Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygląda na to, że poznaliśmy ścieżkę dźwiękową GTA V!

38 postów w tym temacie

Inner Circle faktycznie raz, że świetny utwór to dwa, że świetnie pasuje :D do tego The Cult, Johny Cash, Suicidial Tendencies, Black Flag, 2Pac i Snoop "Lion" ^^ ciekawie się zapowiada, oj ciekawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapewne jak wyjdzie na PC wracamy do starej, dobrej metody - wrzucamy do folderu ze swoją muzyką całe OST do Vice City i jedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwała im za to? Wręcz przeciwnie. O ile soundtrack to jeszcze pikuś, to jest prawie pewne, że niedługo będziemy mieli w internecie zalew spoilerów. Niech się smażą w piekle, a nie "chwała im za to".

A sam soundtrack świetny, do czego Rockstar już nas przyzwyczaiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 15:58, Lucas162 napisał:

> Już jest cała masa spoilerów wraz z całą fabułą jak i jej końcem...

Gdzie można je znaleźć?


Na forum gta. Na jutubie także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja osobiście mam nadzieje, że to niepełny soundtrack. Fani west coast rapu są pewnie wniebowzięci, ale ja jako miłośnik muzyki rodem z lat 80 odczuwam pewien niedosyt. Wydaje mi się, że to albo fake, albo lista jest nie pełna, bowiem nie ma tutaj choćby Queen - Radio Ga Ga, który przecież był w trailerze, a nie pamiętam aby w jakimkolwiek GTA utwór znajdujący się w materiale promocyjnym, nie był później dostępny w pełnej wersji. Po za tym liczę też na utwory Kavinsky''ego, który sam nie tak dawno informował, że będzie prowadził stację o nazwie Night Ride FM w V. Ech, jak ja bym chciał przemierzać wirtualną autostradę Blain Country o zachodzie słońca, przy akompaniamencie Protovision, albo Night Call :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 16:08, MLEKOPL07 napisał:

Wydaje mi się, że to albo fake, albo lista jest nie pełna, bowiem nie ma tutaj choćby Queen - Radio Ga Ga,


W liście utworów na Reddicie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Już jest cała masa spoilerów wraz z całą fabułą jak i jej końcem...
> >
> > Gdzie można je znaleźć?
>
> Na forum gta. Na jutubie także.

I chociażby na polskiej stronie gta-five.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FENOMENALNIE? To jakiś żart.

Jako fan rocka, różnego rodzaju, jestem masakrycznie zawiedziony, bo tam nie ma nic ciekawego. Pod tym względem San Andreas było rarytasem. Dla każdego coś dobrego się tam znalazło, nawet country miało genialną stację radiową.

Bieda.

Ale co mnie to obchodzi, i tak nigdy w GTA 5 nie zagram; komp za słaby, konsoli nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mati285, tu nie chodzi o to, że ma być tylko muzyka takiej jaką on słucha... Jak są stacje z rapem, muzyką klubową, popem itp, to dlaczego ma nie być z rockiem? Niby na stronie zaktualizowali, jednak biednie to wygląda i niestety nie ma kilku utworów należących do klasyki, które by się świetnie sprawdziły w tej grze. Akurat od GTA można by wymagać, aby była stacja z każdym gatunkiem muzyki, włączając w to country, blues i metal.
Tym bardziej biorąc pod uwagę, że na świecie muzyki rockowej słucha wiele milionów ludzi, nie jakaś garstka.
Ciekawe jak Ty byś zareagował, gdyby nie było muzyki jaką Ty lubisz, a utwory, które Ci się podobają mógłbyś policzyć na palcach jednej ręki. Ja nic nie mam do tego, że będzie dużo rapu, muzyki klubowej itp, ale mogliby dać coś lepszego z rocka czy czegoś cięższego.
Dla mnie osobiście bieda, ale może jeszcze ta lista się wzbogaci, ewentualnie będzie możliwość na konsolach dodać własne utwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować