła całkowicie nie pasowała do Geralta (Geralt mieszającą się w politykę?
> Geralt, który mógł zabić smoka?). Gra była liniowa i to pełną gębą.

o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mogliście wrzucić filmik Roja albo Rocka do artykułu.


Heh to jest profesjonalny artykuł nie tekst napisany przez ucznia szkoły gimnazjalnej. A Wiedźmin 3 będzie najlepszą grą z serii pod każdym względem, bardzo podoba mi się to że fabuła zapowiada się lepiej niż w ''''dwójce'''', bo pierwsza część na tym polu była słaba a tu CD Projekt otwiera się na ludzi którzy fabuły poprzednich części nie znają albo nie pamiętają bo wygląda na to że Dziki Gon nie będzie miał dużo powiązań z poprzedniczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czym się podniecać pod kątem porównywania wielkości map w 2 i 3. 2 była liniowa
> dająca złudne obrazy próbujące nas przekonać, że tak nie jest. Świat również był malutki
> i mało oferował. Fabuła całkowicie nie pasowała do Geralta (Geralt mieszającą się w politykę?
> Geralt, który mógł zabić smoka?). Gra była liniowa i to pełną gębą.

o.O !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czym się podniecać pod kątem porównywania wielkości map w 2 i 3. 2 była liniowa
> dająca złudne obrazy próbujące nas przekonać, że tak nie jest. Świat również był malutki
> i mało oferował. Fabuła całkowicie nie pasowała do Geralta (Geralt mieszającą się w politykę?
> Geralt, który mógł zabić smoka?). Gra była liniowa i to pełną gębą. Najwyraźniej twórcy
> wyciągnęli lekcję i coś postanowili zmienić. Miejmy nadzieję, że na lepsze. Może wreszcie
> będzie to RPG.
> Oby te wszystkie opisy i przechwałki od Redów okazały się prawdziwe. Dawno nie grałem
> w dobre rpg i nawet nie wiecie jak bardzo chciałbym w takie pograć.

Tak się składa, że Geralt ciągle był zamieszany w politykę mimo tego, że chciał utrzymać status neutralny bez przerwy był wplątywany w jakiś wir intryg. Tak samo jest przecież w grach jak do tej pory. Książki się kłaniają...

Co do smoka to co w tym dziwnego? Geralt nie zabijał rozumnych istot które bezsensownie nie niosły śmierci(w tym smoków), istot na granicy wymarcia, czy nieszkodliwych stworków/zwierząt(według książki). Tak się składa, że ten smok był wypaczony przy pomocy magi, jedyny co by robił to zabijał. Zresztą miałeś wybór co z nim zrobić. Myślę, że książkowy Geralt właśnie ukrócił by jego męki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz moderatorze ale uważam, że moja "buźkowa" opinia miała więcej do tematu niż zdanie "wrzućcie filmik Rocka lub Roja", no ale to już zależy od Ciebie. A żeby nie było że znów nie do tematu, to powiem, że czekam na Wiedźmina jak na żadną inną produkcję. Mam nadzieję, że ten świat nie ograniczy się do zwiedzania ale będzie można znaleźć w nim też ciekawe postaci/przedmioty. (Szczyt marzeń żeby w jakiś zapyźiałych jaskiniach znaleźć jeden z lepszych oręży w grze jak to miało miejsce w Morrowindzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapi popieram cie ludzie sie podniecaja a niema czym screny nie z gameplayu bo sa podrasowane i trailerek nic tu zachwycajacego nie widze wiedzmin 1 i 2 nie siega piet gothicowi pogralem w kazda czesc 4h po czym wylaczalem bo wialo nuda mam nadzieje ze wiedzmin 3 bedzie ciekawszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam z niecierpliwieniem, ale wiem, że im dłużej będę czekał tym bardziej dopracowaną grę zobaczę, tym więcej rzeczy umieszczą w niej REDzi i tym bardziej będzie mi się podobać kiedy dostaną ją w swoje rączki. Oby tak dalej REDzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować