Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - wrażenia z pokazu

59 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2013 o 22:11, LubieWafle napisał:

+ Nagaroth (czemu nie przeczytałeś kilku postów wcześniej? ;P)


Czyli typowe fanbojostwo kontra przeciwnicy, ok, mogę wrócić do radosnego ignorowania sprawy.

Dnia 22.08.2013 o 22:11, LubieWafle napisał:

Tak w ogóle... czemu stwora nazwali Leshi, a nie Leshak? Podali gdzieś może powód wybrania
tej,a nie innej wersji? Mówię o bossie z materiałów z Wiedxmina 3.


Bo potwór to Leszy z słowiańskiej mitologii, po angielsku Leshy a w l.mn. Leshii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 22:29, Essau napisał:

Ano właśnie, to jest najlepsze. Pod filmami tychże Panów nie wolno niczego złego napisać,
nawet wyrazić minimalnej dezaprobaty. Każdy negatywny komentarz jest z mety usuwany.
Dlatego polecam w ogóle nie czytać komentarzy na kanałach Youtuberów, bo to zwyczajny
klub wzajemnej adoracji. Rojo i Rock są nieomylni, a każdy myślący inaczej to wróg.


Hmm... Zupełnie jak na oficjalnym forum Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News brzmi za bardzo jak reklama, nawet jeśli w zamierzeniu nią nie był. Oczywiste, że podejrzenia takie się pojawiają wśród użytkowników, biorąc pod uwagę zalew newsów sponsorowanych przy W2. Wyrwana wypowiedź Bleszinskiego zapewne tylko dla zwiększenia liczby wyświetleń/lepszego pozycjonowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firenie... nadal to kontynuujesz? Dlaczego? Czy uważasz, że zwyzywanie w internecie rodziny, potem osoby piszącej komentarz, a na końcu go usunięcie, jakby nie wiadomo co przedstawiał, jest dobre? Moja dziewczyna go czasem ogląda, ale nie komentuje i nie jest emocjonalnie związana z autorem, stąd nie wrzucam jej ani jej podobnych do jednego wora. Wrzucam natomiast fanatyków, którzy bezkrytycznie patrzą na wszystko, a każdą opinię inną od nich traktują jako obrazę uczuć religijnych. ;P Jeśli dla Ciebie Rojo jest hersztem armii tarcza szmato czy jak to się tam niezwykle oryginalnie i inteligentnie zwiecie, no to do Ciebie było to skierowane. Jeśli Cię to jakoś uraziło - przepraszam, chociaż nie powinienem. Jeżeli jesteś normalny i oglądasz te filmiki z innego powodu niż codzienna modlitwa do bóstwa, no to powinieneś już zapomnieć o tym moim komentarzu.
W ogóle, panie moralizatorze, "RPG z otwartym światem osadzonym w uniwersum Sagi z Geraltem w roli głownej. CO MOŻE BYĆ LEPSZEGO?". No właśnie, m''lord, każda inna gra to śmieć. ;) Twoja wypowiedź ocieka fanatyzmem z kanału tych panów i typowym jednomyślnikiem - to co ja myślę jest najlepsze, bo jest najmojsze, podporządkujcie się. Nie, RPG z otwartym światem w uniwersum Sagi z Geraltem w roli głównej nie może być grą najlepszą. Może się to okazać po prostu dobra gra, ale nie genialna. Może to być klapa. Może to się okazać genialna gra. Może to być bardzo dobra gra. Może to być gra zapamiętana, albo zapomniana. Są różne opcje. Za którą moja głowa idzie pod topór? Bo chyba jest taka, albo jest ich kilka, których okropnie nienawidzisz. Jeśli chodzi o dwójkę, to świeżość polegająca na wykastrowaniu klimatu niezbyt mnie przekonała i stąd moje obawy co do części trzeciej. Screeny z drugiej też wyglądały super, ale gra mi się nie spodobała tak, jak jedynka. A mój kolega na przykład nie trawi Wiedźmina, a woli TES. Dla niego Skyrim jest niedościgniony i wątpi, by go Wiedźmin przegonił. Czy jest bezguściem pozbawionym talentów, który jest chamem i nie potrafi sam myśleć, bo ma inne zdanie niż Twoje? A ja? Ile mam batów jeszcze na plecy przyjąć za posiadanie własnego gustu? :D

@Nagaroth
(jak już wspomniałem, ja nie jestem ani tym, ani tym - po prostu męczą mnie te same komentarze o tych dwóch panach, jakby tylko oni istnieli na świecie, a każdy serwis był miernym, upośledzonym tworem) W moim regionie mówili na to Leshak jeśli chodziło o podobnego demona czy tam potwora, więc to pewnie kwestia wybrania regionu. Stąd moje pytanie o użycie tej, a nie innej wersji. Chyba wygrała wersja z Polski, co jest naturalne. ;) Leszak bądź co bądź brzmi dobrze, ale Leshi dość oryginalnie i tajemniczo dla Zachodniego gracza. Jestem ciekawy, jak ten quest będzie wyglądał. Pomijam sprawę, że go nam streścili. Inaczej się będzie czuć grając w samą grę. a jeśli okażą się te obietnice prawdą, o łowie potworów, to będzie epicko.

@Sanders-sama
Hmm... Nie spotkalem się z ostrą cenzurą. Jeśli ktoś krzyczał "wyp... wiedzmin to ch..." to dostawał bana, ale konstruktywna krytyka była zostawiana.

@Arcling
Pożyjemy, zobaczymy. Ja się wstrzymuję od nadmiernych, pozytywnych emocji. News-jak-reklama i trailer to jedno, a finalny produkt... drugie. Chciałbym wiedzieć coś mniej więcej o dacie premiery. Oczywiście jeśli ma być obsuwa, ktora wyjdzie grze na dobrze - niech będzie.

[usunięcie błędnie zastosowanego spoilera - K]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękny, mroczny trailer. I nie wiem czy nie przesadzę, ale poczułem się jak na "książkowym szlaku" Sapkowskiego. Czekam z niecierpliwością !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dlaczego? Czy uważasz, że zwyzywanie w internecie rodziny, potem osoby piszącej komentarz, a na końcu go usunięcie, jakby nie wiadomo co przedstawiał, jest dobre?" - o co chodz,i bo kompletnie nie rozumiem sensu tej wypowiedzi.

Jestem ich fanem, nie fanatykiem.

Tak jestem fanatykiem wiedźmina.
Ponownie odpowiadasz z pogardą i dodatkowo piszesz tonę tekstu jak to ja obraziłem wszystkich graczy w Japoni, którzy posiadają Wii i mają wiedźmina głęboko w d****. Mam nadzieję, że zrozumiałeś aluzję.
Jeżeli końcówka mojego poprzedniego komentarza napisana na pół żartem i skierowana do tych, którzy czekają na Geralta nie na Witchera 3, cię sprowokowała to mogę stwierdzić, że lubisz pisać takie komentarze.

Uprzedzając cię - ty zrobiłeś offtop i to spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@misioo - nie będę ukrywał, że czuję się urażony Twoją opinią. A zwłaszcza zdaniem o tym, że nie byłem na owym pokazie. Masz do tej opinii pełne prawo, ale pozwól, że sam zadam pytanie: czy którekolwiek ze zdań w artykule jest "rozmyte" bądź podejrzanie ogólnikowe? Śmiem wątpić. Nie otrzymałem też żadnych pieniędzy od CD Projekt za to, aby napisać laurkę. I gwarantuję, że nie postąpiłby też tak żaden inny autor związany z gram.pl.

Widziałem natomiast w akcji grę, która zwyczajniej w świecie mi się spodobała, o czym napisałem. Podkreślę, nie jestem fanem tytułów z gatunku RPG, co nadmieniłem w tekście. Ale po tym, co zobaczyłem jestem naprawdę nakręcony na trzeciego Wiedźmina. Nic nie poradzę na to, że gra wygląda naprawdę świetnie.

Gdybym znalazł więcej powodów do narzekania, to z pewnością bym je wymienił. Na szczęście sen z powiek spędza mi wyłącznie animacja Geralta ;)

Żałuję, że nie mieliśmy okazji być na tym pokazie razem i wymienić się po nim spostrzeżeniami. Z pewnością byłoby to ciekawe doświadczenie. Pozdrawiam :)

@Arcling - cytat Bleszinskiego przypomniał mi się kiedy tylko zabrałem się do pisania tego tekstu. Gdybym faktycznie miał napisać coś pod SEO i pozycjonowanie we wstępie użyłbym słów "seks", "dziewczyny" i... "atak meksykańskich marynarzy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 22:37, Sanders-sama napisał:

Hmm... Zupełnie jak na oficjalnym forum Wiedźmina.



No właśnie nie. Wiele lat udzielałem się regularnie w grupie wiedźmińskiej i było odrobinę inaczej. O ile jest tam oczywiście wataha, która łyka dosłownie wszystko, co pochodzi od Twórców, to jednak dochodzi tam czasem do jakiejkolwiek dyskusji. Rzadko, ale jednak pojawiają się argumenty, różne pomysły, zalążki wymiany poglądów. Pod materiałami naszych Youtuberów jest to niemożliwe, można tylko wzdychać i śmiać się z ich żartów/ darcia papy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiązując do tematu to Rock i Rojo byli kiedyś fajnymi youtuberami, którzy nagrywali filmiki z pasją. Teraz, a w szczególności u Rock-a nastała totalna komercjalizacja... Wszędzie , gdzie tylko jest miejsce to od razu reklama, tak samo na jego stronie. Pół strony newsy a kolejne pół strony to niby "partnerzy" i ogrom reklam. O tyle o ile Rojo stara się to jeszcze "maskować" to Rock już się totalnie skomercjalizował... Wiem, bo już oglądałem ich od naprawdę bardzo długiego czasu i zauważyłem konkretne zmiany. Ale to tylko moja opinia, która i tak nic nie znaczy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego się boje to wymagań tego wiedźmina mam nadzieje że na 4 rdzeniowy procko pociągnie jakoś. A co do Rocka i Roja niechasz nie oglądaj choć zawsze znajdzie się moim zdaniem coś ciekawego na ich kanale a co do komercjalizacji biznes is biznes a ale moim zdaniem jeszcze tak źle nie ma bo mimo kanały są ciekawe, a niektórych rzeczy nie trzeba słuchać i oglądać można przewinąć do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 23:53, Michael-O napisał:

Śmiem wątpić. Nie otrzymałem też żadnych pieniędzy od CD Projekt za to, aby napisać laurkę.


Widzisz, żyjemy w takich czasach że dziennikarz NIE MA PRAWA lubić gry którą właśnie zobaczył/w którą grał. Jeśli gra mu się podoba to jest OCZYWISTE że się sprzedał tajskiej mafii i iluminatom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć świadomość, że jeżeli ktoś poświęca czemuś dużo czasu, będzie chciał coś zarobić.
To bardziej sprzedawanie się niż komercha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o nie używanie opcji spoilera do zasłaniania tekstu który spoilerem nie jest, na tym forum ta funkcja nie zmienia w żaden sposób objętości tekstu i jedynie utrudnia czytanie.
Proszę też pamiętać że inaczej niż Wiedźmin to forum nie ma ograniczeń wiekowych, nie cytuj więc tutaj wulgarnego słownictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Animacja jest cudowna. Czy robią lepsze gdzieś na świecie ?
>
> Chcę Wieźdzmina całą serię w wydaniu kolekcjonerskim, może taki się pojawi, było fajnie.


Naszczęście to nie CDP Red robi te animacje.

A co do Widźmina 3, wyjdzie jak w przypadku 2. Przed premierą: oh, ah, jaki on cudowny. Po przemierze: no rzeczywiście mogliśmy zrobić to lepiej, błędy projektantów, następnym razem będzie więcej blabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda, tylko czekać. Dobrze, że świat będzie otwarty i rozległy, a nie jak w W2 gdzie praktycznie mieliśmy wykonane ścieżki, które były ciasne i niektóre trudne do znalezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrażenia oczywiście ciekawe, już nie mogę się doczekać gry, chciałoby się odpalić kompa i po prostu już zagrać! ale brakuje mi kilku raczej ważnych dla fanów Wiedźmina informacji, tzn:
1. czy data premiery w 2 kwartale jest prawdopodobna? (gdyż w wielu relacjach funkcjonuje określenie, iż w grę zagramy za rok, co oznaczałoby 3 kwartał...)
2. kiedy CDPRed zacznie publikować na stronie gry dzienniki deweloperskie? (np. tak jak przy drugiej częsci: fabuła, postacie, lokacje, potwory, walka itd)
3. kiedy udostępnią w sieci w końcu gameplay rozgrywki??
... rozumiem że na wszystkie pytania można odpowiedzieć że gra jest jeszcze w fazie produkcji ble ble ble, ale myślę że to są ważne informacje dla wszystkich zniecierpliwionych fanów Wiedźmina! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety dość późno zacząłem swoją przygodę z "Wieśkiem", bo już dawno chodziły słuchy o części 2...podchodziłem do tej gry ze sporą rezerwą...do momentu zakupu części 1...niestety szkoda że nie załapałem się na kolekcjonerkę.
Od tamtej pory uwielbiam tą grę i jej twórców xD.
Miło spotkać się z pozytywnymi komentarzami ludzi na ulicy, widzącymi koszulkę Wiedźmina 2...
Mam nadzieję, że i tym razem będzie dostępna EK. Dotychczas CD PROJEKT nigdy mnie nie zawiódł jako dystrybutor, wierzę że i tym razem będzie tak samo.
Trzymam mocno kciuki za 3-cią część Wiedźmina, "Redsów" i CDP, oby tak dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować