Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - wrażenia z pokazu

59 postów w tym temacie

Wydaje mi się, że historia się powtórzy, w końcu to lubi. Gra będzie świetna, aż szczęka momentami będzie opadać, ale w parę miesięcy po premierze, kiedy patche ponaprawiają irytujące błędy, niedociągnięcia i inne babole. Mimo to trzymam kciuki za Redów i modlę się, żeby wyciągnęli nauczkę z dawnych potknięć. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co zrobi siwowłosy łowca potworów zależy wyłacznie od gracza."
"siwowłosy"

say "siwowłosy" one more time bitch - BIAŁOWŁOSY !!! jak można się tak pomylić ... kompletny brak profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kapi popieram cie ludzie sie podniecaja a niema czym screny nie z gameplayu bo sa podrasowane
> i trailerek nic tu zachwycajacego nie widze wiedzmin 1 i 2 nie siega piet gothicowi pogralem
> w kazda czesc 4h po czym wylaczalem bo wialo nuda mam nadzieje ze wiedzmin 3 bedzie ciekawszy
wiedzmin 1 i 2 -WIAŁO NUDĄ. No comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wybacz moderatorze ale uważam, że moja "buźkowa" opinia miała więcej do tematu niż zdanie
> "wrzućcie filmik Rocka lub Roja", no ale to już zależy od Ciebie. A żeby nie było że
> znów nie do tematu, to powiem, że czekam na Wiedźmina jak na żadną inną produkcję. Mam
> nadzieję, że ten świat nie ograniczy się do zwiedzania ale będzie można znaleźć w nim
> też ciekawe postaci/przedmioty. (Szczyt marzeń żeby w jakiś zapyźiałych jaskiniach znaleźć
> jeden z lepszych oręży w grze jak to miało miejsce w Morrowindzie).

imo może nie najlepszy, ale np podobny a nawet niech ma te same staty ale z wypasionym wyglądem. do tego jakieś różne ciekawostki dodające smaku grze dla tych co zaglądają do każdej dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 09:36, swgs1994 napisał:

Mogliście wrzucić filmik Roja albo Rocka do artykułu.

Profesjonalny serwis raczej nie umieszcza w swoich artykułach nieokrzesanych wodzów armii gimbusów...

Co do samej gry, pożyjemy i zobaczymy. Geralt już dwukrotnie z impetem wyskakiwał mi z lodówki. W jedynkę grałem od Edycji Rozszerzonej - czysto techniczne błędziki były, tak samo graficzne, ale gra była wspaniała, stąd można było przymknąć na to oko. Dwójkę to od premiery miałem... problemy techniczne, problemy w ogóle z graniem (serwery chyba)... szkoda gadać. Sama gra była jak dla mnie jałowa. Zapamiętałem z niej dobrą grafikę, potok słowa "[łac. krzywa]" i w miarę dobrą walkę. Tyle, nic szczególnego. Według mnie ta gra tracąc klimat z jedynki na rzecz dobrej grafiki nie zrobiła dobrze, a raczej jej twórcy. Pomijam system korytarzy, jak dla mnie, jeszcze bardziej "rozbudowany" (w negatywnym tego słowa znaczeniu) niż w jedynce.
Przed dwójką też była euforia i zapowiedź zmian. Jestem sceptycznie nastawiony natomiast do trójki. Nie dam sobie zamydlić oczu "fenomenalnymi możliwościami", kiedy gra może się okazać pozbawionym klimatu bublem w dniu premiery, w którym Geralt nie potrafi przeskoczyć płotka, a pirat cieszy się rozgrywką śmiejąc się w twarz temu, kto tę grę kupił. Darmowe DLC czy bogate wydanie mnie nie przekonują. Wolałbym grę za 100-120 złotych z płatnym DLC (zawierającym to, co te darmowe +

Spoiler

normalne zakończenie, a nie to dziadostwo, co nam Redzi zgotowali na koniec

), ale za to z klimatem, dopracowaną technicznie i fabularnie grę. Może przesadzam, ale to tylko moja opinia.

[usunięcie błędnie zastosowanego spoilera oraz mała cenzura- K]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mogliście wrzucić filmik Roja albo Rocka do artykułu.
> Profesjonalny serwis raczej nie umieszcza w swoich artykułach nieokrzesanych wodzów armii
> gimbusów...
Yyy może nie wiesz, ale Rojo pracuje dla gram.pl. A przynajmniej pracował.

> Wolałbym grę za 100-120 złotych z płatnym
> DLC (zawierającym to, co te darmowe +

Spoiler

normalne zakończenie, a nie to dziadostwo, co
> nam Redzi zgotowali na koniec

), ale za to z klimatem, dopracowaną technicznie i fabularnie
Ty chyba żartujesz? Chcesz płatne DLC? To leć do EA. Nie wiem co masz do zakończenia Wiedźmina 2, było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 15:19, Zdzichacz napisał:

Yyy może nie wiesz, ale Rojo pracuje dla gram.pl. A przynajmniej pracował.

Nie wiem, czy pracuje obecnie, ale słyszałem, że pracował. Niestety nie mogę potwierdzić obu informacji, bo nie jestem typem osoby, która śledzi życie zawodowe innych, nawet znanych w jakiejś sferze. :P Co nie zmienia faktu, że jego zachowanie czy sposób prezentacji gier nie zasługuje na pochwałę, przynajmniej dla mnie. Bluzgi, obraźliwe teksty (także w kierunku innych, np. Grażyna Żarko) i wrzask, które przytłaczają - wg mnie i tak kiepskie - videorecenzje. O let''s playach w jego wykonaniu się nie wypowiem, bo każdy ma swój styl i jeśli tutaj chce udawać zwierzaka to nic mi do tego. Gorzej, jeśli to przelewa na recenzje czy na pseudonaukowe i pseudofilizoficzne rozmyślania. Jest jakimś tam idolem pewnej grupy młodzieży, stąd wymagać powinien od samego siebie lepszego zachowania w celu pokierowania swoimi fanami w dobrym, a nie złym, kierunku.
Proponuję zakończyć ten wątek, bo robi się offtop.

Dnia 22.08.2013 o 15:19, Zdzichacz napisał:

Ty chyba żartujesz? Chcesz płatne DLC? To leć do EA. Nie wiem co masz do zakończenia
Wiedźmina 2, było dobre.

Jak ma być to DLC na wysokim poziomie to owszem. Nie rozumiem sofizmatu z EA, bo nie o EA pisałem, ale o dobrym, pełnym i płatnym DLC. Zbroję dla konia możesz sobie odpuścić.
Co do zakończenia, było jałowe, ale to jest tylko moja opinia. Gra sprawiała wrażenie zakończonej na szybko (tak jak chyba robiony na szybko był ostatni akt), stąd moje odczucia.
Rozumiem jednak, że dla Ciebie to zakończenie było dobre, jednak każdy ma swój gust. Niekoniecznie muszę się zgodzić z Tobą, ani Ty ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale tego się nie da czytać. To są wrażenia z pokazu czy zwyczajna reklama? "Wszystko jest wspaniałe, walka mieczem palce lizać, grafika? nigdy lepszej nie widziałem. Zadania? No boskie, na samą myśl o nich dochodzę." Stężenie peanów pochwalnych jeszcze nigdy nigdzie nie było tak duże. I nie zrozumcie mnie źle, bo samego Wiedźmina uwielbiam, nie o niego mi tu chodzi ale ten konkretny artykuł który SSIE. Na kilometr śmierdzi sponsoringiem, lub też wypełnianiem zobowiązań kontraktowych wobec poprzedniego właściciela serwisu. Z rzetelnością czy prawdziwymi wrażeniami z pokazu nie ma nic wspólnego. Ba - śmiem twierdzić że autor żadnego pokazu nawet na oczy nie widział gdyż przez cały artykuł operuje WYŁĄCZNIE ogólnikami i zachwytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja osobiście podchodzę do tej gry z rezerwą. :) Przed dwójką też mieliśmy grupowy orgazm w wielu artykułach i Geralta na każdym kroku, a wyszła jak wyszło. Dobrze, ale nie tak, jak obiecywali. Wiadomo, że obiecanki-cacanki zawsze są, ale tutaj to była przesada. W obietnicach i zachwytach przewyższyli co poniektórzy chyba nawet Activision w sprawie CoDów czy pewnego Piotrusia. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2013 o 16:10, misioo napisał:

Z rzetelnością czy prawdziwymi wrażeniami z pokazu nie ma nic wspólnego.

Skąd wiesz, skoro nie było Cię na pokazie? Może faktycznie wszystko jest wspniałe, grafika - palce lizać i boskie zadania poboczne? Masz dowody, że takie odczucia nie towarzyszyły Autorowi? Nie wydaje mi się. Możesz uważać, że to mało prawdopodobne, ale wypowiadanie tego typu sądów w charakterze prawdy objawionej w sytuacji, w której - całkiem dosłownie - nie masz pojęcia, o czym piszesz (bo na pokazie Cię nie było...) jest śmieszne. Poza tym Autor skrytykował animacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mogliście wrzucić filmik Roja albo Rocka do artykułu.
> Profesjonalny serwis raczej nie umieszcza w swoich artykułach nieokrzesanych wodzów armii
> gimbusów...


Jak już ktoś napisał, że Rojo współpracował z Gram.pl, no i tak - Rock jest bardzo nieokrzesany :) (większej bzdury w życiu nie słyszałem - oprócz wątpliwości czy GTA V ma być na PC-ty).
BTW - ci "wodzowie armi gimbusów" byli na otwarciu studia CDP Red w Krakowie i prezentacji Gameplay-u z W3 czyli mają sporo do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast byłem w poprzedni weekend z ojcem na rybach na stawie mojej babci, co daje mi prawo do wrzucania moich opinii o rybołóstwie na stronę Wędkarza polskiego i pisania recenzji dla Wiadomości Wędkarskich. Przepraszam ale co ma piernik do wiatraka, albo Rojo i Rock do Gram.pl. Jeśli serwis będzie potrzebował ich recenzji opinii to sami się dogadają, nie potrzebują waszych nawoływań, a filmiki wymienionych wyżej możecie sobie obejrzeć na Youtube, bez wchodzenia na profesjonalny portal. Ponownie aby nie było od tematu, dziwi mnie narzekanie na poprzednie Wiedźminy jakiś czas po premierze, podobnie jak było z innymi grami, choćby Oblivionem. Podczas recenzji zawsze jest zachwyt itp. a rok, 2 lata po premierze okazuję się że tak na prawdę gra nie podobała się 80% graczy. To skąd np. na Metacritic ocena ogólna pokroju 86 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 18:26, garczesjan22 napisał:

Ja natomiast byłem w poprzedni weekend z ojcem na rybach na stawie mojej babci, co daje
mi prawo do wrzucania moich opinii o rybołóstwie na stronę Wędkarza polskiego i pisania
recenzji dla Wiadomości Wędkarskich. Przepraszam ale co ma piernik do wiatraka, albo
Rojo i Rock do Gram.pl. Jeśli serwis będzie potrzebował ich recenzji opinii to sami się
dogadają, nie potrzebują waszych nawoływań, a filmiki wymienionych wyżej możecie sobie
obejrzeć na Youtube, bez wchodzenia na profesjonalny portal.


Marne porównanie. Nie mam pojęcia dlaczego mnie atakujesz, podczas gdy, tylko uświadomiłem osobie, której odpowiadałem, w jak wielkim jest błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie atak, wydaje mi się, że dość grzecznie wyraziłem opinię i nie chciałem nikogo obrazić. A porównanie mniej więcej uświadomiło o co mi chodzi, mimo tego, że było marne. Po prostu to dość bezsensowne mówić komuś co ma wrzucać do jego własnego artykułu. Nie sprzeczając się już o to, liczę że Wiedźmin jeszcze lepiej wypromuje rodzime studio a tym samym i nasz kraj. Skoro w innych dziedzinach brak sukcesów warto się postarać aby w branży gier było ich jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 17:16, FirenEx napisał:

Jak już ktoś napisał, że Rojo współpracował z Gram.pl, no i tak - Rock jest bardzo nieokrzesany
:) (większej bzdury w życiu nie słyszałem - oprócz wątpliwości czy GTA V ma być na PC-ty).
BTW - ci "wodzowie armi gimbusów" byli na otwarciu studia CDP Red w Krakowie i prezentacji
Gameplay-u z W3 czyli mają sporo do powiedzenia.

Wyraziłem swoją własną opinię na temat osoby. Nie zawarłem w swojej wypowiedzi natomiast obiektywnej oceny, bo fakt, że ich kanał jest znany i ma wielu fanów nie jest do obalenia. Do obalenia jest moja opinia, że nawet ktoś znany może być wodzem armii gimbusów, bo jest to tylko moja opinia, a nie opinia 100% ludzkości. Jeśli chodzi o Rocka to ten pan nawet nie umie odpowiedzieć na zarzut sprawiającego wrażenie półgłówka człowieka, ale nic mi do tego kto i jak się zachowuje. Nieokrzesanie to nie tylko wrzask i bluzgi. I to tylko moja opinia, czy to źle?
Jeśli chodzi o to, co kto ma do powiedzenia, to znam kogoś, kto ma fotel ministra resortu z dziedziny, której nie jest ekspertem. To, że ktoś ma coś do powiedzenia nie oznacza, że jest ekspertem w danej dziedzinie (wierzę, że o grach Rock i Rojo wiedzą dużo, więc tego nie zaprzeczę), a już na pewno nie oznacza tego, że jest osobą ułożoną. Zakończ proszę tę fanatyczną szarżę, dobrze? Nic się przecież nie stało i nie musisz się denerwować. Jeden lubi lody czekoladowe, ja wolę truskawkowe, więc nie ma powodu do nerwów.
Teraz idę się samobiczować za to, że wyraziłem swoje zdanie. EOT

@garczesjan22
Zgadzam się. Stąd już naprawdę kończę offtop z tym związany, ale na pewno zostanę zaatakowany, bo przecież wyraziłem swoje zdanie (o zgrozo!) i jeszcze było negatywne o youtuberach, którzy są dla niektórych ludzi bogami. ;D
Co do Wiedzmina i ocen, to ja narzekałem już w czasie premiery, gdy były problemy. Teraz to tylko przywołuję swoje uczucia, bo na dobrą sprawę 2 lata po premierze dwójki jest ona grywalna i to bardzo, mimo kilku mankamentów. Jednak pierwsze wrażenie było złe, stąd pewnie narzekanie. Ja się natomiast obawiam, że w przypadku trojki będzie najwięcej obietnic, najwięcej reklam, a dostaniemy produkt pokroju Wiedźmina 2. Dobry, ale nie genialny.
Jeżeli chodzi o oceny to niestety często bywa tak, że średnie tytułu dostają je wysokie, a perełki dostają je niskie. Wiedźmin 1 jest tego dobrym przykładem. Średnia ocen powinna być według mnie wyższa, bo gra prezentuje bardzo dobry poziom jak na rok, w którym została wydana ona sama bądź Edycja Rozszerzona.

[usunięcie błędnie zastosowanego spoilera - K]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 22:03, Nagaroth napisał:

O co chodzi z jakimiś Rojami i Rockami?

Niektórzy lubią Rocka i Roja (let''s playerów na YT), inni ich nie lubią. Dlatego rzucają się nawzajem błockiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 22:05, Dared00 napisał:

> O co chodzi z jakimiś Rojami i Rockami?
Niektórzy lubią Rocka i Roja (let''s playerów na YT), inni ich nie lubią. Dlatego rzucają
się nawzajem błockiem.

+ Nagaroth (czemu nie przeczytałeś kilku postów wcześniej? ;P)
Błąd! Niektórzy są ich fanatykami i cierpią na bliżej nieokreśloną paranoję z nimi związaną, a niektórzy po prostu mają tego dość. :P A jeśli ktoś rzuca błotem, to raczej ich fani... mój kolega na kanale jednego z tych panów dostał bluzgi na PMkach i w komentarzach za to, że powiedział, iż mu się nie spodobał nowy styl jakichś filmików. Bana chyba też dostał.

Tak w ogóle... czemu stwora nazwali Leshi, a nie Leshak? Podali gdzieś może powód wybrania tej,a nie innej wersji? Mówię o bossie z materiałów z Wiedxmina 3.

[usunięcie błędnie zastosowanego spoilera - K]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 22:11, LubieWafle napisał:

mój kolega na kanale jednego z tych panów dostał bluzgi na PMkach i w komentarzach
za to, że powiedział, iż mu się nie spodobał nowy styl jakichś filmików. Bana chyba też
dostał.


Ano właśnie, to jest najlepsze. Pod filmami tychże Panów nie wolno niczego złego napisać, nawet wyrazić minimalnej dezaprobaty. Każdy negatywny komentarz jest z mety usuwany. Dlatego polecam w ogóle nie czytać komentarzy na kanałach Youtuberów, bo to zwyczajny klub wzajemnej adoracji. Rojo i Rock są nieomylni, a każdy myślący inaczej to wróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyraziłeś swojej opinii tylko wrzuciłeś wszystkich do jednego worka, nie mając pojęcia co miał na myśli przedmówca. Ignoranckie i chamskie zachowanie to nie jest opinia. Sądzę, że nawet na oczy filmików, o których jest mowa, nie widziałeś.

A co do tematu to KAŻDY wiedźmin będzie dobry, bo oni znają się na rzeczy.
Jedynka była co najmniej dobra z przepiękną grafiką i nie nachalną fabułą.
Dwójka była obrócona o 180* co tylko dodało jej świeżości i trafiła do tych do których nie trafiła Jedynka.
Co to trójki - może być tylko dobra( nie ma mowy żeby to była kaszanka).

RPG z otwartym światem osadzonym w uniwersum Sagi z Geraltem w roli głownej. CO MOŻE BYĆ LEPSZEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować