Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III: Reaper of Souls na konsolach? "Sami możecie wywnioskować, co przyniesie przyszłość"

17 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Diablo III: Reaper of Souls został zapowiedziany tylko w wersji na blaszaki, ale doskonale wiemy, że „trójka” lada moment trafi na konsole. Czy również maszynki Sony i Microsoftu doczekają się tego dodatku?

Przeczytaj cały tekst "Diablo III: Reaper of Souls na konsolach? "Sami możecie wywnioskować, co przyniesie przyszłość"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 21:46, Blady199 napisał:

bylo by to totalnie bez sensu nie wypuszczac dodatku na konsole

Jak na konsolach się kiepsko sprzeda podstawka to nie było by pozbawione sensu, ale prawdopodobnie konsolowy poczekają sobie 6-12miesięcy dłużej.
@Kajmal
Beta dodatku ma być jeszcze w tym roku, więc raczej ujrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zamiast robić jakieś dodatki do Diablo III mogliby się w końcu zabrać za Warcrafta IV!

Nie wiem co miałoby się tam znaleźć... Blizzardowi kończą się już opcje, przenieśli już chyba wszystko do WoWa, teraz znowu mają to maglować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2013 o 01:09, MBi napisał:

Nie wiem co miałoby się tam znaleźć... Blizzardowi kończą się już opcje, przenieśli już
chyba wszystko do WoWa, teraz znowu mają to maglować?

Nie wiem, bo w WoWa nie grałem, ale przy W3 spędziłem setki godzin. Na pewno mogliby coś w uniwersum Azeroth wymyślić, przecież mogłoby to być zupełnie niezwiązane fabularnie (lub związane jedynie pośrednio) z wydarzeniami przedstawionymi w WoW, wystarczy, że akcja gry toczyłaby się xxx lat później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z jakimś opóźnieniem, ale tak czy inaczej wydadzą. Wypuszczenie samej podstawki na konsole byłoby nielogicznym rozwiązaniem.

Dodatek może wyjść albo w drugiej połowie przyszłego roku, albo na początku 2015. Póki co nie wygląda na to żeby oczekiwanie było tak długie, jak w przypadku dodatku do Starcrafta 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedali już świętość Diablo, jako gry PCtowej, więc równie dobrze mogą rozdać teraz wszystko co mają na konsole. Hajs musi się zgadzać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sprzedali już świętość Diablo, jako gry PCtowej, więc równie dobrze mogą rozdać teraz
> wszystko co mają na konsole. Hajs musi się zgadzać :p

Faktyczna świętość PC-towców. W takim razie sprzedali ją już w 98 wydając pierwsze Diablo na PSX''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dać krótką odpowiedź "Będzie, później" lub "Nie, nie wydamy na konsole" to za każdym razem serwują wypowiedź dłuższą niż potrzeba, ubraną w wyczesane słówka.

Po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że dodali te uniki wygląda to fajniej i to że trzeba klikać przycisk ataku ciągle żeby postać atakowała ale jeżeli nie zmienili systemu przywracania do życia to jest marnie.
W diablo III na PC gdy ktoś umrze trzeba do niego podejść i postać chyba się modli xD przez jakieś 5-6 sekund i wtedy gracz może się odrodzić w tym samym miejscu.
W diablo III na konsoli widziałem filmik jak koleś zginoł reszta drużyny poprostu uciekała od potworów a koleś sam wstał po 12 sekundach. Jak to dla będzie wyglądało: gracie online we 4, trzech zgineło i zostałeś sam, uciekasz tylko przed potworami żeby przetrwać i czekasz aż oni wstaną -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zamiast dać krótką odpowiedź "Będzie, później" lub "Nie, nie wydamy na konsole" to za
> każdym razem serwują wypowiedź dłuższą niż potrzeba, ubraną w wyczesane słówka.
>
> Po co...
> Zamiast dać krótką odpowiedź "Będzie, później" lub "Nie, nie wydamy na konsole" to za
> każdym razem serwują wypowiedź dłuższą niż potrzeba, ubraną w wyczesane słówka.
>
> Po co...

Podstawy marketingu.Wraz z nadejściem datku mogliby wydać patcha usuwającego wymóg połączenia z internetem i skasowanie domu aukcyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 09:38, Cygi napisał:

Zamiast dać krótką odpowiedź "Będzie, później" lub "Nie, nie wydamy na konsole" to za
każdym razem serwują wypowiedź dłuższą niż potrzeba, ubraną w wyczesane słówka.

Po co...


To i tak pikus w porownaniu do tego co sie swojego czasu dzialo z zapowiedziami nowej czesci wieska, a sadze ze najlepsze przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co ty, kapitanie oczywisty. :D

Naprawdę nie spodziewałeś się, że nie mam o tym pojęcia?

Napisałem to, ponieważ mam już dość tych wybujałych wypowiedzi zamiast krótkich i treściwych zdań.

To jest tak słodkie, że powoduje próchnicę.

@TigerXP

Większe koszmary mam po całej akcji włażenia w rzyć przez gram.pl podczas reklamy BF3.
Rzygać się wtedy chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować