Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygląda na to, że poznaliśmy ścieżkę dźwiękową GTA V!

38 postów w tym temacie

Nie zgadzam się. ;)

Jakie było moje zaskoczenie, gdy pierwszy raz przestawiłem radio na The Journey.
Zakochałem się bez pamięci i Jazz Nation Radio poszło w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 18:16, karolck93 napisał:

@mati285, tu nie chodzi o to, że ma być tylko muzyka takiej jaką on słucha... Jak są
stacje z rapem, muzyką klubową, popem itp, to dlaczego ma nie być z rockiem? Niby na
stronie zaktualizowali, jednak biednie to wygląda i niestety nie ma kilku utworów należących
do klasyki, które by się świetnie sprawdziły w tej grze. Akurat od GTA można by wymagać,
aby była stacja z każdym gatunkiem muzyki, włączając w to country, blues i metal.
Tym bardziej biorąc pod uwagę, że na świecie muzyki rockowej słucha wiele milionów ludzi,
nie jakaś garstka.
Ciekawe jak Ty byś zareagował, gdyby nie było muzyki jaką Ty lubisz, a utwory, które
Ci się podobają mógłbyś policzyć na palcach jednej ręki. Ja nic nie mam do tego, że będzie
dużo rapu, muzyki klubowej itp, ale mogliby dać coś lepszego z rocka czy czegoś cięższego.
Dla mnie osobiście bieda, ale może jeszcze ta lista się wzbogaci, ewentualnie będzie
możliwość na konsolach dodać własne utwory.



Nic dodać nic ując. Dla fanów popu czy rapu jest okej, ale dla rockowców czy metalowców, że tak ogólnie opiszę, jest biednie. A to nie jakaś nisza. Dziwnie, że punk zrobili, a metalu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 21:49, Budep napisał:

Nic dodać nic ując. Dla fanów popu czy rapu jest okej, ale dla rockowców czy metalowców,
że tak ogólnie opiszę, jest biednie. A to nie jakaś nisza. Dziwnie, że punk zrobili,
a metalu nie ma...



To nie jest pelny soundtrack, stacji ma byc co najmniej 20 a tutaj jest raptem kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało metalu, rocka... Nie wiem, w jakich czasach będzie to GTA, ale obstawiam, że XXI wiek. Jakieś radio dla metalheadów z dużą ilością metalu (może nie jak popu, ale żeby było w miarę dużo) i to dobrego nie byłoby chyba problemem. I gdzie jest Eazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie szczególnie radio West Coast Classics, bo Radio Los Santos z SA było dla mnie idealne i mam do niego sentyment.

PS. Wkradła się literówka: MC Eiht, a nie MC Enit. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to śmieszne, nawet na to nie patrze, dopiero po kilku godzinach rozgrywki gdy zdobędę auto włącze radio i ocenie czy dobre;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować