Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 - ponad 10 minut gameplayu z trybu Obliteration; nowe screeny

21 postów w tym temacie

> Marzy mi się futurystyczny FPS z nowymi pomysłami na tym silniku graficznym :)

Star Wars : Battelfront jest przygotowywany na tym silniku. Jest futurystyczny, pewnie z nowymi pomysłami, tylko kwestia czy uniwersum Gwiezdnych Wojen ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 15:35, Jbl napisał:

> Marzy mi się futurystyczny FPS z nowymi pomysłami na tym silniku graficznym :)

Star Wars : Battelfront jest przygotowywany na tym silniku. Jest futurystyczny, pewnie
z nowymi pomysłami, tylko kwestia czy uniwersum Gwiezdnych Wojen ci odpowiada.


Uniwersum odpowiada, ale traktuje STAR WARSy jako osobny rodzaj gier (to bardziej "przyszłość" w wersji z lat 80 :), PLANETSIDE na PC może? Albo dobrze zrobiona strzelanka ME? Kto wie, może coś wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A kto to kupi na PS 3 i xboks 360?
Ja już sobie nawet tego pytanie nie zadaję. Wiadomo, że obecna generacja ma jeszcze spore rzesze graczy, o ile planuje się zakup PS4 czy nowego Xboxa to chyba warto się wstrzymać i zaczekać właśnie na te wersje. Graczy na pewno nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest znowu to samo co Battlefieldzie 3 parę budynków do zniszczenia reszta nie tykalna
> a efektów cząsteczkowych brak

jak się nie interesujesz to nie pleć bzdur. poza tym znam ja takich - najpierw chcą bajerów, a potem narzekają że to przeszkadza w multi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 18:19, czopor napisał:

> To jest znowu to samo co Battlefieldzie 3 parę budynków do zniszczenia reszta nie
tykalna
> a efektów cząsteczkowych brak

jak się nie interesujesz to nie pleć bzdur. poza tym znam ja takich - najpierw chcą bajerów,
a potem narzekają że to przeszkadza w multi :D

Jakoś mi nie przeszkadza a gdzie ty widzisz destrukcje oprócz oskryptowanych wieżowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > To jest znowu to samo co Battlefieldzie 3 parę budynków do zniszczenia reszta
> nie
> > tykalna
> > > a efektów cząsteczkowych brak
> >
> > jak się nie interesujesz to nie pleć bzdur. poza tym znam ja takich - najpierw chcą
> bajerów,
> > a potem narzekają że to przeszkadza w multi :D
> Jakoś mi nie przeszkadza a gdzie ty widzisz destrukcje oprócz oskryptowanych wieżowców?

na materiale powyzej nie ma wiezowca, chyba ogladales nie ten material

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > To jest znowu to samo co Battlefieldzie 3 parę budynków do zniszczenia reszta
> nie
> > tykalna
> > > a efektów cząsteczkowych brak
> >
> > jak się nie interesujesz to nie pleć bzdur. poza tym znam ja takich - najpierw chcą
> bajerów,
> > a potem narzekają że to przeszkadza w multi :D
> Jakoś mi nie przeszkadza a gdzie ty widzisz destrukcje oprócz oskryptowanych wieżowców?

mało masz filmików z gamescomu? not sure if trolling or just stupid...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 22:45, czopor napisał:

> > > To jest znowu to samo co Battlefieldzie 3 parę budynków do zniszczenia
reszta
> nie
> > tykalna
> > > a efektów cząsteczkowych brak
> >
> > jak się nie interesujesz to nie pleć bzdur. poza tym znam ja takich - najpierw
chcą
> bajerów,
> > a potem narzekają że to przeszkadza w multi :D
> Jakoś mi nie przeszkadza a gdzie ty widzisz destrukcje oprócz oskryptowanych wieżowców?


mało masz filmików z gamescomu? not sure if trolling or just stupid...

Do mnie to?
Ja tu wspominam poprzedni filnik a na aktualnym 3 budynki a i tak pewnie prawie zerowa destrukcja a gralem BF 3 na pececie i mam gonadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Marzy mi się futurystyczny FPS z nowymi pomysłami na tym silniku graficznym :)
a mi jakiś z czasów wojny secesyjnej albo 2 światowej na tym silniku a tak po za tym to widać poprawę w grafice zwłaszcza tekstury które wcześniej wyglądały wg. mnie średnio i woda znacznie została poprawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować