Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda Assassin`s Creed IV: Black Flag na PC

69 postów w tym temacie

Nie rozumiem tej paniki i podniety o te dodatkowe detale czy rozdzielczość. Gram na konsoli i pc i zdecydowanie wygodniej a szczególnie w Assassina gra sie na konsoli więc nawet jak to ma wygladac 50% lepiej na nowych konsolach niż starych to mi to wystarcza, ważny jest komfort gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem tej paniki i podniety o te dodatkowe detale czy rozdzielczość. Gram na konsoli
> i pc i zdecydowanie wygodniej a szczególnie w Assassina gra sie na konsoli więc nawet
> jak to ma wygladac 50% lepiej na nowych konsolach niż starych to mi to wystarcza, ważny
> jest komfort gry ;)
Może i tak, ale bądźmy szczerzy... Koli w oczy gdy jest coś lekko kwadratowe albo coś w ten deseń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama karta GeForce GTX 780 kosztuje ok 3 tys. zł.
nowa konsolka następnej generacji ok 2 tys. zł tak więc nie dziwota, że na takim PC giereczki wyglądają trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sama karta GeForce GTX 780 kosztuje ok 3 tys. zł.
> nowa konsolka następnej generacji ok 2 tys. zł tak więc nie dziwota, że na takim PC giereczki
> wyglądają trochę lepiej.
Ale nawet na komputerze za 2 tysiące gra już będzie wyglądała lepiej niż na konsoli następnej generacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titantom przestan pier... takie glupoty grafika bedzie lepsza troche tylko na kompach ktore maja grafiki za 2 tys zl a ps4 vs komp za 3 tysie nie bedzie riznicy widocznej golym okiem wiec takie zeczy wkrecaj sobie a za taka cene jak ta karta graficzna na ktorej to bylo odpalone to mialbym 2 konsole bez padow sam pad do konsolki kosztuje prawie 500 zl a kupic kompa za 4 tysie i sie cieszyc troche lepsza woda lub wieksza ilsocia kamyczkow to pier.. taki interes wole miec tanszy sprzet i cieszyc sie lepszymi exclusiwami nie kazdy polak ma bogatych starych i nie kazdy siedzi na czyims utrzymaniu zeby sobie taki sprzet zlozyc

[kara za tą i inną wypowiedź została przyznana w innym temacie - K]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 18:16, kupon napisał:

Sama karta GeForce GTX 780 kosztuje ok 3 tys. zł.
nowa konsolka następnej generacji ok 2 tys. zł tak więc nie dziwota, że na takim PC giereczki
wyglądają trochę lepiej.


2tyg temu zapłaciłem za nią 2300 czyli mniej więcej równowartość Xone w Polsce podczac premiery

chociaż jestem pewien że do 60klatek i ustawien na full wystarczylby gtx 770 za 1600zl czyli troche mniej niz preorder PS3

Inną sprawą jest że PC do gier to nie tylko karta graficzna, całą reszta to dodatkowe 2k... Czyli równowartość podstawowego laptopa/komputera który i tak jest obecnie niezbędny do życia. Czyli mniej więcej wychodzi na zero, wszystko zależy od tego jaki styl gry preferujemy, ile chcemy płacić za preordery i czy interesują nas używki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2013 o 18:18, Titanton napisał:

Ale nawet na komputerze za 2 tysiące gra już będzie wyglądała lepiej niż na konsoli następnej
generacji

Z czego wnosisz?? Pamiętaj, że konsola to przeważnie do grania służy a PC. A PC nie, PC ma bardziej wymagający system i miliony procesów w tle. Grafika nie służy tam wylącznie do gier a i do utrzymywania samego systemu, też swym menadżerem zabierając PeCeTowi zasobiki. Zatem nie, ten twój PC za 2k nie będzie miał lepszej grafy niż takie PS4.

Co do tematu to choroba, taki potwór w PieCyku to nie dziwota, że lepiej wygląda. Ale jak już Kafar, i tak milej się gra na sporym tv, z padem w ręku i szklanką mleka przed sobą. Grafika to nie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GF 660 Ti- 750 zł. Idę o zakład ,że ciągnie tą gre w max. detalach w co najmniej 40 fps.A za jakieś 2 ,3 latka można tą kartę wymienić na 690, (który jest wciąż obecnie najszybszą kartą na rynku) No i co? Konsole znowu z tyłu.I niech mi ktoś nie mówi,że tak nie będzie skoro next-geny na starcie mają konfigurację średnio-dobrego PC.
http://www.benchmark.pl/strefa/ranking-kart-graficznych
Tu akurat cena GF 660 Ti to 900 zł ,ale można znaleźć za 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 19:00, CAPTAINCOMMANDO napisał:

GF 660 Ti- 750 zł. Idę o zakład ,że ciągnie tą gre w max. detalach w co najmniej 40 fps.A
za jakieś 2 ,3 latka można tą kartę wymienić na 690, (który jest wciąż obecnie najszybszą
kartą na rynku) No i co? Konsole znowu z tyłu.I niech mi ktoś nie mówi,że tak nie będzie
skoro next-geny na starcie mają konfigurację średnio-dobrego PC.
http://www.benchmark.pl/strefa/ranking-kart-graficznych
Tu akurat cena GF 660 Ti to 900 zł ,ale można znaleźć za 700.


Tak ale poza podzespołami liczy się jeszcze optymalizacja oprogramowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z czego wnosisz?? Pamiętaj, że konsola to przeważnie do grania służy a PC. A PC nie,
> PC ma bardziej wymagający system i miliony procesów w tle. Grafika nie służy tam wylącznie
> do gier a i do utrzymywania samego systemu, też swym menadżerem zabierając PeCeTowi zasobiki.
> Zatem nie, ten twój PC za 2k nie będzie miał lepszej grafy niż takie PS4.
>
> Co do tematu to choroba, taki potwór w PieCyku to nie dziwota, że lepiej wygląda. Ale
> jak już Kafar, i tak milej się gra na sporym tv, z padem w ręku i szklanką mleka przed
> sobą. Grafika to nie wszystko...

Argumenty kompletnie nie trafione. Czy grając na PC nie można mieć przed sobą "szklanki mleka"...? Czy do PC nie można podłączyć pada ? PC-ta można również podpiąć pod TV i jak ktoś bardzo chce to również grać siedząc z padem na kanapie. Oczywiście koszty dla gracza PC-towego są większe jeśli składa sprzęt pierwszy raz. Później wystarczy raz na kilka lat wymienić podzespół i gry działają płynnie na tych maxymalnych ustawieniach. Od kilku już lat nie potrzeba wydawać kupy kasy na karty, procesory żeby gry dobrze chodziły, to już nie te czasy... Być może nie będzie dużej różnicy między PC a PS4 na początku (jeśli by była to dziękuję za takie next geny...) lecz w przypadku PC - PS3 różnica w grafice jest kolosalna. Ogrywałem AC III najpierw na PS3, później na PC, chociażby sama rozdzielczość dużo daje. PS4 kupię głównie dla exów ale póki co nawet nie jest powiedziane, że wszystkie gry na next genach będą w full hd. Czy to aby na pewno next gen...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się ostatnio zastanawiają nad grafikami i porównują grafikę na PC z tą z konsol nowej generacji, W mojej ocenie nie ma to sensu, za dużo czynników wpływa na ostateczny odbiór grafiki na PC. Grafika jest ważna ale.... grywalność również i ta będzie taka sama na każdej platformie. W AC grałem na PC i na konsoli (PS3). PC oczywiście w max detalach i czy widać różnice, widać głównie 60FPS i rozdzielczość. Chodz w AC3 skopali optymalizacje i chodźby ktoś miał grafikę za 3k to i tak czasami spadło do 40FPS.
Więc grafika nie jest wyznacznikiem tylko optymalizacja i nawet na grafice za 1k można z wysokimi detalami zagrać, nie licząc "zabijaczy FPS" które powodują różnice gdy ma się lupę i powiększenie z zoomem 500% ;>.

PC jest droższy ale gry są tańsze i jak ktoś dużo gra, po 3-4 latach cena się zrówna w mojej ocenie - robiłem sobie swoją subiektywną kalkulacje, i tak mi wyszło. Jak dla mnie duży plus PC to możliwość wgrywania różnic dodatków- modów, tłumaczeń, spolszczeń itp.

Jestem na etapie zakupu 3DS-a i nastawiam się akurat na fajną zabawę z grami a nie na grafikę. Ja nie rozumiem osób które kupują konsole dla samej grafiki... i nie rozumiem osób które mówią że na PC nie da się wygodnie grać, PC mam podpięty pod TV tak samo jak PS3 i gram tym samym padem zarówno w wieśka 2 z max detalami jak i BF3 na PS3 - które dostałem w plusie. Graficznie to przepaść... ale fajnie się gra.

Mnie tylko zmartwiła opcja płatnego multi na PS4, co prawda mam PS+ wykupiony na 2 lata chyba ale nie każdy chce płacić tyle kasy zwłaszcza jak za dużo nie gra w multi a chciałby sobie grę wypróbować, Powinien być jakiś limit miesięczny 5h miesięcznie multii za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qbon11 to samo mogę powiedzieć o moim PC ostatnio robiłem update kompa za 1500 zł wymieniając najważniejsze bebechy i wszystko chodzi na full w rozdział ce mojego monitora 1680 plus pad od xboksa 360 i pełen luz i blus. Jeczenie konsolowców że mają wygodniej to pic na wodę bo to samo mam na PC jak go podłącze do 40 calowego TV tylko z znacznie ładniejszą grafiką.
A komp był kupiony 2008 roku więc za niewielkie pieniądze kupiłem Next gena a następna wymiana to karta graficzna do której dopłace sprzedając starą 600 zł która starczy mi na 5 lat do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem tej paniki i podniety o te dodatkowe detale czy rozdzielczość. Gram na konsoli
> i pc i zdecydowanie wygodniej a szczególnie w Assassina gra sie na konsoli więc nawet
> jak to ma wygladac 50% lepiej na nowych konsolach niż starych to mi to wystarcza, ważny
> jest komfort gry ;)

Bo do PC wcale nie można podłączyć pada... Ludzie, kiedy w końcu przestaniecie pisać, że "konsola lepsza bo na padzie wygodniej"?! Płakać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 19:51, Jeffero napisał:

Bo do PC wcale nie można podłączyć pada... Ludzie, kiedy w końcu przestaniecie pisać,
że "konsola lepsza bo na padzie wygodniej"?! Płakać się chce.

Powodzenia w graniu w takiego chociażby Mass Effecta na padzie. Gra konsolowa a Bioware zapomniało się zaimplementować sterowanie na padzie. Albo Oblivion - port z konsoli, interfejs z konsoli, pad nie chce poprawnie działać. Tak więc nie, pad ze wszystkimi grami na PC nie działa. To loteria.

I nie, Pinnacle Game Profiler czy inny Xpadder to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACIII
Batman AA
Remember Me
Władca Pierścieni Wojna na Północy
NfS MW

wszystko na padzie od Xboxa pod PC

tak, na PC nie da się grać na padzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na PC nie będe grał na padzie w strzelanki typu all of Duty czy mass efect powodzenia w namierzaniu. Po za tym orginalny z Xboksa360 na wszystkich grach chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować