Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda Assassin`s Creed IV: Black Flag na PC

69 postów w tym temacie

Tfu :-) No wez, Blu-Ray chociaz jakis pospolity zeby sprawiedliwie w porownaniu bylo :) I myszke, bo z konsola masz pada (albo dolicz pada- ten od ps4 300zl ;PP);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Odnotujmy, że gra hulała w 60 klatkach na sekundę na pececie wyposażonym w kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 780"

Miło wiedzieć, że zagram dokładnie w 60 klatkach. Warto składać potwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tfu :-) No wez, Blu-Ray chociaz jakis pospolity zeby sprawiedliwie w porownaniu bylo
> :) I myszke, bo z konsola masz pada (albo dolicz pada- ten od ps4 300zl ;PP);

Myszkę też możesz kupić za 50zł(no dobra.Razera masz za 250zł). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 21:33, NemoTheEight napisał:

To kupuj stare gry. Nie rozumiem o co ci chodzi? Mają robić gry pod największe starocie,
bo ty taki masz? Wątpię, żeby Ubi, czy inna firma psuła wrażenia z gry tysiąca graczy
tylko dlatego, że tobie gra ma płynnie chodzić. Najwyżej możesz ustawić wszystko na minimalne.
Zresztą skoro stać cie na gry, to możesz chyba odłożyć na zmianę kilku rzeczy w kompie.

Nie potrzebuję kupować starych gier bo wszystko co nowe chodzi mi bez problemu tyle że trzeba trochę pogrzebać w ustawieniach aby chodziło płynnie.
A na gry nie mam aż tak ogromnego ciśnienia by specjalnie pod nie ulepszać komputer. Nie mam już 14 lat i obecnie nie wyłożyłbym grubych pieniędzy na zabawkę do grania.
Jeśli nowe gry przestaną mi chodzić płynnie nawet na minimalnych ustawieniach to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tym postem nikogo obrazić ale zwykle pod newsami tego właśnie typu gdzie idzie o jakość posiadanego sprzętu, wymagania jakiejś gry itp. najwięcej postów pokroju "to kup lepszy sprzęt", "mają robić gry pod twoje starocie?" leci ze strony użytkowników, którzy prawdopodobnie nigdy w życiu nie wyłożyli na sprzęt do grania swoich pieniędzy, nie zhańbili się żadną pracą a na nowy komputer/konsolę dostali od rodziców w nagrodę za dobrze zdany egzamin komisyjny z matematyki. Niestety to widać jak na dłoni choćby po samej pisowni tudzież ortografii.
Masz dobry sprzęt i nie musiałeś sobie sam na niego zapracować? To się ciesz, niektórzy nie mają takiej wygody. Ciesz się, ale rzucaj się do nikogo aby kupił sobie lepszy sprzęt bo jego obecny to g****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 21:10, Henrar napisał:

Nie musisz. IMO ta gra jest czystą konsolówką i jak w każdego klona Gearsów, granie na
klawiaturze w to jest niczym lizanie loda przez szybę. Niby można, ale po co.


Granie w Mass Effecta na padzie to nic innego jak czysty masochizm...

A co do ACIV to mam nadzieję, że będzie chodził dużo lepiej niż ACIII, który po dziś dzień jest ledwo grywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2013 o 23:12, kesik93 napisał:


A co do ACIV to mam nadzieję, że będzie chodził dużo lepiej niż ACIII, który po dziś
dzień jest ledwo grywalny.


Ja z grywalnością nie miałem problemów od dnia premiery i nie rozumiem tych jęczeń o 60 klatek, jakby to była jakaś wielka i widoczna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 23:12, kesik93 napisał:

A co do ACIV to mam nadzieję, że będzie chodził dużo lepiej niż ACIII, który po dziś
dzień jest ledwo grywalny.


A to nie są te problemy, które występują tylko u niektórych? :D Właśnie kończę ACIII i owszem, zdażają się w miastach czasami drobne spadki płynności, ale jedynie drobne :D Grać spokojnie można, a karty graficznej takiej znowu najmocniejszej nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę grać na minimalnych ustawieniach graficznych i mnie to wcale nie przeszkadza. Dla mnie liczy się przyjemność, fabuła. W ACIII kilka razy łzy z oka mi poleciały. A żeby pooglądać piękne krajobrazy, to w dzisiejszych grach naprawdę nie trzeba grafiki ustawiać na full i do radości wystarcza mi na spokojnie Radeon 5670HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > konfigurację do 2600:
> > procesor-amd fx8320(580zł)
> > karta graficzna-radeon hd7950(999zł)
> > obudowa-zalman Z9plus(208zł)
> > płyta główna-MSI 970A-G46(260zł)
> > dysk twardy-Seagate 1TB(240zł
> > pamięć ram-Patriot Viper 8gb, 1600mhz(260zł)

A windows to co, gratis? AMD 7950 to już nie wyrabiał rok temu w moim kompie a co dopiero przy nowych grach które mają wyjść. Płyta główna za 260zł? To ja kiedyś taką dla brata kupiłem ale jak zobaczyłem że procesora nic się na niej nie podkręci to świeciłem oczami ze wstydu. Chłodzenie procesora to pewnie ci z boxa będzie zagłuszało burczenie lodówki. fx8320 w niektórych grach tak odstaje od I5 że lepiej dopłacić te 300 stówy do I5. Gdybym komuś złożył taki sprzęt to bym się wstydził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD 7950 jest obenie jedną z lepszych kart do grania co ty gadasz za jakieś brednie?. Karta obecnie kosztuje na allegro 850 i myśle że jest to naprawde rozsądny zakup no chyba że ktoś gra w 3d Full HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Please give me some examples :)

A tak co do tematu. Średnio mi się widzi kupować konsolę. Jedynie ze względu na kinecta i ot cała gratka. Jak dla mnie Wystraczy zmiana karty graficznej do 1k i dalej mogę spokojnie grać w full HD nie przejmując się o fpsy, bo szczerze mówiąc raczej się wymienia podzespoły a nie kupuje całego pieca od nowa. Ofc dla nowego gracza taniej wyjdzie PC bo kupienie kompa porządnego to koszt około 3k + 10 gier to 4k. Kupienie konsoli i 10 gier to także koszt 4k. Dalej ceny gier na konsolę zaczynają rosnąć proporcjonalnie do cen gier z pc. Przynajmniej 100% wzrostu względem tych drugich.

(PC porządny za 3k to prawda nie mit -.-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > konfigurację do 2600:
> > > procesor-amd fx8320(580zł)
> > > karta graficzna-radeon hd7950(999zł)
> > > obudowa-zalman Z9plus(208zł)
> > > płyta główna-MSI 970A-G46(260zł)
> > > dysk twardy-Seagate 1TB(240zł
> > > pamięć ram-Patriot Viper 8gb, 1600mhz(260zł)
>
> A windows to co, gratis? AMD 7950 to już nie wyrabiał rok temu w moim kompie a co dopiero
> przy nowych grach które mają wyjść. Płyta główna za 260zł? To ja kiedyś taką dla brata
> kupiłem ale jak zobaczyłem że procesora nic się na niej nie podkręci to świeciłem oczami
> ze wstydu. Chłodzenie procesora to pewnie ci z boxa będzie zagłuszało burczenie lodówki.
> fx8320 w niektórych grach tak odstaje od I5 że lepiej dopłacić te 300 stówy do I5. Gdybym
> komuś złożył taki sprzęt to bym się wstydził.

Serio?Fx8320 nie nadaje się do grania?To zobacz sobie na youtube jak on zapyla w grach, a przy nextgenowych grach to będzie błyskawica.Radek 7950 też nie radzi sobie w grach?Przy tej płycie głównej nie mogłeś podkręcić procesora?Sorry, ale ja nie wiem gdzie kupowałeś te części(albo za ile), albo po prostu jesteś laikiem(bez obrazy).Mój kumpel ma takiego kompa i 40 fps to jest minimum.A z windowsem założyłem, że każdy(albo większość) ma już ze starszego kompa, swoją kopię okienka razem z kluczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD FX-8350 @ 4,70 GHz VS Intel 2500K 4,5 GHz - 34/43 VS 42/60 czyli w Assassin''s Creed III AMD ma maksymalnie tyle ile Intel Minimalnie :) Windows 7 na oryginalnej licencji Box kosztował 700zł to się nie dziwię że o nim nie wspomniałeś ;) Tyle co moja PS3 kupiona z abonamentu Play. Nie wiem jak dziś wyglądają możliwości płyt głównch ale kiedyś płyty do podkręcania to kosztowały w cenie 500zł a lepiej wyposarzone do 1000zł. Dla brata kupowałem Core 2 Duo E4300 i płytę słabszą (260zł) i myślałem że jest tylko słabiej wyposarzona (brak chłodzenia, dodatkowych faz, mniej USB, słabszy dziwęk itp widoczne na pierwszy rzut oka) od tej droższej którą sam posiadałem (430zł) a jak zajrzałem do biosu to było tam pusto jak w butelce alkoholika, nic nie dało się z tym zrobić. 7950 wymiękał oczywiście przy max detalach na konkretnych grach z konkretnymi ustawieniami dostępnymi tylko na PC. A skoro już wymięka z ustawieniami tylko na PC to można sobie wyobraźić jak będzie wyglądała kaszanka z ustawieniami dla Wiedźmina 3 który już będzie sporo ładniejszy i bez tych ficzerów. Odpowiedni filmik z możliwościami zachwalającymi karty Nvidii można znaleźć na Youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 15:01, TAPOUT napisał:

AMD FX-8350 @ 4,70 GHz VS Intel 2500K 4,5 GHz - 34/43 VS 42/60 czyli w Assassin''s Creed
III AMD ma maksymalnie tyle ile Intel Minimalnie :) Windows 7 na oryginalnej licencji
Box kosztował 700zł to się nie dziwię że o nim nie wspomniałeś ;) Tyle co moja PS3 kupiona
z abonamentu Play. Nie wiem jak dziś wyglądają możliwości płyt głównch ale kiedyś płyty
do podkręcania to kosztowały w cenie 500zł a lepiej wyposarzone do 1000zł. Dla brata
kupowałem Core 2 Duo E4300 i płytę słabszą (260zł) i myślałem że jest tylko słabiej wyposarzona
(brak chłodzenia, dodatkowych faz, mniej USB, słabszy dziwęk itp widoczne na pierwszy
rzut oka) od tej droższej którą sam posiadałem (430zł) a jak zajrzałem do biosu to było
tam pusto jak w butelce alkoholika, nic nie dało się z tym zrobić. 7950 wymiękał oczywiście
przy max detalach na konkretnych grach z konkretnymi ustawieniami dostępnymi tylko na
PC. A skoro już wymięka z ustawieniami tylko na PC to można sobie wyobraźić jak będzie
wyglądała kaszanka z ustawieniami dla Wiedźmina 3 który już będzie sporo ładniejszy i
bez tych ficzerów. Odpowiedni filmik z możliwościami zachwalającymi karty Nvidii można
znaleźć na Youtube.


Po pierwsze to ja kupiłem windowsa za 350zł.A po drugie to ty chyba nie bierzesz pod uwagę gier typu C3, czy ze spapraną optymalizacją?Nextgeny będą jeszcze lepiej chodziły, ponieważ gry będą optymalizowane pod sprzęt amd, bo takie bebechy mają nowe konsole(co wychodzi bardzo na plus), więc gry typu:BF4, Mirror Edge, Watch Dogs pójdą na maksymalnych bez ścin.I tą płytę co wymieniłem to jest akurat świetna.Masz dobrą zintegrowaną kartę dzwiękową, a procesor możesz spokojnie podkręcać.Jak pisałem mój kumpel ma taki sprzęt i jest bardzo zadowolony.Wszystko chodzi na maksa i bez najmniejszych problemów.A co do tego intela.Ile kosztuje intel?Za i7 musisz dać co najmniej 1000zł, a za FX8350 dajesz 700zł.Ja widziałem porównanie i7 i fx6300 w BF3.Wiesz co było najlepsze?To, że ten fx radził sobie lepiej niż ten i7.Więc ilość fps zależy od gry.Jedna może być optymalizowana pod sprzęt intela, a jedna pod sprzęt amd...

PS:Kiedyś wymiana komputera była droższa, ale teraz?To nie jest tak zle, jak co nie którzy piszą.Komputery też bardzo zyskują na tym, że konsole będą miały taką samą architekturę i bebechy od amd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 miał bebechy od ATI a PS3 miały bebechy od Nvidii. Next Geny mają APU które na PC leżą i kwiczą i nijak ma się to do PC. Kupiłeś windowsa za 350 to gratuluję ale zgodnie z najnowszą licencją Windows 7 OEM można tylko kupić z komputerem od producenta. Kupowanie sobie OEM to złamanie warunków licencji i piractwo. Dopiero Windows 8 to naprostował, OEM można kupić za 400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 16:31, TAPOUT napisał:

Xbox 360 miał bebechy od ATI a PS3 miały bebechy od Nvidii. Next Geny mają APU które
na PC leżą i kwiczą i nijak ma się to do PC. Kupiłeś windowsa za 350 to gratuluję ale
zgodnie z najnowszą licencją Windows 7 OEM można tylko kupić z komputerem od producenta.
Kupowanie sobie OEM to złamanie warunków licencji i piractwo. Dopiero Windows 8 to naprostował,
OEM można kupić za 400zł.


Kupiłem boxa w realu, który jest uaktualnieniem, więc gdzie tu piractwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co kłócić. Ja mam gtx 660 + i5 3570k i ac3 działo mi na full detalach z txaa(z resztą które c*uja daje)z +40 fps. Wnoskując, że Ubi nie zmieniało wymagań od 1 częsci do revelations to tutaj też w minimalnych idąc za ac3 będzie intel 2.6ghz i 512mb gpu. Z resztą mówcie co chcecie ale grafa w ac nie zachwyca, gdyż wiele tekstur jest niedopracowanych i brakuje tego czegoś w realizmie postaci. W końcu w artykule nie jest wyjaśnione jakim programem sprawdzano ilość klatek więc może limit to 60 a w rzeczywistości jest 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2013 o 19:06, pz385 napisał:

Z resztą mówcie co chcecie ale grafa w ac nie zachwyca, gdyż wiele tekstur jest niedopracowanych
i brakuje tego czegoś w realizmie postaci. W końcu w artykule nie jest wyjaśnione jakim
programem sprawdzano ilość klatek więc może limit to 60 a w rzeczywistości jest 80.


Oj, w trójcę widać tę różnicę na PC, zwłaszcza jeżeli chodzi o tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować