Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy The Crew: - Celujemy w 30 klatek na sekundę na PS4 i Xbox One

46 postów w tym temacie

"Gra zagości nie tylko na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, ale również komputerach osobistych."

Ludzie czytac nie umieja a pisza komentarze. Jakie konsole i nowa generacja, przeciez mowa tu o PC i konsolach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 22:35, TAPOUT napisał:

Chcecie się pośmiać z konsol? Spójrzcie na to :) HAHAHA.... Stałe 60 FPS :)

http://pclab.pl/art51551-3.html

Teraz jeden z drugim odpal YouTube i porównaj grafikę z The Crew do Most Wanted. Fajnie
jest pośmiać się z własnej głupoty?


Klasyczna sprawa, w necie cwaniaczki się śmieją, a w domu zasuwają na minimalu w 1366x768. Mi osobiście nic więcej niż 30 fps nie trzeba, na konsoli oczywiście, bo na pc poniżej 60 nie zagram z tą optymalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wszystko, co tylko ma taką rozdziałkę gram na 1920x1080, a że starsze silniki nie są zbyt wydolne to już nie jest wina piecyków lecz konstrukcji samych silników, tak samo uważam będzie z "next-genami" - na razie kicha bo producenci nie ogarniają, a z czasem będzie całkiem ładnie...oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chcecie się pośmiać z konsol? Spójrzcie na to :) HAHAHA.... Stałe 60 FPS :)
>
> http://pclab.pl/art51551-3.html
>
> Teraz jeden z drugim odpal YouTube i porównaj grafikę z The Crew do Most Wanted. Fajnie
> jest pośmiać się z własnej głupoty?

I co rżysz? Most Wanted był chałowatym portem, to raz, po drugie było to odpalone na high z anizo x16, czego na konsolach nie uświadczysz i graficznie tytuł masakrował inne wersje. Poza tym, jakoś wynik na GTX 680 nie różni się wielce od 1920x1080 od 2560x1440, nie podsuwa ci to pomysłu, że optymalizacja jest spaprana?

Genius kurna...

Powracając, do tematu dziwią takie sytuacje. Niby na start każdej konsoli programiści muszą się "rozgrzać" ogarnąć nowy sprzęt itp. ale na Boga, te konsole to właściwie pecety na x86, więc jest o wiele łatwiej... No ale pożyjemy, zobaczymy. Poza tym, brednie o przegrzanych komputerach wyborne:) Mam nadzieję, że nie zablokują framerate na pc do sztywnych 30 kl/s jak w nowym NFS. Uważam, że w takich warunkach da się jak najbardziej grać, ale jeżeli ktoś może wyciągnąć więcej, to dlaczego ograniczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I co rżysz? Most Wanted był chałowatym portem, to raz, po drugie było to odpalone na high z anizo x16, czego na konsolach nie uświadczysz i graficznie tytuł masakrował inne
wersje. Poza tym, jakoś wynik na GTX 680 nie różni się wielce od 1920x1080 od 2560x1440,
nie podsuwa ci to pomysłu, że optymalizacja jest spaprana?"


Eeee... łał na PC z GTX 680 i Core I5-2500K 4,5 GHZ gra wygląda ładniej niż na sprzęcie z 2006r. Opłacało się kończyć Harvard dla takich konkluzji?. Spaprana optymalizacja? Oh dobrze że to tylko 1-razowa wpadka i można dalej jechać po konsolach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O i odzywaja sie pc klocki co sie nie znaja i graja w minecrafty na swoich sprzetach
> za 4 kola klatki to to samo co w telewizorach odswiezanie 100 200 300 400 golym okiem
> od 100 nie zauwazysz tak samo jest z plynnoscia w grze na hu... komu 80 60 klatek jak
> od 24+ gra jest calkowicie plynna znawcy od 7 bolesci

Co ty pierdzielisz, chyba nowy w świecie gier jesteś albo masz coś ze wzrokiem. Spokojnie idzie wychwycić różnice między 30 a 60 klatkach jeśli się trochę gra. A te 24 klatki to jest już bardzo widoczny drop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 21:59, bynek31 napisał:

O i odzywaja sie pc klocki co sie nie znaja i graja w minecrafty na swoich sprzetach
za 4 kola klatki to to samo co w telewizorach odswiezanie 100 200 300 400 golym okiem
od 100 nie zauwazysz tak samo jest z plynnoscia w grze na hu... komu 80 60 klatek jak
od 24+ gra jest calkowicie plynna znawcy od 7 bolesci


http://boallen.com/fps-compare.html poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę dużą różnicę pomiędzy 24 klatkami a 40 klatkami, na 30 też nie gra mi się rewelacyjnie, 40 fps to już coś, ale grając w War Thunder, coś co wymaga płynności niczym konto Toma Cruise''a, przy 40 również nie jest za ciekawie, no nie mówcie, że oszalałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tak późne oburzenie, związane z ilością klatek. Skoro wszystkim tak bardzo przeszkadza ten niski frame rate to dlaczego nikt tego jakoś nie zauważył kiedy pokazywano gameplay z obu gier NFS:Rivals oraz The Crew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 21:59, bynek31 napisał:

O i odzywaja sie pc klocki co sie nie znaja /.../ na hu... komu /.../ znawcy od 7 bolesci

i post z innego tematu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87170&pid=7

Dnia 25.08.2013 o 21:59, bynek31 napisał:

Titantom przestan pier... takie glupoty /.../ nie kazdy polak ma bogatych starych i nie kazdy siedzi na czyims utrzymaniu zeby sobie taki sprzet zlozyc

Niektórzy sami na coś takiego zarabiają, nie wiem skąd biorą się przekonania że jeśli rozmówca ma inne preferencje co do sprzętu to od razu musi być na cudzym utrzymaniu.
Podsumowując całość - za recydywę w obrażaniu rozmówców i wulgarne słownictwo dostajesz degrad -1, następny degrad będzie równoznaczny z banem więc radzę Ci skończyć z takimi wypowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AXX0

Tak też myślę, tylko skoro te 30 klatek "wszystkim" przeszkadza to dlaczego wtedy nikt nie podniósł tego tematu że rozgrywka nie jest płynna.

Mój wniosek jest taki że dopóki temat nie wyszedł od twórców wszyscy byli przekonani że to jest ~60 fps, i nikomu to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "I co rżysz? Most Wanted był chałowatym portem, to raz, po drugie było to odpalone
> na high z anizo x16, czego na konsolach nie uświadczysz i graficznie tytuł masakrował
> inne
> wersje. Poza tym, jakoś wynik na GTX 680 nie różni się wielce od 1920x1080 od 2560x1440,
>
> nie podsuwa ci to pomysłu, że optymalizacja jest spaprana?"

>
> Eeee... łał na PC z GTX 680 i Core I5-2500K 4,5 GHZ gra wygląda ładniej niż na sprzęcie
> z 2006r. Opłacało się kończyć Harvard dla takich konkluzji?. Spaprana optymalizacja?
> Oh dobrze że to tylko 1-razowa wpadka i można dalej jechać po konsolach :)
>
>
Wybacz, sądząc po twoim poprzednim poście myślałem, że trzeba Ci wytłumaczyć, ale widzę, że nawet coś Ci się kołacze pomiędzy uszami. Ale ludzie jadą po konsolach, bo zwykle przy wejściu next-genów było widać przeskok między generacjami. Tym razem nie ma wow, a taka grafika jak zaprezentowana do tej pory jest jak najbardziej osiągalna na PC od 2 lat. Tym bardziej wkurzają ograniczenia frameratu i to w tytułach startowych, które powinny pokazać trochę mocy sprzętu. Stąd żal do twórców. Teraz rozumiesz?

PS. Nie jestem przeciwnikiem konsol, mam ich trochę w domu, ale nie lubię tzw. bullshitu, który to ludzie próbują wciskać, a tym bardziej nie lubię tych "obrońców" uciśnionych i wyśmianych sprzętów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ty nie widzisz przeskoku między generacjami to wyrazy współczucia, będziesz miał mniej frajdy z gry. To co mozliwe jest na PC to mnie g... obchodzi. Na księżyc też można polecieć od 69r. tylko czemu nikt nie lata? PC i konsole to dwie różne platformy cechujące się i mające inny target odbiorców. PS3 miał mocne bebechy na starcie ale i na starcie był mocno w placy w kosztach produkcji. Sony uczy się na błędach. Długi czas życia obecnej generacji spowoduje że mimo tego że grafika na PC wygląda lepiej (wyższa rozdzielczość okupiona kilkoma generacjami kart graficznych, bodajże 5-6 + filtry + lepsze tekstury) od dłuższego czasu to dla graczy konsolowych będzie ona na wysokim poziomie (bo nie musieli dokypywać sprzętu aby uciągnąć w wyższej rozdzielczości gier robionych pod inną platformę). Dodatkowo pozostając przy 720p konsole będą w stanie nadąrzyć za PC przez jakiś czas. U mnie gra na PC podpiętym do TV (1080p) w 720p jest niemożliwa ale z kolei te same gry w 720p z PS3 to inna liga. Upscaling robi swoje.

Filmiki instruktażowe dla mających kłopoty z myśleniem samodzielnie:

Infamous PS3 720p : http://www.youtube.com/watch?v=tovKVW44VVE
Infamous PS4 1080p : http://www.youtube.com/watch?v=HwL0sYmNuEM

I to są gry z otwartym światem a co będzie jak do gry wejdzie Naughty Dog i zrobi zamknięte lokacje w Stylu Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Bynek, Bynek31... Twoj wpis sklonil mnie do zalozenia konta zeby skomentowac te bzdury ktore piszesz :) . Przecietne oko ludzkie nie widzi roznicy powyzej 60 FPS a nie 24. Zawsze mam wlaczony w grze licznik klatek i moje oko przestaje widziec roznicew okolicy 80 FPS. Gracze grajacy regularnie na konsolach, kiedy wsiadaja na PC faktycznie zazwyczaj nie widza roznicy, niestety gracze PC wsiadajac na konsole maja ogromny dyskomfort bo granie na 30 FPS to tragedia. Pol biedy w grach samochodowych czy bijatykach, ale strzelanki staja sie prawie niegrywalne. Odswiezanie powyzej 100 Hz w TV jest rzeczyiwiscie nie do wylapania przez ludzkie oko i to jest jedyna prawda jaka zamiesciles w swoim wpisie. Na koniec jeszcze Ci napisze ze to przez takich durnych fanatykow jak Ty srodowisko graczy jest sztucznie podzielone na PC i konsole. Przestan obrazac graczy tylko dlatego ze graja na sprzecie na ktorym wszystko sie zaczelo a na ktory prawdopodobnie Cie po prostu nie stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli ty nie widzisz przeskoku między generacjami to wyrazy współczucia, będziesz miał
> mniej frajdy z gry. To co mozliwe jest na PC to mnie g... obchodzi. Na księżyc też można
> polecieć od 69r. tylko czemu nikt nie lata? PC i konsole to dwie różne platformy cechujące
> się i mające inny target odbiorców. PS3 miał mocne bebechy na starcie ale i na starcie
> był mocno w placy w kosztach produkcji. Sony uczy się na błędach. Długi czas życia obecnej
> generacji spowoduje że mimo tego że grafika na PC wygląda lepiej (wyższa rozdzielczość
> okupiona kilkoma generacjami kart graficznych, bodajże 5-6 + filtry + lepsze tekstury)
> od dłuższego czasu to dla graczy konsolowych będzie ona na wysokim poziomie (bo nie musieli
> dokypywać sprzętu aby uciągnąć w wyższej rozdzielczości gier robionych pod inną platformę).
> Dodatkowo pozostając przy 720p konsole będą w stanie nadąrzyć za PC przez jakiś czas.
> U mnie gra na PC podpiętym do TV (1080p) w 720p jest niemożliwa ale z kolei te same gry
> w 720p z PS3 to inna liga. Upscaling robi swoje.
>
> Filmiki instruktażowe dla mających kłopoty z myśleniem samodzielnie:
>
> Infamous PS3 720p : http://www.youtube.com/watch?v=tovKVW44VVE
> Infamous PS4 1080p : http://www.youtube.com/watch?v=HwL0sYmNuEM
>
> I to są gry z otwartym światem a co będzie jak do gry wejdzie Naughty Dog i zrobi zamknięte
> lokacje w Stylu Uncharted.
>

Wiesz, na księżyc się nie lata bo tam kurna nie ma czym nawet oddychać i... nic tam nie ma jako tako, więc przestali finansować ekspedycje, bo po cholerę? Przykład kiepski, bo na PC jest troszkę inaczej. Nie, nie widzę przeskoku, jaki odbył się przy ostatniej premierze. A ty gdzie to widzisz? Zrobili ładne gry, które nie mają nic przełomowego w gameplayu, ba nawet NIC nowego, gdzie tu kur*a jest ten przeskok? Grafika nie jest olśniewająca, jest ładna, ale nie jest to przeskok. Ale to tylko moje zdanie. A teraz uważaj... Po kiego wafla mi walisz jakimś upscalingiem, skoro zjechałem Cię za przykład z d*py z tym NFS MW? A potem wyjaśniłem Ci, dlaczego jest hejt na konsole, z którym masz taki problem? I teraz skup się, żeby Ci to nie umknęło... Gdzie napisałem, że hejtuję te konsole? Tak, dałeś się ponieść troszeczkę z wywodem. Poza tym, sam chętnie przygarnę PS4, więc nie bój się, nie ograniczam się do jedynej "słusznej" marki, gram na kilku sprzętach.
Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować