Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Rivals w 30 klatkach na sekundę. Także na PC i next-genach

28 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Dlaczego? Za wszystkim stoi implementacja systemu AllDrive, który ma zatrzeć granicę pomiędzy zabawą dla jednego gracza a trybem wieloosobowym. – 30 klatek na sekundę daje satysfakcjonujące doświadczenia – zapewniają twórcy.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed: Rivals w 30 klatkach na sekundę. Także na PC i next-genach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnioski płynące z tej wypowiedzi:

1. PC dostanie kolejny marny port, z zablokowaną liczbą klatek na sekundę, pomimo, że tutaj nie ma to sensu. Konfiguracje są różne, i blokowanie ludziom z mocniejszymi maszynami większej płynności oznacza tyle, co olewanie platformy.

2. Twórcy chcą nie zwiększyć, a właśnie zmniejszyć liczbę graczy, bo uważają, że duża liczba graczy jednocześnie zepsuje zabawę. Czyli kolejne ograniczenie typu "my wiemy lepiej, co dla was dobre".

3. Kolejna produkcja, w której gracz będzie zmuszony do "uspołeczniania" się, czy tego chce, czy nie.

Wnioski końcowe: dziękuję, nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, co takiego? Chyba zgubilem watek- gram SP a tu nagle spojawia sie jakis zywy gracz, z kumplami, masa aut zalewa ekran, a moze jeszcze wybuch wulkanu i atak bacy na baranie- najwyrazniej nie skumalem wczesniej czym ma byc ten nowy NFS...

Aha, nie ma SP. Nie ma SP, nie ma MP, nie ma co-opa. Nie ma niczego- dawno nie slyszalem o tak randomowej grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę tak trudno jest zrobić produkcję na wzór Undergrounda 2 połączonego z oryginalnym Most Wantedem, która byłaby oparta na jakimś nowoczesnym silniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wyścigowa w 30 FPSach. Lol, nawet twórcy Drivecluba to zrozumieli i robią wszystko, by przerzucić grę na 60 klatek.

A ci nie dość, że uparli się na 30, to jeszcze blokują PCtowcom z mocnym sprzętem większy framerate. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie po prostu robią kolejnego undercovera !!
Bez jaj pamiętam te jaja GTX 260 dostaje w tyłek od HD 4650!!!! no nie mógł wyświetlć gry w rozdziałce wyższej niż 1280x720 i mieć co najmniej te 30 FPS średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie się wstrzymuję . Poczekam na recenzje graczy jak to naprawdę działa i jaka miodność z tego płynie . Tym bardziej że chcę kupić na PS4 , a ponad 200 zł drogą nie chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 16:07, Arachnos napisał:

ten gif opisuje politykę EA do nowego NFS

Czyli nowy NFS będzie jednym z najciekawszych odcinków najpopularniejszej motoryzacyjnej serii na świecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc 30 klatek na konsolach. Spoko. Na PC maks. 30 klatek? Czyli to wypowiedź w stylu - nasz silnik Ignite jest tak super, że PC nie są na niego gotowe? Żal mi niekiedy deweloperów, gdy muszą takie bzdury gadać, bo sami dobrze wiedzą jak jest naprawdę (no chyba, że nie wiedzą...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie największego świra twórcy wyścigówek dostali po premierze Test Drive Unlimited. EA po prostu jak zwykle spóźniła się z tym jeśli chodzi o serię NFS.

Co do samej chorei idei, że 30 fps w wyścigałkach to ideał. To bzdura jakich mało, bo wyrażnie odczuwa się jak w 30 fps sterowanie jest ociężałe , a 60 fps działa idealnie. Przecież do cholery jasnej ID Software, Epic , Criterion i wiele innych twórców gier to powiedziało że ideałem jest 60 fps a nie 30 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah, było do przewidzenia. O ile Hot Pursuit nowy był serio spoko (ale tylko już spoko), tak Most Wanted to taki fail, że nawet jak dostałem go za darmo za SimCity to żałowałem. Nie znoszę masy tabelek porównujących moich wyników z przyjaciółmi bo mało który mój znajomy gra w te same gry co ja, i zazwyczaj ląduje z niczym. A tu jakieś kolejne zmuszanie do grania z innymi... Gdzie te single co były kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś różnica? Sam nigdy nie miałem okazji grac w tę samą grę w 30 i 60 klatkach. Da się to sprawdzić doświadczalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować