Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co nowego dla abonentów PlayStation Plus we wrześniu?

12 postów w tym temacie

O tyle o ile AC3 totalnie wymiata to pozostałe gry oprócz Trial Freestyle na Vitę to jakieś szmatławce... ojjojoj niestety słaby miesiąc jak dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O tyle o ile AC3 totalnie wymiata to pozostałe gry oprócz Trial Freestyle na Vitę to
> jakieś szmatławce... ojjojoj niestety słaby miesiąc jak dla mnie :(
Czasów J&D pewnie nie pamiętasz, więc ciężko ci się dziwić :p Wystarczyłoby, żeby dorzucili jakiegoś szmatławca z ładną grafiką, a ci mniej wymagający gracze, na ogół dosyć młodzi, do których wliczam tobie podobnych byliby zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, no ja bym chętnie stealth inc na vicie zobaczył... ac3 mam już na x360, j&d sprawdzę, chociażby ze względu na dextera z psp ;]

Killzone mercenary - spodziewałem się czegoś więcej

generalnie nie jest źle, m$ golda może sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > O tyle o ile AC3 totalnie wymiata to pozostałe gry oprócz Trial Freestyle na Vitę
> to
> > jakieś szmatławce... ojjojoj niestety słaby miesiąc jak dla mnie :(
> Czasów J&D pewnie nie pamiętasz, więc ciężko ci się dziwić :p Wystarczyłoby, żeby dorzucili
> jakiegoś szmatławca z ładną grafiką, a ci mniej wymagający gracze, na ogół dosyć młodzi,
> do których wliczam tobie podobnych byliby zadowoleni.

Nie dokładnie o to chodzi, że to jakiś shit, tylko po prostu nie w moim typie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tyle ile wszystkie gry są zajebiste, to AC kijem nie tkne, mam dość tej gry... gre powinni skończyć w 3 odsłonach teraz każda część to coraz gorszy kotlet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 14:17, Chopek napisał:

Nie dokładnie o to chodzi, że to jakiś shit, tylko po prostu nie w moim typie...


Skoro nie o to, że "jakiś shit", a po prostu Ci nie pasują, to po co to określenie "szmatławce"? :P

A co do artykułu i PS Plus - jakiś czas temu powiedziałem sobie stanowczo, że rezygnuję z jakichkolwiek "ruchów" w stronę tej usługi. Większość gier, które proponują i które mnie interesują albo mam, albo grałem poza PS3... A czasu na testowanie wszystkiego, co w PS+ wrzucają nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to szlag. A miesiąc temu dałbym sobie obie ręce odrąbać, że Ubisoft nie odda tak łatwo swojej kaczki znoszącej złote jaja. I dlatego kupiłem to na cdp.pl za niecałe 4 dychy! >:(

Chyba niechcący właśnie zmniejszyli sobie sprzedaż Black Flags :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować