Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda Assassin`s Creed IV: Black Flag na PC

69 postów w tym temacie

"ZAPRASZAM DO LEKTURY , WSZYSTKICH TYCH CO ZASTANAWIAJĄ SIĘ MIEDZY MODERNIZACJĄ PC , A..."

Przeleciałem ten tekst na szybko i mogę jedynie stwierdzić że są to wyliczenia z dupy wzięte. Chodzi mi mianowicie o to że... kto kupuje konsolę albo PC sugerując się kosztami eksploatacji? PC kupuje się do internetu, filmów, gier, torrentów i innej pracy. Granie na nim nie jest jego priorytetem. Gry są tworzone dla konsol w związku z tym gameplay będzie do nich dostosowany jak równierz grafika. Gdzie w tych wyliczeniach jest mowa o grach a nie tylko o pieniądzach. Gdzie na PC zagrasz w The Last of Us, Uncharted, God Of War, Forza, Halo, Heavy Rain, Gears of War 2-3, Infamous, Fight Night, Tekken i masę innych gier? Po za tym system gdzie kupuje się każdą nową grę jest chory bo jeśli przyjmiemy że w danym krótkim okresie wyjdzie sporo nowych gier i po dwóch miesiącach będą tańsze to po co mamy kupywać je nowe? Sam mam w planach zakup gier takich jak: Far Cry 3, Max Payne 3, Tomb Raider, Dishonored, AC Revelations, Resident Evil 6, AC: 3 o starszych grach w edycjach HD nie wspominając i co? Mam kupowac te gry po 250zł kiedy kosztują one od 50 do 150. Nową to se mogę kupić ale do tej pory wydałem tylko 220zł na The Last of Us a gier na takim poziomie więcej nie ma. Od tego czytania od razu nasuwa się jedna myśl, autor w życiu nie miał własnej konsoli i nie wie co ona sobą reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 00:01, TAPOUT napisał:

Gdzie na PC zagrasz w The Last of Us, Uncharted, God
Of War, Forza, Halo, Heavy Rain, Gears of War 2-3, Infamous, Fight Night, Tekken i masę
innych gier?


Wybacz, ale to argument z pewnej części ciała wzięty, bo równie dobrze mogę odpowiedzieć, że w HALO akurat na PC się zagra, natomiast w StarCraft II, Cywilizację, Hirołsów, Total War i wiele innych tytułów na konsoli się nie zagra. Tyle tylko, że - jak powiedziałem - jest to argument kompletnie pozbawiony sensu.

A dyskusja o wyższości kompów/konsol nad konsolami/kompami przypomina dyskusję o wyższości jabłek nad pomarańczami, prowadzoną na poziomie małolatów w piaskownicy. Każdy gra na tym, na czym mu wygodniej i tyle. Szkoda, że niektórym tak ciężko to zrozumieć i muszą powiększać swojego e-[ustawa o cenzurze], wmawiając wszystkim, że to ich sprzęt jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > konfigurację do 2600:
> > > procesor-amd fx8320(580zł)
> > > karta graficzna-radeon hd7950(999zł)
> > > obudowa-zalman Z9plus(208zł)
> > > płyta główna-MSI 970A-G46(260zł)
> > > dysk twardy-Seagate 1TB(240zł
> > > pamięć ram-Patriot Viper 8gb, 1600mhz(260zł)
>
> A windows to co, gratis? AMD 7950 to już nie wyrabiał rok temu w moim kompie a co dopiero
> przy nowych grach które mają wyjść. Płyta główna za 260zł? To ja kiedyś taką dla brata
> kupiłem ale jak zobaczyłem że procesora nic się na niej nie podkręci to świeciłem oczami
> ze wstydu. Chłodzenie procesora to pewnie ci z boxa będzie zagłuszało burczenie lodówki.
> fx8320 w niektórych grach tak odstaje od I5 że lepiej dopłacić te 300 stówy do I5. Gdybym
> komuś złożył taki sprzęt to bym się wstydził.
Windowsa można kupić już za grosze : http://allegro.pl/windows-8-pro-upgrade-aktualizacja-z-xp-vista-7-i3468288499.html.
Bo kompa trzeba modernizować z głową , co do modernizacji kompa nikt Cię nie zmusza do niej po prostu powiedz , że kupujesz konsole i tyle , przecież wiadomo , że PC nie jest dla wszystkich , ale konsola nie wyrabia już na starcie co jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 12:06, adam_wielki napisał:

Bo kompa trzeba modernizować z głową , co do modernizacji kompa nikt Cię nie zmusza do
niej po prostu powiedz , że kupujesz konsole i tyle , przecież wiadomo , że PC nie jest
dla wszystkich , ale konsola nie wyrabia już na starcie co jest żałosne.


Co znaczy "nie wyrobiać"? Chciołem se kupić te nowom konsąle a ona jusz bedzie nie wyrobioć i cionć? I to w tokich groch za 200 złotych? A w tokich za czysta tyż bedzie cionć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 20:20, Namaru napisał:

> Bo kompa trzeba modernizować z głową , co do modernizacji kompa nikt Cię nie zmusza
do
> niej po prostu powiedz , że kupujesz konsole i tyle , przecież wiadomo , że PC nie
jest
> dla wszystkich , ale konsola nie wyrabia już na starcie co jest żałosne.
>

Co znaczy "nie wyrobiać"? Chciołem se kupić te nowom konsąle a ona jusz bedzie nie wyrobioć
i cionć? I to w tokich groch za 200 złotych? A w tokich za czysta tyż bedzie cionć?

Po prostu grafika na konsolach nie powala to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się już doczekać! AC to jedna z moich ulubionych serii, a Black Flag zapowiada się naprawdę wyśmienicie. Mam nadzieję że się nie rozczaruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować