Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V w złocie! "Jesteśmy głęboko rozczarowani przeciekami i spoilerami"

58 postów w tym temacie

Nuda, weź misje oddaj albo jedz na czas bez sensu gra a kazdy nazeka ze watch dogs bedzie nudny tam chociaz bajery mozna przelaczac wlaczac wysadzac za pomoca komorki a tu... jazda w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwi, że Rockstar nie spodziewało się takich działań od graczy.

Nie raz, nie dwa ludzie pokazali do czego są zdolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nuda, weź misje oddaj albo jedz na czas bez sensu gra a kazdy nazeka ze watch dogs bedzie
> nudny tam chociaz bajery mozna przelaczac wlaczac wysadzac za pomoca komorki a tu...
> jazda w kolko

stupidity should be painful ;_;

Co do tych spoilerów, to nadziałem się na dużą ich ilość. Nie wiem jakim ufać, a jakim nie. Lepiej już ich nie śledzę. Ale z tego co zdążyłem się już dowiedzieć i to co pamiętam, to może być mizernie, i boję się tego. Mam nadzieję, że te akurat związane z protagonistami są wyssane z palca. Także zamykam się na cztery spusty i czekam na mój pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilerujących powinno się publicznie rozstrzelać. Oczywiście zapewne część ze spoilerów to bullshit i zwykła próba trollingu, ale ja wolę być przezorny, więc na miesiąc odłączam się od wszystkiego co z GTA związane. Z wyjątkiem tego forum. Tu wydaje się być bezpiecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nuda, weź misje oddaj albo jedz na czas bez sensu gra a kazdy nazeka ze watch dogs bedzie
> nudny tam chociaz bajery mozna przelaczac wlaczac wysadzac za pomoca komorki a tu...
> jazda w kolko
Zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po cholerę czytać spoilery, w ogóle kilka wręcz już dni do premiery i mimo iż ja czekam na tą grę żadnych newsów ani filmów poza oficjalnymi źródłami nie czytam. Więc wina ludzi czytających i tyle.

Swoją drogą jak ja przy bumie na władce pierścieni dałem radę 3 lata przetrzymać (wcześniej też) bez spoilerów dotyczących książki i tego jak on/ona się kończy to kur.. nie wierze że nie można uniknąć informacji krzywdzących w przypadku GTA 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nuda, weź misje oddaj albo jedz na czas bez sensu gra a kazdy nazeka ze watch dogs bedzie
> nudny tam chociaz bajery mozna przelaczac wlaczac wysadzac za pomoca komorki a tu...
> jazda w kolko
Takim się powinno odcinać internet. Gra nawet nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, to co powiecie na to?

Spoiler

You''ve been trolled! :)



Przecież to wiadomo, że jak da się ludziom grę przed premierą to zaraz wszystko wycieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nuda, weź misje oddaj albo jedz na czas bez sensu gra a kazdy nazeka ze watch dogs bedzie
> nudny tam chociaz bajery mozna przelaczac wlaczac wysadzac za pomoca komorki a tu...
> jazda w kolko
Właśnie Watch Dogs wygląda na strasznie nudną grę. Tylko hackuj, hackuj, hackuj i goń kogoś. Wszystko na jedno kopyto. Nuda będzie doskwierała po kilku godzinach. GTA nie nudzi się miesiącami. Zawsze jest coś nowego do roboty. Nie mówiąc już o tym, że Rockstar potwierdził brak prostych misji typu odwieź, podwieź, zabij. Wszystkie misje mają być nastawione na akcję. Bardziej niż w TBoGT.

Co do przecieków są w 100% prawdziwe. Sam trochę przejrzałem i muszę powiedzieć, że potrafią zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 10:21, Kafar napisał:

To po cholerę czytać spoilery, w ogóle kilka wręcz już dni do premiery i mimo iż ja czekam
na tą grę żadnych newsów ani filmów poza oficjalnymi źródłami nie czytam. Więc wina
ludzi czytających i tyle.

Swoją drogą jak ja przy bumie na władce pierścieni dałem radę 3 lata przetrzymać (wcześniej
też) bez spoilerów dotyczących książki i tego jak on/ona się kończy to kur.. nie wierze
że nie można uniknąć informacji krzywdzących w przypadku GTA 5.


Niby tak, ale jak wbijam na stronę R* i w jakiś news, żeby to pogadać sobie z ludźmi, to trafia się na jakieś spoilery kompletnie przypadkiem. I to w sumie jest na wielu forach o GTA. Wszędzie to porozrzucane. Musiałbym internet odłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 10:34, V1BE napisał:

Niby tak, ale jak wbijam na stronę R* i w jakiś news, żeby to pogadać sobie z ludźmi,
to trafia się na jakieś spoilery kompletnie przypadkiem. I to w sumie jest na wielu forach
o GTA. Wszędzie to porozrzucane. Musiałbym internet odłączyć.


Widzisz, interesuje się grą a jakoś na żadne spoilery nie trafiłem. Po za tym wątpię by to było coś w stylu (uwaga wymyślony spoiler) "Trevor ginie na początku" i koniec wiadomości. Zresztą to nie istotne, nigdy w życiu nie przeczytałem spoilera chyba że chciałem i go szukałem. A mam net, bujam się po forach o danej grze itp.

Rozumiem że to polega na zasadzie ciekawości, wiem że tu jest spoiler ale mi nie zaszkodzi to tylko jeden po czym się kończy czytać i jest się wkurzonym bo można było tego nie czytać ;/ Na prawdę nie wierzę w przypadkowe czytanie spoilerów i nigdy nie uwierzę chyba że ktoś w temacie napisze taki przykład jak podałem czyli rzuci od razu spoiler bardzo krótki gdzie człowiek to przeczyta zanim się skapnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby w końcu dać info o PC''towej wersji, drażni mnie ta taktyka Rockstara do premiery konsolowej wersji nic a po konsolowej premierze nagle ogłoszona PC''towa... To jedyne studio póki co które tak po macoszemu traktuje konsumentów -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> wypuścić pliki gry na 3 tygodnie przed premierą
> być zaskoczonym i rozczarowanym, gdy "wyciekną"


wat

Also, wycofywanie gry z PSS to najdurniejsza rzecz, jaką dało się zrobić w tej sytuacji. Tylko uczciwi konsumenci obrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 10:40, Kafar napisał:

Widzisz, interesuje się grą a jakoś na żadne spoilery nie trafiłem. Po za tym wątpię
by to było coś w stylu (uwaga wymyślony spoiler) "Trevor ginie na początku" i koniec
wiadomości. Zresztą to nie istotne, nigdy w życiu nie przeczytałem spoilera chyba że
chciałem i go szukałem. A mam net, bujam się po forach o danej grze itp.

Rozumiem że to polega na zasadzie ciekawości, wiem że tu jest spoiler ale mi nie zaszkodzi
to tylko jeden po czym się kończy czytać i jest się wkurzonym bo można było tego nie
czytać ;/ Na prawdę nie wierzę w przypadkowe czytanie spoilerów i nigdy nie uwierzę chyba
że ktoś w temacie napisze taki przykład jak podałem czyli rzuci od razu spoiler bardzo
krótki gdzie człowiek to przeczyta zanim się skapnie.


Wczoraj po tym ,,wylewie'''' na stronie R* była masa spoilerów. Teraz sytuacja jest opanowana, ale dowiedziałem się wiele nieprzyjemnych rzeczy. Ale tak jak piszesz, to były takie krótkie spoilery, ale cwane, bo treściwe. Z tego co wiem R* kontroluje sytuację i banuje już takich ludzi na swojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aw really? Lepiej tak niż jak Ubisoft wcześniej "mamy gdzieś PC, bo piractwo" aby później z każdą grą tylko na konsole (tak jak w przypadku Division) powiedzieć - "Będzie na PC, cieszycie się? Szanujemy naszych oddanych klientów"

Co do spoilerów to ja żadnych nie zobaczyłem. A nawet i jakoś mnie nie ciągnie do zobaczenia, bo akurat podobnie jak w przypadku Max Payne 3 po prostu unikam takich newsów czy postów związanych z grą. Jedyne co faktycznie mnie interesowało to ścieżka dźwiękowa, ale ona zawsze wyciekała wcześniej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować