Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gamescom 2013: Poznaliśmy najlepsze gry targów; PlayStation 4 nagrodzone wśród urządzeń

23 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Wiemy już, że Destiny zostało najlepszą grą targów, teraz czas na kategorie niższego rzędu. Oprócz produkcji studia Bungie w czołówce znajdują się Titanfall, Mario Kart 8 oraz The Elder Scrolls Online.

Przeczytaj cały tekst "gamescom 2013: Poznaliśmy najlepsze gry targów; PlayStation 4 nagrodzone wśród urządzeń" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z Wiedzminem 3 ? Mam rozumieć ,że jakieś badziewiarskie The Elder Scrolls Online zostało RPG-iem targów, zamiasat W3( to takjaby porównywać malucha do Ferrari) ? Jeśli to prawda to śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co z Wiedzminem 3 ? Mam rozumieć ,że jakieś badziewiarskie The Elder Scrolls Online
> zostało RPG-iem targów, zamiasat W3( to takjaby porównywać malucha do Ferrari) ? Jeśli
> to prawda to śmiech na sali.
Grałeś w którychś z tych tytułów czy oceniasz na podstawie "nasze polskie jest najlepsze, a inni to chamy bez gustu"?

> Wciąż nie wiem, co ma w sobie takiego Titanfall, że dostaje nagrody na każdych możliwych
> targach...
A co ma seria MW, że się tak sprzedaje? Jest prosta i dynamiczna, czas wyrafinowanych tytułów - niestety - minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wciąż nie wiem, co ma w sobie takiego Titanfall, że dostaje nagrody na każdych możliwych
> targach...

Gra ma szanse wywrócić do góry nogami dynamizm trybu wieloosobowego i całkowicie zmienić sposób poruszania się po mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 3 śledzę na bieżąco, wszystkie dotychczasowe info( łącznie z zamkniętymi pokazami) to raz. Secundo: pierwsze 2 części to klasa sama w sobie. A i nie jestem patriotą ;) Tak BTW można być z takim pseudorządem ? Oczywiście pytanie czysto retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również się dziwię jak Elder Scrolls Online może być grą rpg targów. Przesada. Praktycznie każde MMO jest w swojej strukturze i założeniach gorsze od singlowego, nawet najbardziej badziewnego rpg, to praktycznie inne gatunki.@DeithWX także nie grałem w Eldera, ale bazując na gameplayach i wypowiedziach osób, które grały można stwierdzić, że raczej ten tytuł się grze nie należy. Chyba że rzeczywiście Wiedźmin nie brał udziału, a Elder był jedyną grą ''rpg'' targów. Wtedy tytuł zasłużony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bluehehe, Call Of Duty bez nagrody, a Battlefield ogłoszony najlepszą grą na pecety. I kto jest górą?!
Mniejsza. Titanfall naprawdę zapowiada się dobrze. Połączenie Call of Duty, Crysisa + mechy. Jak dla mnie idealna mieszanka. Oby tylko mapy były jak te z Crysisa, a niestety gameplay z gamescom prezentuje typową, niezbyt urodziwą lokację, co jest przekleństwem CoD-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja również się dziwię jak Elder Scrolls Online może być grą rpg targów. Przesada. Praktycznie
> każde MMO jest w swojej strukturze i założeniach gorsze od singlowego, nawet najbardziej
> badziewnego rpg, to praktycznie inne gatunki.@DeithWX także nie grałem w Eldera, ale
> bazując na gameplayach i wypowiedziach osób, które grały można stwierdzić, że raczej
> ten tytuł się grze nie należy. Chyba że rzeczywiście Wiedźmin nie brał udziału, a Elder
> był jedyną grą ''rpg'' targów. Wtedy tytuł zasłużony.
A upewniliście się, że Wiedźmin mógł być nominowany? Bo po E3 też była burda, że czemu Wiedźmin 3 nie wygrał, a okazało się, że - z powodu którego już nie pamiętam - nie mógł być nawet nominowany.

Dwa, bazując na tym co się mówi i na gameplayach GW2 miało być przezajebistą grą, a jednak po premierze wysoce mnie zawiódł. Można? Można. Mówienie, "ale to REDzi" nic nie zmienia, uwielbiam ten team i uwielbiam Wiedźmina, ale naprawdę do momentu zagrania osobiście w oba tytuły nie ma co obrzucać któregokolwiek gównem, albo gloryfikować jako najlepszego. Obecnie jest zbyt mało danych aby móc jasno stwierdzić co jest najlepsze.

Sam bym dał Wiedźminowi 3 wszystkie nagrody świata, bo wiem że to będzie najlepszy RPG ostatnich lat ALE to samo mówiłem o Wiedźminie 2, a później zagrałem w Skyrima i zobaczyłem jak dużo mu brakowało. Pamiętajmy o obiektywizmie zanim sięgniemy po widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pamiętam - na E3 nie można było grac w W3 i dlatego nie mógł być nominowany, na gamescomie chyba sytuacja się powtórzyła, ale nie wiem nie interesowałem się do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W 3 śledzę na bieżąco, wszystkie dotychczasowe info( łącznie z zamkniętymi pokazami)
> to raz. Secundo: pierwsze 2 części to klasa sama w sobie. A i nie jestem patriotą ;)
> Tak BTW można być z takim pseudorządem ? Oczywiście pytanie czysto retoryczne.

Tia, jakby patriotyzm miał cokolwiek wspólnego z tym kto rządzi, po drugie nie rób tu onetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wciąż nie wiem, co ma w sobie takiego Titanfall, że dostaje nagrody na każdych możliwych
> targach...

Jakbyś zagrał to byś wiedział. Dla mnie to gra targów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @UP i 2XUP
>
> Może dlatego że Wiesława naszego kochanego pokazywano tylko za zamkniętymi drzwiami
> ;c

Wiedzmin 3 byl, jednak zapewne tylko filmik z gameplayu .... ja sam nie mialem okazji zobaczyc (kolejka cos dluga byla :P). Podejrzewam ze brak gameplayu przy stoisku REDow nie dal powodow do nagrody najlepszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra konsolowa next-gen – Titanfall (Electronic Arts)

Padłem. Gra nie dość, że wygląda jak zwykły mod do Modern Warfare i niczego nie wnosi, to jeszcze jakby tego było mało to śmiga na 9 letnim silniku... Brawo, prawdziwy next-gen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować