Zaloguj się, aby obserwować  
DocAN

Start nowego DARMOWEGO serwera MMORPG osadzonego w świecie fallouta

50 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2013 o 15:44, Ring5 napisał:

Zanim zaczniesz pisac takie rzeczy, sprawdz moze, do kogo naleza Marvel Studios, sprawdz,
jakie filmy robili, a potem dopiero mow o filmach dla dzieci. No, chyba, ze uznamy Iron
Mana 1 czy 2 za filmy dla osmiolatkow...


Wiesz kto jest targetem współczesnych produkcji made in Hollywood ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 18:13, kerkas napisał:

Wiesz kto jest targetem współczesnych produkcji made in Hollywood ?.


No cóż, oficjalnie praktycznie wszystkie filmy Marvela mają kategorię PG-13. Rozumiem, że chcesz mnie przekonać, że grube miliony, jakie te filmy zarabiają, pochodzą od trzynastolatków? Tak się składa, że byłem w kinie na Iron Manie 1 i 2 oraz na The Avengers. Na żadnym z tych seansów nie widziałem na widowni nikogo, kto (na oko) miałby mniej, niż 18-20 lat. Średnia wieku wynosiła zapewne w okolicach 30. A zatem myślę, że spokojnie mogę uznać, iż targetem, jak to ładnie nazywasz, nie są dzieci.

Zresztą jakie ma to znaczenie? Te filmy robią furorę wśród dorosłych, bo Disney wie, co zrobić, żeby film się spodobał (o czym zresztą świadczy sukces Piratów z Karaibów chociażby). Jeśli GW będą utrzymane w takich klimatach, to myślę, że nie ma się czego obawiać. Ale wydaje mi się, że chyba zaczynasz troszkę zbaczać z tematu, jeśli chcesz porozmawiać o przyszłości GW, zapraszam TU -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1614&u=3376

W tym wątku to z mojej strony wszystko w temacie Gwiezdnych Wojen, Disneya i innych kwestii niezwiązanych z OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten film też zrobi furorę wśród dorosłych:

http://www.youtube.com/watch?v=e1DfX-R-8q8


Film ukazuje mechanikę NPC followerów dostępnych w grze i wyjaśnia podstawowe kwestie z nimi związane.

Ponad to została podana godzina startu serwera:

August 31, 2013, 06:00:00 PM (Central European Time)


I pojawił się kolejny changelog, szczegóły na forum.

http://forum.fonline-reloaded.net/index.php?topic=2.msg285#new

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 23:30, Pariah napisał:

Śmieszne, czy nie taka IMHO (czego zapomniałem dodać) prawda: questy, fabuła i ogólnie
coś, co nazywamy "miodnością" była dużo wyższa niż w F3. Co do ocen - znów masz rację,
ale weź też pod uwagę kto ową grę oceniał: fani F3 przyzwyczajeni do płytkiej, aczkolwiek
efektownej rozgrywki.


Podpisuję się. Obsidian odmienił F3 w małe cudo jakim jest NV. Miodność questów była NIEPORÓWNYWALNA. NV zmiatał z ziemi trójeczkę nie tylko pomysłami na questy, ale także klimatem, który był fenomenalny. Podejrzewam, że gdyby nie Obsi, to nie byłoby chociażby craftingu, o wiele ciekawszych perków.
A to, że NV jest niżej oceniane? Bo nie było tak wielkich zmian w porównaniu do F3, silnik nie został wielce zmienony, grafika i optymalizacja, były często wytykanymi wadami. A to NV dostało w spadku po... Oblivionie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 12:30, Fisher7 napisał:

A to, że NV jest niżej oceniane? Bo nie było tak wielkich zmian w porównaniu do F3, silnik
nie został wielce zmienony, grafika i optymalizacja, były często wytykanymi wadami.

Plus, New Vegas było diabelnie zabugowane. Nie bez powodu Obsidian nazywa się Bugsidianem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tematu wątku - zagram.
1. Chociażby z sentymentu do starego Fallout (pierwszego).
2. Zagram, bo lubię właśnie te stare rpg, gdzie się dopowidało pewne nieścisłości graficzne (właściwie uzupełniało własną wyobraźnią).
3. Zagram ponieważ lubię takie fanowskie modyfikacje - uważam, że dużo wprowadzają do samej miodności gry.
4. Zagram, bo wydaje się być ciekawą propozycją.
5. Zagram z ciekawści.
Do zobaczenia na pustyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 12:48, Dared00 napisał:

Plus, New Vegas było diabelnie zabugowane. Nie bez powodu Obsidian nazywa się Bugsidianem
;)


Prawda :) Mój obraz tej gry był trochę przekłamany, bo w sumie nie tak dawno grałem w wersję GOTY, więc trochę zdążyli to wszystko połatać :P W dniu premiery były jaja... Ale w sumie F3 nie był lepszy i nie jest do dzisiaj. Nadal muszę wyłączać rdzenie na laptopowym core i5, aby nie łapać freeza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było dużo updatów od ostatniego czasu kiedy tu pisałem. Polecam zajrzeć na forum aby przejrzeć changlogi.
Na kanale YouTube są nowe filmiki z akcji:

www.youtube.com/user/FOnlineReloaded

Ostatni changlog:

http://forum.fonline-reloaded.net/index.php?topic=3811.0


Już nie długo zostanie dodana nowa lokacja z Bounty Huntersami w której będzie można farmić high-end stuff


Zapraszam na pustkowia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować